Geleneksel Tıraş Forumları
Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız.. - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız.. (/showthread.php?tid=1018)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız.. - mustas - 13/06/2012

Ben de mamabear dan creed-git aldim. 10 gun kadar oldu ama hala gelmedi. Lord selamlar bu aradaSmile

Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız.. - Lord Sparhawk - 13/06/2012

(13/06/2012, Saat: 18:11)mustas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de mamabear dan creed-git aldim. 10 gun kadar oldu ama hala gelmedi. Lord selamlar bu aradaSmile

En geç bir haftaya gelir komşum.

Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız.. - mustas - 13/06/2012

yanlız status kısmında hayla processing yazıyo.Huh

Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız.. - haaydin - 14/06/2012

paypal hesabindan gønderildi diye mail atmislar ve tracking numarasida var. ama sayfalarinda bendede processing yaziyor. bakalim artik nezamana gelir Smile

Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız.. - mustas - 14/06/2012

Takip numarasini nasil ogreniyoruz

takip numarasini paypal maili uzerinden gøndermisler, siz hangi sekilde ødediniz?

Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız.. - mustas - 14/06/2012

Paypal ile odemedimdi ben.

mail atip sormani øneririm.

Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız.. - fahrenheit - 19/06/2012

(12/06/2012, Saat: 01:09)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dragons blood orta karar, diğerini bilmiyorum. Benim tavsiyem mutlaka herkes bir tane brut edinsin. Onun yanınıa bonzai tavsiye ederim. Ye olde barbershoppe da güzel.
Ben de brüt un kokusunu eskiden beri çok severim, bu sabunu da sipariş ettim görünce. Yanına bir de tr den brüt alayım dedim. Suan satılan brüt original edt. var bir de plexi madalyon, ikisinin arasında fark var mi biliyormusunuz. Şöyle birşey okudum yabancı bir forumda madalyonu edt. daha kalıcı, diğer şişe daha zayıf vs. gibi bir yorum vardı. Ben hangisini alacağıma karar veremedim. Bu konuda bir bilginiz var mi?

Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız.. - Lord Sparhawk - 19/06/2012

(19/06/2012, Saat: 00:10)fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/06/2012, Saat: 01:09)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dragons blood orta karar, diğerini bilmiyorum. Benim tavsiyem mutlaka herkes bir tane brut edinsin. Onun yanınıa bonzai tavsiye ederim. Ye olde barbershoppe da güzel.
Ben de brüt un kokusunu eskiden beri çok severim, bu sabunu da sipariş ettim görünce. Yanına bir de tr den brüt alayım dedim. Suan satılan brüt original edt. var bir de plexi madalyon, ikisinin arasında fark var mi biliyormusunuz. Şöyle birşey okudum yabancı bir forumda madalyonu edt. daha kalıcı, diğer şişe daha zayıf vs. gibi bir yorum vardı. Ben hangisini alacağıma karar veremedim. Bu konuda bir bilginiz var mi?

Hayır, bu konuda bir bilgim bulunmuyor.