Geleneksel Tıraş Forumları
En Son Hangi Filmi İzlediniz? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: En Son Hangi Filmi İzlediniz? (/showthread.php?tid=7785)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

En Son Hangi Filmi İzlediniz? - habaz - 07/10/2020

Sosyal medya üzerine yapılmış güzel bir belgesel. Twitter, facebook, instagram gibi dünya çapındaki sosyal medya platformlarını bizzat tasarlamış olan veya üst yönetiminde karar mekanizmalarında yer almış insanlar hikayelerini anlatıyor. İyi niyetle başlattıkları algoritmaların ticari amaçlarla nasıl kontrollerinden çıktığını ve toplumları nasıl kutuplaştırdığını çarpıcı bir şekilde açıklıyorlar.
Günümüzde Türkiye dahil birçok ülkede benzer formatta ortaya çıkan sosyal kutuplaşmalara farklı bir pencereden bakmayı becerebilen izlenesi bir belgesel. Kendiniz için olmasa bile çocuklarınız için mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.c3cae8e94bf0264940e34c05f9900207.jpg

Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - sfenks - 12/12/2020

Tenet (2020)
Anlamış gibi davranmayacağım  Big Grin
Biraz kafa karıştırıcı olmasından ve konunun çok hızlı ilerlemesinden, ayrıca çozmeye çalışarak kendimi yormak istemediğimden kendimi salarak izledim. Keyifli, aksiyonu bol ve farklı, ama yorucu bir filmdi.
images-1.jpg

En Son Hangi Filmi İzlediniz? - ahbap - 13/12/2020

En son, dün, Netflix'te 9 Kere Leyla adlı filmi izledim. Veya izlemeye çalıştım diyeyim. Aslında bırakmak lazımdı ama başladık bir kere, bitirelim dedik eşimle. Tamamen zaman kaybıydı, hatta iddia ediyorum ki kâbus gibiydi Smile

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - Pele69 - 13/12/2020

(13/12/2020, Saat: 01:02)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son, dün, Netflix'te 9 Kere Leyla adlı filmi izledim. Veya izlemeye çalıştım diyeyim. Aslında bırakmak lazımdı ama başladık bir kere, bitirelim dedik eşimle. Tamamen zaman kaybıydı, hatta iddia ediyorum ki kâbus gibiydi Smile

Aynen katılıyorum ben yarıda bıraktım daha fazla izleyemedim.Bu kadrodan böyle bir film beklemiyordum

En Son Hangi Filmi İzlediniz? - -mali - 13/12/2020

(13/12/2020, Saat: 01:02)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son, dün, Netflix'te 9 Kere Leyla adlı filmi izledim. Veya izlemeye çalıştım diyeyim. Aslında bırakmak lazımdı ama başladık bir kere, bitirelim dedik eşimle. Tamamen zaman kaybıydı, hatta iddia ediyorum ki kâbus gibiydi Smile

Adı bile itici ben izlemeye cesaret edemiyorum sıkıcı olduğu belli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - donniebrasco - 13/12/2020

Fragmanı ne kadar berbat bir film olduğunu belli ediyordu o nedenle hiç bulaşmadım.

Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - Zayn - 13/12/2020

Türk sineması sevenler için..
Ömer Lütfi Akad filmi olan "Gelin".
Anadolu'dan kente göç eden geniş bir ailenin kentte yaşadiklarini konu eden harika bir film.

Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - finwe - 10/01/2021

What the health

Cagimiz hastaliklari ve beslenme aliskanliklarimiz arasindaki iliskiyi sorgulayan basarili bir belgesel. Tavsiye ederim.

En Son Hangi Filmi İzlediniz? - ahbap - 10/01/2021

En son, Netflix'te yayınlanan Azizler adlı Türk filmini izledim.

Cvp: En Son Hangi Filmi İzlediniz? - sfenks - 16/01/2021

Soul (2020)
Whiplash (2014)
Her iki filmde kaliteli ve konuları müzikle ilgili. Soul filmi ailece izlenebilecek güzel bir animasyonken, Whiplash çok sert bir film.
Soul-Movie-Trailer-2020.jpg
Whiplash-poster-01.jpg