Geleneksel Tıraş Forumları
Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti (/showthread.php?tid=10264)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - onur7 - 01/04/2020

yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. bugüne kadar DE89 dışında makine kullanmadığım için farkı çok net hissedebildim açıkçası kendi adıma. tıraştaki perde sayısını düşüren bir geçiş oldu benim için. hatta sabunlar arasındaki farkları bile daha net anlamaya başladım. ağırlıklı kullandığım sv ve razorock gibi sabunların özellikle koruma konusunda nasıl bir fark barındırdığını daha net görme imkanım oldu. kafamda  rocca, .84 gibi makineler alma planları da vardı ama içinde bulunduğumuz şu zor zamanları atlatana kadar 3one6 baya uzun süre idare eder sanırım.

makinenin özellikle sap tasarımın çok beğendim.

DE89'dan daha dengeli geldi bana. benim gibi DE89 kullanıp biraz daha agresif bir makine ihtiyacı hissediyorsanız tıraşta, tavsiye edebilirim rahatlıkla.

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - arandur - 01/04/2020

Kullanan arkadaşlara sorum şu olacak; siyah ya da mavi olanını alan varsa eğer, bu renkli kısmın malzemesi nedir acaba? Ucuz bir makine değil sonuçta, o kısmın uzun vadede yıpranarak sorun yaşatması ihtimali geliyor aklıma.

Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - mustbe - 01/04/2020

Linç yeme pahasına affınıza sığınarak paylaşıyorum, mavisi bunun aynısı gibi geliyor bana. Renkli almayın Big Grin

830401cf8b7e708ee0a31de81cdc5d0d.jpg

RE: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Fenotip - 01/04/2020

(01/04/2020, Saat: 16:20)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linç yeme pahasına affınıza sığınarak paylaşıyorum, mavisi bunun aynısı gibi geliyor bana. Renkli almayın Big Grin
Peki bunun markası modeli nedir komşum. Renkli çok hoş duruyor da sonrası işte...

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - mustbe - 01/04/2020

(01/04/2020, Saat: 16:38)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki bunun markası modeli nedir komşum. Renkli çok hoş duruyor da sonrası işte...

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

flying eagle mıydı neydi komşum, iki üç tane aldım sattığım ürünlerin yanında hediye ettim zamanında, hiç kullanmadım nasıl birşey bilmiyorum Smile

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Dumanus - 01/04/2020

Renkli olanlarin saplari aluminyum malzemeden yapilma, basliklar celik yine.

Cvp: Tarafını Seç 3one6 mı? Rocca v4 mü? (Neden) - kirmizibalik - 04/04/2020

tg1Ckk.jpg

Noyan Bey ile yazışmamızda yukarıda bahsi geçen fotoğraftan da konuştuk ve kendisi, ilgili durumun modelin ilk serilerinde karşılaşılan bir sorun olduğunu ve firmanın 2019 yaz aylarında üretimine ara vererek bu sorunu düzelttiğini ve kendi ithalatlarının 2020 yılı üretimi ürünler olduğunu belirtti.

Cvp: Tarafını Seç 3one6 mı? Rocca v4 mü? (Neden) - Gungordum - 04/04/2020

(04/04/2020, Saat: 03:00)kirmizibalik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Noyan Bey ile yazışmamızda yukarıda bahsi geçen fotoğraftan da konuştuk ve kendisi, ilgili durumun modelin ilk serilerinde karşılaşılan bir sorun olduğunu ve firmanın 2019 yaz aylarında üretimine ara vererek bu sorunu düzelttiğini  ve kendi ithalatlarının 2020 yılı üretimi ürünler olduğunu belirtti.

Bilgilendirme için teşekkür ederim komşum.

Cvp: Tarafını Seç 3one6 mı? Rocca v4 mü? (Neden) - arandur - 04/04/2020

İmpa satışları hangi üretim acaba? Mustafa Bey'in bilgisi var mıdır?

RE: Cvp: Tarafını Seç 3one6 mı? Rocca v4 mü? (Neden) - tarkaner - 04/04/2020

(04/04/2020, Saat: 10:37)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa satışları hangi üretim acaba? Mustafa Bey'in bilgisi var mıdır?
Yeni gelen ürünler bunlar. EJ yok satıyor çıktığından beri. 2020 dir mutlaka.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi