Geleneksel Tıraş Forumları
Gaziantep'ten selamlar. - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Gaziantep'ten selamlar. (/showthread.php?tid=9882)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Cvp: Gaziantep'ten selamlar. - KAYHAN - 20/12/2018

Aramıza hoşgeldiniz,

Cvp: Gaziantep'ten selamlar. - mimaras - 20/12/2018

Hoş geldiniz. Keyifli, tahrişsiz tıraşlar dilerim.

Cvp: Gaziantep'ten selamlar. - batmanforever - 20/12/2018

Foruma hoşgeldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun.

Cvp: Gaziantep'ten selamlar. - Sofistike - 20/12/2018

Hoşgeldiniz. Keyifli tıraşlar dilerim.

Cvp: Gaziantep'ten selamlar. - dikdik_s - 20/12/2018

Aramıza hosgeldiniz.
Gaziantep zenginliginle, o yollarıyla beni buyuleyen sehir oldu. Muhtesem yemeklerini soylemeye bile gerek yok. İstanbulu sehir zannediyormusuz, istanbulu senelerce milyar dolarlarla idare eden tatlıcı eski belediye baskanı bir gidip sehir nasıl yonetilir yol yapılır keske gorseydi zamanında.
Tezgahlarında kendi sehirlerinin uretimi bag/bahce bıcagı varken, arka sokaklarında bakırcının çekiç sesi gelirken, sırf ucuz diye cin malı bıcaklarını tezgahında en one dizen satıcılara cok laf attım. Kendi sehrine, kendi ureticinin topuguna sıkıyorsun bu cöp malzemelerle diye ama kime ne anlatıcan.
Cok kaliteli ve uretici bir sehir gaziantep gitmeyenlere oneririm.

Cvp: Gaziantep'ten selamlar. - Erkan_ - 20/12/2018

@Kacak Aramıza hoş geldiniz komşum keyifli forumlar.

Cvp: Gaziantep'ten selamlar. - Kacak - 20/12/2018

(20/12/2018, Saat: 12:14)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoşgeldiniz,

Çok sağolun

(20/12/2018, Saat: 12:37)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Keyifli, tahrişsiz tıraşlar dilerim.

Teşekkür ederim. İnşallah.

(20/12/2018, Saat: 12:39)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoşgeldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun.

Çok sağolun.

(20/12/2018, Saat: 12:40)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Keyifli tıraşlar dilerim.

Teşekkür ederim.

(20/12/2018, Saat: 12:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hosgeldiniz.
Gaziantep zenginliginle, o yollarıyla beni buyuleyen sehir oldu. Muhtesem yemeklerini soylemeye bile gerek yok. İstanbulu sehir zannediyormusuz, istanbulu senelerce milyar dolarlarla idare eden tatlıcı eski belediye baskanı bir gidip sehir nasıl yonetilir yol yapılır keske gorseydi zamanında.
Tezgahlarında kendi sehirlerinin uretimi bag/bahce bıcagı varken, arka sokaklarında bakırcı cekis sesi gelirken, sırf ucuz diye cin malı bıcaklarını tezgahında en one dizen satıcılara cok laf attım. Kendi sehrine, kendi ureticinin topuguna sıkıyorsun bu cöp malzemelerle diye ama kime ne anlatıcan.
Cok kaliteli ve uretici bir sehir gaziantep gitmeyenlere oneririm.

Çok sağolun. Yeni taşındığım için henüz ben de bahsettiğiniz güzellikleri keşfedemedim. Sadece duyduklarım ve okuduklarımla yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum Smile

(20/12/2018, Saat: 13:34)Erkan_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Kacak  Aramıza hoş geldiniz komşum keyifli forumlar.

Çok teşekkür ederim.

Gaziantep'ten selamlar. - EskUyeMhmt_G - 20/12/2018

Hoş geldiniz komşum. Keyifli tıraşlar dilerim.

Cvp: Gaziantep'ten selamlar. - Kacak - 20/12/2018

(20/12/2018, Saat: 14:57)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz komşum. Keyifli tıraşlar dilerim.

Çok teşekkürler.

Cvp: Gaziantep'ten selamlar. - erfa - 20/12/2018

Hoşgeldiniz.