Geleneksel Tıraş Forumları
Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür (/showthread.php?tid=5952)

Sayfalar: 1 2 3

Cvp: Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür - Bruce - 26/04/2015

Hoşgeldiniz, karamelli waffle tadında, çok güzel bir giriş yazısı olmuş, zevkle okudum. Keyifli forumlar dilerim.

Cvp: Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür - adamentium - 26/04/2015

Çok cool bir giriş oldmuş komşum. Şimdiden hoşgeldiniz , sefalar getirdiniz Smile

Cvp: Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür - kethuda57 - 26/04/2015

Geleneksel tıraş hayatınızın sadece belirli bir döneminin parçası olmak yerine bundan sonraki hayatınızın bir parçası olur umarım Smile foruma hoşgeldiniz...

Cvp: Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür - neoromancer - 26/04/2015

Geleneksellik her daim hayatımın her döneminin epeyce önemli bir parçası olmuştur zaten...traş mefhumu bunun biraz dışında kalıyordu saolsun burdaki arkadaşlar ve paylaşımları dolaylı olarak taşların yerine oturmasına yardımcı oldular-oldunuz-müteşşekirim.. zamanla dahada sağlamlaşmaları icin değerli fikirlerinizle bana ve benim gibi bu eksikliği hissedenlere daha çok katkı sağlayarak önemini kavramalarına yardımcı olursunuz umuyorum...tekrar hoşbulduk

Cvp: Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür - ckeskin - 27/04/2015

Hoşgeldiniz. En kısa sürede başlangıç setinizle günün tıraşında da görmek isteriz sizi.

Cvp: Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür - Chinaski - 27/04/2015

Hoşgeldiniz, güzel bir giriş yazısı olmuş. Başlangıçlar önemlidir, forumda uygun giriş ürünleriyle ilgili yorumlara da bakarak güzel bir girizgah yapacağınıza eminim Smile

Keyifli tıraslar, keyifli forumlar.

Cvp: Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür - ferhat1905 - 27/04/2015

Hoşgeldiniz neoromancer arkadaşım. Güzel bir yazı ile olmuş.

Cvp: Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür - neoromancer - 27/04/2015

(27/04/2015, Saat: 09:17)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz, güzel bir giriş yazısı olmuş. Başlangıçlar önemlidir, forumda uygun giriş ürünleriyle ilgili yorumlara da bakarak güzel bir girizgah yapacağınıza eminim Smile

Keyifli tıraslar, keyifli forumlar.

Hoşbulduk ...hazırlık dönemini aştım sanırım, normal düzeneSmile geçtim 1-2 haftadır...geçmişten geleceğe tarzı hafif postmodern bir sunumSmile ayarlamayı düşünüyorum,bakalım ustalar ne diyecek?
bu arada bu Chinaski bizim Henk (Henry Chinaski) mi?
Günler Tepelerden Aşağı Koşan Vahşi Atlar Misali

Cvp: Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür - Chinaski - 27/04/2015

@neoromancer evet Henk Chinaski Smile

Cvp: Merhabalar...Insan hayatının belli dönemlerinde edindiği zevkler ve tutkularla büyür - fatih4342 - 27/04/2015

Hoş geldiniz.Keyifli forumlar.