Geleneksel Tıraş Forumları
Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu (/showthread.php?tid=8416)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - ahraz - 20/12/2018

(20/12/2018, Saat: 01:12)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pardon Canerim havaya girelim diye dovme yaptırıyordum, anca gelebildim.

2w50wi9.jpg

Abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - Nani Kuş - 20/12/2018

Arkocular bir yandan yetmez miş gibi kedicikler gibi kendilerine Whollykavcıklar diyen bir gurup türedi ama tüm şer gurupları bir araya gelse de Kral MdC herzaman Kraldır .

ddc8786d404d6e1e95081aa7a0b7a375.jpg

@turkoglum13 komşum citrus olanı şekerli limon tadında yazın kullanmak için ideal @habaz komşum rose olanı benim uzun zamandır listemde olan bir sabun toplu bir organizasyon olursa katılmayı düşünüyorum .

Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - ahraz - 20/12/2018

(20/12/2018, Saat: 09:08)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkocular bir yandan yetmez miş gibi kedicikler gibi kendilerine Whollykavcıklar diyen bir gurup türedi ama tüm şer gurupları bir araya gelse de Kral MdC herzaman Kraldır .

@turkoglum13 komşum citrus olanı şekerli limon tadında yazın kullanmak için ideal @habaz komşum rose olanı benim uzun zamandır listemde olan bir sabun toplu bir organizasyon olursa katılmayı düşünüyorum .
ce27e2e107652b5efeb281f77a392755.jpg

Ayağını denk al ihtiyar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - marek - 20/12/2018

..hayır bu çete savaşlarında arada kalıp bir kaza kurşunuyla sabun yoluna gitmesek bari.. Big Grin

Cvp: Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - gidakontrol - 04/02/2019

Birkaç gündür bu sabunu deniyorum. İtiraf ediyorum ben artık başka sabunda denemem, olanlarıda kullanmam. Bu sabun neymiş böyle, mongoose, schick se blade ve bu sabun kombosu ile tıraş keyfi birkaç saat sürüyor. Kokusu o kadar guzel ki tıraş sonrası hiçbirsey kullanmak istemiyorum. Zaten gerekmiyordu.

Cvp: Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - Sofistike - 04/02/2019

(20/12/2018, Saat: 11:55)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ..hayır bu çete savaşlarında arada kalıp bir kaza kurşunuyla sabun yoluna gitmesek bari.. Big Grin

+1

Aman dikkat komşum, vaziyet alalım bizler  Big Grin

Cvp: Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - gidakontrol - 05/02/2019

(04/02/2019, Saat: 17:47)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birkaç gündür bu sabunu deniyorum. İtiraf ediyorum ben artık başka sabunda denemem, olanlarıda kullanmam. Bu sabun neymiş böyle, mongoose, schick se blade ve bu sabun kombosu ile tıraş keyfi birkaç saat sürüyor. Kokusu o kadar guzel ki tıraş sonrası hiçbirsey kullanmak istemiyorum,zaten gerekmiyorda

Cvp: Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - connect - 05/02/2019

Mdc vetiver kullanıyorum ve çok memnunum,
diğer sabunlar yüzümde kururken mdc'de böyle bir şey söz konusu değil.
Koruyucu yapısıda diğer sabunlara fark atıyor. Sanırım başka bir sabuna yönelmem.

Cvp: Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - ahraz - 05/02/2019

MdC harika bir sabun, ayrıca tam bir f/p ürünü.Bitmiyor çünkü bitemiyor ama. Ama'sı yeni incelememizde bu hafta sonu sizlerle: Mdc Rose-Gül ile Bülbülün Hikayesi Smile

Cvp: Martin de Candre "Fougere" Tıraş Sabunu - FearOfATG - 05/02/2019

(05/02/2019, Saat: 12:11)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MdC harika bir sabun, ayrıca tam bir f/p ürünü.Bitmiyor çünkü bitemiyor ama. Ama'sı yeni incelememizde bu hafta sonu sizlerle: Mdc Rose-Gül ile Bülbülün Hikayesi Smile

Hocam bu sabunu bitirebilen yok mu forumda? Smile