Geleneksel Tıraş Forumları
Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti (/showthread.php?tid=10264)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - kokopelli - 23/10/2019

Yeni aletiniz hayırlı olsun Komşum. Burak Bey, kaptılar dediydi de kime gitti diye düşünüyordum. Neyse ki ben de ısmarladım umut kalmayinca. Acaba almasa miydim diyordum ama sizin incelemeniz de olumlu madem, iyi yapmışım

~SB

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Sh@dow - 23/10/2019

(23/10/2019, Saat: 11:25)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni aletiniz hayırlı olsun Komşum. Burak Bey, kaptılar dediydi de kime gitti diye düşünüyordum. Neyse ki ben de ısmarladım umut kalmayinca. Acaba almasa miydim diyordum ama sizin incelemeniz de olumlu madem, iyi yapmışım

~SB

Forumda Edwin Jagger 3ONE6 tıraş aletinin kullunucu sayısının artması çok sevindirici gerçekten, hem böylece tıraş performansı ile ilgili daha çok paylaşım olabiliyor. Yeni ürününüz hayırlısı olsun şimdiden komşum.

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Sheeplessness - 23/10/2019

(23/10/2019, Saat: 11:25)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni aletiniz hayırlı olsun Komşum. Burak Bey, kaptılar dediydi de kime gitti diye düşünüyordum. Neyse ki ben de ısmarladım umut kalmayinca. Acaba almasa miydim diyordum ama sizin incelemeniz de olumlu madem, iyi yapmışım

~SB

Sağolun komşum şimdiden size de hayırlı olsun. Subjektif diyoruz bu işlere ama ben yine de aldığınız için pişman olacağınızı düşünmüyorum en azından.

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Sheeplessness - 24/10/2019

Bugün farklı karakterde jiletlerle 3. tıraşımı oldum. Gerçekten diyeceğim şudur ki ; bu alet olmuş. Keskin jiletle de , keskinliği az jiletle de gerçekten iyi gidiyor. Denediğim ayarsız aletler arasında en jilet seçmeyen alet sanırım. Şahsen konforun ve tıraş keyfinin yanında pahalı aletin fiyatına değmesi için barındırması gereken özelliklerden biri. Kör jiletle 30 dereceye yakın klasik açıyla , keskin jiletle ise açıyı sıfıra yaklaştırarak kullanıyorum. Bu şekilde bi taktik geliştirdim. Şu an için gayet iyi anlaşıyorum.

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - Sheeplessness - 29/10/2019

https://www.connaughtshaving.com/dessknbl.html

Connaught Shaving'de stoklara girmiş.

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - EddardStark - 19/11/2019

Sonunda "EJ 3one6 knurled"modeli elime ulaştı ve bu sabah permasharp jilet eşliğinde ilk tıraşımı oldum. Her zamanki EJ zarifliğini taşıyor alet. Çeliktir, kaba olur, soğuk olur gibi bir durum yok. Ama alet gerçekten olmuş. Jileti bükme açısını çok ama çok iyi ayarlamışlar. İlk defa permasharp jiletin yüzümde bu kadar konforlu aktığını hissettim. Alet DE89'dan daha agresif ama nasıl başarmışlarsa bu agresifliği konfora dönüştürmüşler. İki günlük sakalda iki perdeyle çok temiz tıraş elde ettim. Benim gırtlağın sağ tarafında küçük bir bölge biraz sorumludur, normalde oradaki sakalı sıfırlamak için biraz uğraşmam gerekir. İkinci perdenin sonunda uğraşmadan orayı da halletti bu alet. Feather AS-D2 kullanmadığım için kıyas yapamam ama mühle rocca ile kıyaslarsak, bana göre agresiflikleri aynı ama EJ'nin konforu çok daha iyi. Ayrıca Feather'ın yarı fiyatı. Gümrük vergisi, posta ücreti vs. derken bana 570 TL.ye mal oldu.
Sonuç olarak hem zarifliği hem yaptığı iş fevkalade. Daha kaliteli jiletlerle daha da iyi işler çıkarır diye düşünüyorum.

Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - kokopelli - 19/11/2019

Elinize ulaştığına sevindim. Benimki gümrükte beni bekliyormuş. Gidiş-dönüş toplam bir 150-200 km beni bekliyor. Ne diye çağırıyorlar anlamadım. Fiyatı doğru da yazmış olmalilar. Yanina sabun hediye falan mi koydular acaba?

~SB

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - EddardStark - 19/11/2019

(19/11/2019, Saat: 12:08)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize ulaştığına sevindim. Benimki gümrükte beni bekliyormuş. Gidiş-dönüş toplam bir 150-200 km beni bekliyor. Ne diye çağırıyorlar anlamadım. Fiyatı doğru da yazmış olmalilar. Yanina sabun hediye falan mi koydular acaba?

~SB

Benimkinin yanına da sample sabun ve krem koymuşlardı. Sorun çıkmadan geldi.

Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - kokopelli - 20/11/2019

Sorun sample değilmiş. Fatura da değilmiş. Sorun yokmuşSmile

Izmit Posta Dağıtım Merkezi 13tl vs tutan Aliexpress gönderilerini kapıya getirdiklerini ama gümrüğe giren malları mutlaka merkeze gelip alabilecegimizi söylermiş. 70km gittim, 75km geldim sonuçta. Sıkıntı olmadan aldım sample ürünler dahil. 72 TL vergi artı 9 TL gümrükleme ucreti çıkarmışlar. 62.5 Sterlin ürün bedelini 62.5 Avro olarak hesaplamışlar anlaşılan.

~SB

Cvp: Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti - JohnLocke - 20/11/2019

(20/11/2019, Saat: 15:12)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorun sample değilmiş. Fatura da değilmiş. Sorun yokmuşSmile

Izmit Posta Dağıtım Merkezi 13tl vs tutan Aliexpress gönderilerini kapıya getirdiklerini ama gümrüğe giren malları mutlaka merkeze gelip alabilecegimizi söylermiş. 70km gittim, 75km geldim sonuçta. Sıkıntı olmadan aldım sample ürünler dahil. 72 TL vergi artı 9 TL gümrükleme ucreti çıkarmışlar. 62.5 Sterlin ürün bedelini 62.5 Avro olarak hesaplamışlar anlaşılan.

~SB

Komşum hayırlı ve geçmiş olsun Smile Valla en azından siz nispeten yakınsınız bizim basımıza gelse ne olacak bilmiyorum.