Geleneksel Tıraş Forumları
OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP (/showthread.php?tid=11970)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 30/05/2020

(30/05/2020, Saat: 02:42)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iki ay olmuş artistry ı alalı. Bu sürede en çok kullandığım sabun haline geldi(tabac, cella,ws stick ve arko diğer sabunlarım). Sakallarım yer yer ters ve boyun bölgem yatık. Haftada 6 gün 3 perde ve en az 2 düzeltmelerle tıraş oluyorum. Bu yüzden koruyuculuğuna güvendiğim tabac ı kullanırdım en çok. Artistry ilk 3 tıraştan sonra ( sabuna alışma evresi heralde köpüğünden pek memnun kalmamıştım) tabac 'ın yerini aldı. Tabac sevip alternatif arayan herkese tavsiye ederim.

Çorbada bizimde tuzumuz bulunduysa ne mutlu. Tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. (Bilgi olarak belirmek isterim tüm don yağlı sabunlarımız aynıdır esans hariç ve tüm bitkisel sabunlarda aynıdır esans hariç.)Keyifli tıraşlar dilerim.

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Perseus - 11/06/2020

Bende şimdi zebramo üzerinden siparişi verdim. Sabırsızlıkla bekliyorumSmile

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - cavekid - 13/06/2020

İlk kez bugün deneme fırsatım oldu. Eskiden Arko kullanıyordum, yüzde sebep olduğu gerginlik sebebi ile eski kartuşlu makine - jel köpük günlerini özlemeye başlarken bu sabun ilaç gibi geldi. Deneyimim çok az olsa da kokusunu ve kullanımını çok beğendim. Sabunu duruladıktan sonra bir iki saat kapağı açık bıraktım, sonra kapatıp kaldırdım.

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - yakup - 24/06/2020

arkadaşlar artistry nin kokusu uzun süre kalıyor mu? proraso sandalı seven biri olarak saatlerce kalıcı kokusu olan sabunlar tercihim. kokusu hemen uçup gidiyor mu?

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - blueshadov - 24/06/2020

(24/06/2020, Saat: 17:44)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar artistry nin kokusu uzun süre kalıyor mu? proraso sandalı seven biri olarak saatlerce kalıcı kokusu olan sabunlar tercihim. kokusu hemen uçup gidiyor mu?

Saatlerce kokusu gitmeyen sabuna hiç rastlamadım.Olsa da alsak.

OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - nakres35 - 24/06/2020

Aynen olsada bizde alsak

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Berberbey - 24/06/2020

Tıraş Sabunuyla işimiz bitince yüzümüzü yıkıyoruz dolayısıyla koku kaybı oluyor. Traş sonrası after shave ler devreye giriyor.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - mustbe - 24/06/2020

(24/06/2020, Saat: 17:44)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar artistry nin kokusu uzun süre kalıyor mu? proraso sandalı seven biri olarak saatlerce kalıcı kokusu olan sabunlar tercihim. kokusu hemen uçup gidiyor mu?

TOBS kokuları baskın ve duştan sonra bile kalıyor

RE: Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - nakres35 - 24/06/2020

(24/06/2020, Saat: 19:16)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TOBS kokuları baskın ve duştan sonra bile kalıyor
Tobs da tavsiye ettigin varmi komsum sandal ?

Cvp: RE: Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - mustbe - 24/06/2020

(24/06/2020, Saat: 19:41)nakres35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tobs da tavsiye ettigin varmi komsum sandal ?

Komşum ben bir tek avocado kullandım. Proraso Sandal sevdiğim için sormuştum, kalıcılığı hoşuma gitti tobs sandal nasıl diye. Kokunun aynı veya benzer olmadığını öğrendim o sebeple vazgeçtim.