Geleneksel Tıraş Forumları
Astra Superior Stainless (Mavi) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Astra Superior Stainless (Mavi) (/showthread.php?tid=2267)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Cvp: Astra Superior Stainless (Mavi) - DenizKSK - 10/07/2018

(10/07/2018, Saat: 10:33)Mentor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kağıt kutu ve plastik kutu arasında fark var mı?

Hiç bir fark bulunmamaktadır. Sadece plastik kutu o kadar. Bu arada Yeşil olan da benim favorimdir. Mavi de iyidir lakin.

Cvp: Astra Superior Stainless (Mavi) - FearOfATG - 10/07/2018

(10/07/2018, Saat: 18:15)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç bir fark bulunmamaktadır. Sadece plastik kutu o kadar. Bu arada Yeşil olan da benim favorimdir. Mavi de iyidir lakin.

Yeşil olanın maşallahı var yaa Smile Gibicibicis mübarek Smile

Cvp: Astra Superior Stainless (Mavi) - ziyanınjileti - 29/07/2018

Mavi Astra jileti Mühle R41 ile denedim. Şaşkınlık içinde jiletin sakalımı çekiştirdiğini hissettim. 3 yerden de kesik attı. Ayrıca çok tahriş yaptı. Orta agresiflik seviyesine sahip bir alet aldığım zaman tekrar denerim. Şuan Mavi Astra jileti geçici olarak rafa kaldırdım.

Cvp: Astra Superior Stainless (Mavi) - yamtar - 12/12/2018

Yeşil Astra'yı ne zaman kullansam ertesi gün boyun bölgesinde kaşıntı oluyor ve birkaç gün böyle devam ediyor. Ancak mavi Astra'da böyle bir durumla karşılaşmadım. O yüzden mavi Astra candır.

Cvp: Astra Superior Stainless (Mavi) - mustbe - 16/02/2019

Mavi fena gelmedi bana. Polsiverdan bi tık daha az keskin ama konfor ve akıcılık daha iyi geldi. Sevdim bundan sonra da tıraş olabileceğim bir jilet

Cvp: Astra Superior Stainless (Mavi) - kral arthur - 16/02/2019

Mavi astra yeşile göre daha konforlu duruyor.
Yeşilin sahtesi çok ama mavisi daha güvenli bu konuda.

Cvp: Astra Superior Stainless (Mavi) - Ayhandulgar - 24/03/2019

Çok yoğun sakalı olmayan biri olarak bu jilet bende yeterli keskinlik, yeterli konfor, yeterli akicilikta ( sadede boyun bölgesinde bir yerde az cekirtiriyor) geldi.
Tahrissiz ve keyifli tıraslar aldım şimdiye kadar. Ama şunu özellikle belirtiyorum yoğun sakalım yok. Bu şartlarda benim için fiyat/performans ürünü gibi ve stok yapmaya uygun. İleriki kullanımlarımda daha çok tecrübe sahibi oldukça tekrar belirtecegim.

Cvp: Astra Superior Stainless (Mavi) - rock83 - 01/04/2019

Mavi Astra'nin koyu baskili olanini kullaniyorum.
Farkettigim soyle ilginc birsey var ki; Mavi Astra, Polsilver'a çok benziyor,
Tatli keskinlikte, dalma fikri olmayan, güvenle kullanilabilecek bir jilet...

Cvp: Astra Superior Stainless (Mavi) - Ali Desidero - 11/06/2019

2. mavi astra denemesinde bu jileti iyi buldum Taki aynı jileti 4. denemesine kadar tıraş sonrası cildim alev yeri oldu( normalde 6 kez deneme yapmayı düşünüyordum ) .Keskinlik orta konfor ise ortanın biraz altı şeklinde sonuçlandı .Neticede daha iyilerinin olmasından dolayı gereksiz olduğuna karar verdim.

Cvp: Astra Superior Stainless (Mavi) - Sh@dow - 03/07/2019

Yeşili 3 defa kullanabiliyorken mavi astrayı 4 defa kullanabildim. Yeşile oranla mavi astranın Keskinliğini bir tık daha iyi buldum. Benim sakalda 2 günü geçtiğimde birçok jilet gibi çekme hissiyatı yapıyor. Maviden genel olarak memnun kaldım. Günlük tıraşa gayet uygun bir jilet olarak görüyorum kendilerini.