Geleneksel Tıraş Forumları
Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ekonomik Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti (/showthread.php?tid=2)

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - OnLyTNT - 05/11/2013

Bu çok hızlı oldu Tongue, çok teşekkür ederim üstad. Siz rafı boşaltın en iyisi Big Grin

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - tipsol - 05/11/2013

(05/11/2013, Saat: 22:14)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer imkânınız varsa 1 ile 3 adet arası kaç tane alabiliyorsanız bana da almanız mümkün olursa memnun olurum.

Toplam 5 tane aldım 3 sizin 1 tnt nin 1 benim

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - mavi - 05/11/2013

(05/11/2013, Saat: 22:22)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toplam 5 tane aldım 3 sizin 1 tnt nin 1 benim

Çok teşekkür ediyorum.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - ufukefe - 05/11/2013

Ankara kızılay izmir caddesinde 35 tl fiyat verdiler ve ben hızla uzaklaştım dükkandan.

(05/11/2013, Saat: 23:10)ufukefe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ankara kızılay izmir caddesinde 35 tl fiyat verdiler ve ben hızla uzaklaştım dükkandan.

Smile) valla bende ilk kez aldıgımda 2 tanesini 30 tlden alıp kazık yemıstım goruldugu uzere 10.99tl metroda.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - UltrAmiraL - 05/11/2013

(05/11/2013, Saat: 23:23)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile) valla bende ilk kez aldıgımda 2 tanesini 30 tlden alıp kazık yemıstım goruldugu uzere 10.99tl metroda.

Yarın akşam Kağıthane Metro'ya bende bakayım varsa iki tane alayım Big Grin

(05/11/2013, Saat: 23:24)UltrAmiraL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarın akşam Kağıthane Metro'ya bende bakayım varsa iki tane alayım Big Grin

vardır kesin cunku kardesım 3-4 gun ordan bana wilkınson stogunu cekip göndermisti baya bi var tüm metrolara gelmıs sanırım cunku ben kozyatagı metrodan aldım

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - FloydianDM - 06/11/2013

(05/11/2013, Saat: 23:23)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile) valla bende ilk kez aldıgımda 2 tanesini 30 tlden alıp kazık yemıstım goruldugu uzere 10.99tl metroda.

Almanya'daki Rossman'lardan ucuza satıyor Metro. Big Grin

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - UltrAmiraL - 06/11/2013

2im5l5s.jpg

Bulunmasın diye öyle kenara köşeye koymuşlar ama buldum. Tabi hemen yanında Arko traş kremleri ile birlikte. Arko ve Nivea Traş kremleri + Traş aletlerini avuçlayıp koştum kasaya.

Yalnız jilet olarak yanında verilen jilete kaldım. Yarın bulabilirim ama sabah tıraşına bu jiletten başka alternatifim yok. Bende Permasharp ustura için tekli jiletlerden var o da makinaya olmaz. Acaba bu jileti kullanacağına hiç kullanma daha iyi diyen var mı?

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - theunnamed - 06/11/2013

Oyle diyenler olduğunu hatırlıyorum biyerlerde, işportacılardan alın bir paket rapira üstadım Big Grin

(06/11/2013, Saat: 21:20)UltrAmiraL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2im5l5s.jpg

Bulunmasın diye öyle kenara köşeye koymuşlar ama buldum. Tabi hemen yanında Arko traş kremleri ile birlikte. Arko ve Nivea Traş kremleri + Traş aletlerini avuçlayıp koştum kasaya.

Yalnız jilet olarak yanında verilen jilete kaldım. Yarın bulabilirim ama sabah tıraşına bu jiletten başka alternatifim yok. Bende Permasharp ustura için tekli jiletlerden var o da makinaya olmaz. Acaba bu jileti kullanacağına hiç kullanma daha iyi diyen var mı?