Geleneksel Tıraş Forumları
Domuz kili fircayi sac kurutma makinesi ile kurutmak zararli mi ? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Domuz Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Konu Başlığı: Domuz kili fircayi sac kurutma makinesi ile kurutmak zararli mi ? (/showthread.php?tid=10326)

Domuz kili fircayi sac kurutma makinesi ile kurutmak zararli mi ? - Rigbie - 13/04/2019

Su aralar kendi keyfine kurumaya birakmak yerine,sac kurutma makinesi ile elden geciriyorum.

Sicak ayari belki killari zayiflatabilir,ondan sogukla kurutuyorum.

Kurumasi sonrasinda pofidik cok guzel bir goruntu cikiyor.Beyle Big Grin

4ghych.jpg

Domuz kili fircayi sac kurutma makinesi ile kurutmak zararli mi ? - FearOfATG - 13/04/2019

Böyle kurutmak hoşunuza gidiyorsa ne denir ki, devam.. Baktınız zararlı ucuz fırçalar edinir kurutursunuz o şekil. Soğukta sıkıntı yok ama saç kurutma makinelerinin ciddi sıcak üfleyenleri var kıllara zarar verebilecek ısılardır diye düşünüyorum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Cvp: Domuz kili fircayi sac kurutma makinesi ile kurutmak zararli mi ? - batmanforever - 13/04/2019

Break-in sürecinde yeni aldığım fırçaları kurutma makinesiyle kurutuyorum Smile

Domuz kili fircayi sac kurutma makinesi ile kurutmak zararli mi ? - ekilic2 - 13/04/2019

Ben kendi saçıma bu makineleri kullanmıyorum şahsen. Fırça için de tercih etmem. Çünkü kurutma makinekerinin mantığı ile ayni... Hızlı ve yüksek ısı hassas şeylere zarar verebilir.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Domuz kili fircayi sac kurutma makinesi ile kurutmak zararli mi ? - ismailinbiri - 13/04/2019

Ucuz firçaların terbiyesinde bire bir yöntem: Nush ile uslanmayanı... Big Grin Fırça

RE: Cvp: Domuz kili fircayi sac kurutma makinesi ile kurutmak zararli mi ? - FearOfATG - 13/04/2019

(13/04/2019, Saat: 18:56)ismailinbiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ucuz firçaların terbiyesinde bire bir yöntem: Nush ile uslanmayanı... Big Grin Fırça
Fırçaya şiddete hayır! Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

RE: Domuz kili fircayi sac kurutma makinesi ile kurutmak zararli mi ? - dnzahmetdnz - 13/04/2019

(13/04/2019, Saat: 15:48)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Su aralar kendi keyfine kurumaya birakmak yerine,sac kurutma makinesi ile elden geciriyorum.

Sicak ayari belki killari zayiflatabilir,ondan sogukla kurutuyorum.

Kurumasi sonrasinda pofidik cok guzel bir goruntu cikiyor.Beyle Big Grin

Komşum bende sürekli fön makinesiyle kurutuyorum bir zararını görmedim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Domuz kili fircayi sac kurutma makinesi ile kurutmak zararli mi ? - jegal - 13/04/2019

@rigbie komşum boşuna elektrik yakıyorsun ne gerek var ki balkona koy açık hava da kurusun Smile

RE: Cvp: Domuz kili fircayi sac kurutma makinesi ile kurutmak zararli mi ? - ekilic2 - 13/04/2019

(13/04/2019, Saat: 20:32)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rigbie komşum boşuna elektrik yakıyorsun ne gerek var ki balkona koy açık hava da kurusun Smile
+1000

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Domuz kili fircayi sac kurutma makinesi ile kurutmak zararli mi ? - ckeskin - 19/04/2019

Bu yöntem uzun vadede fırçanın kıllarını zayıflatacak bir metottur. Seyahatlerde vs. kullanılabilir ama devamlı kullanımın fırçanıza olumsuz etkileri olacaktır.