Geleneksel Tıraş Forumları
Speick kase tiras sabunu - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Speick kase tiras sabunu (/showthread.php?tid=3346)

Sayfalar: 1 2 3

Speick kase tiras sabunu - FloydianDM - 13/10/2013

Çubuk sabunlarına göre fiyatı yüksek tutmuşlar. Bu Active serisinin tıraş sonrası ürünleri çıkmıştı ben Almanya'dayken, tıraş alışverişini çok abarttığım için almamıştım. Sabunu nasıl olmuş acaba?

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

(13/10/2013, Saat: 01:17)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: herkezi bir merak sardi. bide bir korku var almanlarda bu aralarda: acaba speick tastaki sabunun yüzünden stickin üretimine son verebilirmi diye.
millet stocklarini doldurmaya basladi. ben henüz daha panige kapilmadim. ama söyle bir kac tane alip evde depoma koyim diyorum...

Bende üç tane yedek var. Almakla iyi etmişim demek ki. Big Grin Ama bence üretimini bitirmezler.

Speick kase tiras sabunu - onurstyle - 13/10/2013

(13/10/2013, Saat: 01:17)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çubuk sabunlarına göre fiyatı yüksek tutmuşlar. Bu Active serisinin tıraş sonrası ürünleri çıkmıştı ben Almanya'dayken, tıraş alışverişini çok abarttığım için almamıştım. Sabunu nasıl olmuş acaba?

su ana daha forumlarda kimse kullanmadi. bende erak ile bekliyorum. cikar cikmaz alicam

Speick kase tiras sabunu - eskiuyemnt - 13/10/2013

Bi başlık açıcam, en son ne alacaksınız Huh

Speick kase tiras sabunu - ihtilaf - 13/10/2013

Stick üretimi duracak mı ?
Eyvah borsaya ateş düştü.

borsa_dustu_dolar_yukseldi_h7147.jpg

wall-street-panic.jpg

Speick kase tiras sabunu - onurstyle - 13/10/2013

(13/10/2013, Saat: 01:24)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi başlık açıcam, en son ne alacaksınız Huh

uhhhhh yok üstad o liste cok uzun. ben bulasmam.

Speick kase tiras sabunu - eskiuyemnt - 13/10/2013

(13/10/2013, Saat: 01:47)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/10/2013, Saat: 01:24)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi başlık açıcam, en son ne alacaksınız Huh

uhhhhh yok üstad o liste cok uzun. ben bulasmam.

Big Grin Üstad size yetişmek mümkün değil..

Speick kase tiras sabunu - Delidumrul - 13/10/2013

(13/10/2013, Saat: 01:17)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ama söyle bir kac tane alip evde depoma koyim diyorum...

Birde depoya sahip çık, önlem al sabunların başına bir iş gelmesin sonra Smile

Bu arada biraz önce badgerandblade'de okudum, forumdan birisi Speick'ın eski sabununun akibetini sormak için firmaya mail atmış, çubuk sabunun üretimine devam edileceği yanıtını almış. İyi haber yani. Big Grin

Speick kase tiras sabunu - geldigitti - 13/10/2013

Smile)