Geleneksel Tıraş Forumları
Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti (/showthread.php?tid=10264)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Alp83 - 19/06/2020

bir hışınla aldım aleti bakalım haftasonu traş olucam benmi kesecem yoksa o mu beni kesecek

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Ibra35 - 19/06/2020

Çok memnun kalırsın.İki aydır kullanıyorum,konforlu bir alet.Güle güle kullan.
(19/06/2020, Saat: 12:56)Alp83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir hışınla aldım aleti bakalım haftasonu traş olucam benmi kesecem yoksa o mu beni kesecek

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Alp83 - 22/06/2020

Bu hafta denedim makineyi ve ilk izlenimlerimi paylaşmak istedim

ilk klasik tıraşa geçerken herkesin tavsiyesi ve en güvenilir makine diye EJ de89 alarak başladım yaklaşık 2 senedirde kullanıyorum halende kullanmaya devam edebilirim sonucta bu makinede el becerilerimi ve klasik tıraşı alıştırdı ama haftada 1 tıraş olduğum için yetmiyordu onun için bu makineye yöneldim
ilk olarak çelik kalitesi çok hoşuma gitti ne ağır ne hafif kesinlikle kaba bir makine değil jileti çok büktüğü için açıyı daha rahat ayarlıyabiliyorsunuz yani şöyle anlatayım agresif ama zararsız diyebilirim yakın tıraşı çok hoşuma gitti ilk perde mükkemmel de 89 da baya zorlanıyormuşum dedim 1 haftalık sakalımı almıyor gibiydi ama 2 inci perde de 89 daki rahatlığı kullanmaya devam ettim ama yemedi bu makinede boyun altımı tahriş ettim ilk3 tıraşı saymıyacam tam olarak sonuçta bu makineyede bir alışma sürecim olucaktır diye düşünüyorum cildim biraz hassastır. bir sonraki tıraşıma daha kibar davranacam boyun altıma yanak kısımlarını baya pamuk gibi yaptı sanki berberde ustura olmuş gibi diyebilirim

kesinlikle tavsiye edeceğim bir makine de 89a alışıpta bir tık öteye gitmek isteyen için çok ideal bir makine ama de 89- 3 se bu makine 5-6 arası agresiflikte gibi geldi ama dediğim gibi agresif ama zararsız benm tahriş olma sebebim benim hatam yüzünden meydanı boşbuldum geçtim üstünden de 89 alışkanlığı diyebilirim ona ama sonradan yüzümü yıkadıktan sonra anladım yaptığım hatayı Big Grin

sonraki 2 ve 3 üncü tıraşımda daha kibar davranıp gene yorumumu eklerim

Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - oozturk - 10/07/2020

Bu makineyi alan satmıyor sanırım, ilanda hiç görmedim. O kadar mı memnun herkes? Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Cem.O44 - 10/07/2020

Komşum bir bu alet birde razorock gc84 alan satmıyor Smile demekki ikisi biribirine yakın 3one6 temini daha rahat olduğu için alanları memnun bırakıyor herhalde.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Sheeplessness - 10/07/2020

(10/07/2020, Saat: 01:40)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu makineyi alan satmıyor sanırım, ilanda hiç görmedim. O kadar mı memnun herkes? Smile

Valla ben "o kadar" memnunum komşum. Big Grin

Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - onur7 - 10/07/2020

Benim de kullandığım tek makine. Zarafeti, inceliği başlı başına kullanma sebebi olmakla beraber agresiflik derecesini de seviyorum ben. Jileti hissettiriyor. Doğru jiletle kaymak gibi bir surat bırakır..

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - oozturk - 10/07/2020

Bekledim biraz hiç satan olmadı 0 baktım bir ara derken Rocca Jet Black'e yenildim. Ama bu merak çok sıkıntılı bir duygu insanı kemiriyor, 1 seneyi geçti bu zehri alalı, bi dönem geliyor tamam diyorum artık gerek yok hevesti geçti, merak edecek bir şey yok r41 harika ne gerek var başka alete, sabunlar kremler 2 sene yeter en az.Sonra ne oluyor anlamıyorum bir anda akut gelişen bir hastalık gibi semptomlar baş gösteriyor, korkunç bir heyecanla başa dönüyor her şey. Kendimi hunharca yeni alet ararken buluyorum. Bakalım nE kadar dayanabileceğim 3One6 merakına? Smile

RE: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - nakres35 - 14/07/2020

(10/07/2020, Saat: 12:23)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bekledim biraz hiç satan olmadı 0 baktım bir ara derken Rocca Jet Black'e yenildim. Ama bu merak çok sıkıntılı bir duygu insanı kemiriyor, 1 seneyi geçti bu zehri alalı, bi dönem geliyor tamam diyorum artık gerek yok hevesti geçti, merak edecek bir şey yok r41 harika ne gerek var başka alete, sabunlar kremler 2 sene yeter en az.Sonra ne oluyor anlamıyorum bir anda akut gelişen bir hastalık gibi semptomlar baş gösteriyor, korkunç bir heyecanla başa dönüyor her şey. Kendimi hunharca yeni alet ararken buluyorum. Bakalım nE kadar dayanabileceğim 3One6 merakına? Smile

5.kullanisim iyiki almisim diyorum cok memnunum keyifli ve tertemiz tirasi var almalisin komsum Smile

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - batmanforever - 14/07/2020

(10/07/2020, Saat: 12:23)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bekledim biraz hiç satan olmadı 0 baktım bir ara derken Rocca Jet Black'e yenildim. Ama bu merak çok sıkıntılı bir duygu insanı kemiriyor, 1 seneyi geçti bu zehri alalı, bi dönem geliyor tamam diyorum artık gerek yok hevesti geçti, merak edecek bir şey yok r41 harika ne gerek var başka alete, sabunlar kremler 2 sene yeter en az.Sonra ne oluyor anlamıyorum bir anda akut gelişen bir hastalık gibi semptomlar baş gösteriyor, korkunç bir heyecanla başa dönüyor her şey. Kendimi hunharca yeni alet ararken buluyorum. Bakalım nE kadar dayanabileceğim 3One6 merakına? Smile

Günlük kullanım için 3one6'nın Rocca'ya göre daha affedici ve mild olduğunu düşünüyorum. Bu arada 3one6 mild bir alet değil kendine göre bir agresfiliği var ama Rocca kadar asabi değildir Smile
Bu iki alet arasında kalacak olursam oyum kesinlikle 3one6'dan yana olurdu.