Geleneksel Tıraş Forumları
Derby tıraş kremleri - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Derby tıraş kremleri (/showthread.php?tid=107)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Cvp: Derby tıraş kremleri - Rigbie - 24/04/2020

Bu derby kremlerdeki SLS paraben gibi maddelerin zararı nedir ?

Cvp: Derby tıraş kremleri - 00serkan4300 - 24/04/2020

sls paraben sürekli kullanımda kanserojen etkisi olan şeyler diye biliyorum yanlış da olabilir tabi. ben de derby limon almıştım, aslında performansı fena değil ama kokusu ofsayt, bildiğimiz limon değil de hakkaten fairy limon deterjanı kokusu

Derby tıraş kremleri - forevermore07 - 14/05/2020

(24/04/2020, Saat: 01:40)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu derby kremlerdeki SLS paraben gibi maddelerin zararı nedir ?

Sls suni olarak köpürmeyi sağlayan kimyasal bir madde. Paraben ise kimyasal bir koruyucu. İkisinin de uzun kullanımlarda sağlığa zararlı ve kanserojen olduğuna dair çalışmalar var. Kullanımı yasak değil tabi ama bir çok kozmetik markası ürünlerinde artık kullanmaktan vazgeçiyor.

Cvp: Derby tıraş kremleri - SupraMachine - 15/05/2020

Bir kere kutuları değişti bütün derby kremlerin, yeni paketlerde de acaba içeriği aynı mı?

Cvp: Derby tıraş kremleri - Sheeplessness - 16/05/2020

(15/05/2020, Saat: 23:25)SupraMachine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir kere kutuları değişti bütün derby kremlerin, yeni paketlerde de acaba içeriği aynı mı?

Aynı komşum.

Cvp: Derby tıraş kremleri - Rigbie - 18/05/2020

Bu kremin kokusunun deterjana benzetilmesini kötü bir şey gibi düşünmemek lazım evdeki bulaşık deterjanını koklayıp beğendik bir çoğumuz bundan eminim bulaşık deterjanını yüzüne sürüyormuş hissiyatı ayrı bir muamma ama ben şahsen derby limonun kokusunu beğeniyorum.

Cvp: Derby tıraş kremleri - jegal - 18/05/2020

@Rigbie yazlık bir ürün komşum benimde hoşuma gidiyor

Cvp: Derby tıraş kremleri - Sheeplessness - 18/05/2020

(18/05/2020, Saat: 17:24)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kremin kokusunun deterjana benzetilmesini kötü bir şey gibi düşünmemek lazım evdeki bulaşık deterjanını koklayıp beğendik bir çoğumuz bundan eminim bulaşık deterjanını yüzüne sürüyormuş hissiyatı ayrı bir muamma ama ben şahsen derby limonun kokusunu beğeniyorum.

Aynen komşum. Derby limonun kokusunu da limonlu prilin kokusunu da seviyorum. Smile

Cvp: Derby tıraş kremleri - kral arthur - 18/05/2020

Zararlı maddeler içermese köpüğünü bende beğeniyorum.Ama paraben bozuyor işi.

Cvp: Derby tıraş kremleri - 3.Perde - 18/05/2020

(10/10/2011, Saat: 03:39)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DTKR2.jpg

Normal limon lavanta ve mentol çeşitlerinde satılıyor
Lavanta ve mentol çeşitlerini seviyorum
Gayet yeterli ve yoğum bir köpüğü var

yanlız muadili ürün 100 ml krem 2.10tl 1.80 tl aralıgında bulunabiliyorken

derby 100ml 2.80tl 3.50tl aralığında dolanıyor an itibari ile

ama 1.50 tl ya almanında bir yolu mevcut
aynı ürünler aynı çeşitler aynı üretici carrefour markası için carrefour marka 1.50tl ya bulunabiliyor

carrefour.jpg

Vaybe fiyat değişmemiş ilk mesajdan beri 9 yıldır Smile 2,95 tl ye aldım daha yeni Toptantr'den. Ne kaldı fiyatı değişmeyen başka 9-10 yıldır.