Geleneksel Tıraş Forumları
Kancaev Porselen Minimalist Mini Kase - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Kancaev Porselen Minimalist Mini Kase (/showthread.php?tid=3793)

Sayfalar: 1 2 3

Kancaev Porselen Minimalist Mini Kase - theunnamed - 16/12/2013

Türkiye'de Çin Mahallesi kurulana dek ülke içinde böyle ürünleri bulmak imkansız gibi..

http://www.takvim.com.tr/Yazarlar/cetingulec/2013/01/22/istanbula-cin-mahallesi

Kancaev Porselen Minimalist Mini Kase - linguist - 17/12/2013

aslında ülke içinde daha iyisi var. Tarif edeyim: kendisi kuruyemiş kasesidir. Kapadokyada genellikle turistlere satılır. Seramik. İçi rengarenk desenli ve komple tırtıklıdır. Hemen hemen resimdekilerin aynısı.
71a9382322176a0f9b6d0778b3519398.jpg

Kancaev Porselen Minimalist Mini Kase - pars - 17/12/2013

(16/12/2013, Saat: 23:33)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: az evvel gelmiş cevap, ülke dahilinde ertesi gün cevap veren bir firma daha keşfetmiş olmanın mutluluğu içerisindeyim Blush cevabı aynen aktarıyorum;
"Ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz, Sağ olun.
Kasemiz Çin menşelidir. İthalatçı bir firmayız ve maalesef bu ürün yerli üretim değildir
Başka türlü bir yardımımız dokunabilirse çok seviniriz.
İyi Çalışmalar
Hümeyra Kanca"

raining_david_tennant_nosedrip.gif

Kancaev Porselen Minimalist Mini Kase - pars - 17/12/2013

Linguist üstad, o kaseler ele oturmuyor, çok kullanışsız, ben bi tanesini kırınca bir daha almadım. Ah şuna bi ayak ya da kulp yapsalar, muazzam köpük yapıyor, ona lafım yok.
O kaselerin kaynağı burası ama bir türlü yolum düşmedi o tarafa.

inicilerarsgirii.jpg

Bu çarşıdan çiftini 10 tl ye aldığım kedi biblosunun benzer bi modeli mangoda 90 tl idi. Birsürü üretici de var orada, yakın olan var mı Kütahya'ya ?

Kancaev Porselen Minimalist Mini Kase - linguist - 17/12/2013

(17/12/2013, Saat: 00:13)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linguist üstad, o kaseler ele oturmuyor, çok kullanışsız, ben bi tanesini kırınca bir daha almadım. Ah şuna bi ayak ya da kulp yapsalar, muazzam köpük yapıyor, ona lafım yok.

Ben denemedim. Şimdi konusu geçince hatırladım. Belki ayaklısı çıkmıştır.

Kancaev Porselen Minimalist Mini Kase - mavi - 17/12/2013

Şöyle güzel bir tıraş tası bulabilsek iyi olacak.

Kancaev Porselen Minimalist Mini Kase - mavi - 17/12/2013

(16/12/2013, Saat: 23:33)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: az evvel gelmiş cevap, ülke dahilinde ertesi gün cevap veren bir firma daha keşfetmiş olmanın mutluluğu içerisindeyim Blush cevabı aynen aktarıyorum;

"Ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz, Sağ olun.

Kasemiz Çin menşelidir. İthalatçı bir firmayız ve maalesef bu ürün yerli üretim değildir

Başka türlü bir yardımımız dokunabilirse çok seviniriz.

İyi Çalışmalar

Hümeyra Kanca"

neticede minimalist mini kaseye yumulabiliriz şimdilik Smile

Bilgi için teşekkür ederiz. Keşke olumlu cevap gelseydi. Şöyle makul ölçülerde, Geltir yazılı, şık bir tıraş tası edinebilirdik.

Kancaev Porselen Minimalist Mini Kase - ohtararan - 18/12/2013

dostlar kancaev' e bizim toplu alım işinden, scuttle ve kase istediğimizden bahsettim. çok ilgilendiler sağolsunlar, ufak bir araştırma ile birkaç model de yollamışlar, vaktim olduğunda inceleyip sizlerle de paylaşacağım. yurtdışı fuarlarda araştıracaklarını da belirttiler.

bunun karşılığında scuttle konusundaki oylanan beyaz yekpare scuttle örneğini yolladım şimdi kendilerine. gelen yazışmalara göre sizleri bilgilendireceğim tekrar.

Kancaev Porselen Minimalist Mini Kase - mavi - 18/12/2013

(18/12/2013, Saat: 18:30)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dostlar kancaev' e bizim toplu alım işinden, scuttle ve kase istediğimizden bahsettim. çok ilgilendiler sağolsunlar, ufak bir araştırma ile birkaç model de yollamışlar, vaktim olduğunda inceleyip sizlerle de paylaşacağım. yurtdışı fuarlarda araştıracaklarını da belirttiler.

bunun karşılığında scuttle konusundaki oylanan beyaz yekpare scuttle örneğini yolladım şimdi kendilerine. gelen yazışmalara göre sizleri bilgilendireceğim tekrar.

Önemli bir gelişme, merakla bekliyorum.