Geleneksel Tıraş Forumları
Forum üyeleri ve takipçilerine merhaba - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Forum üyeleri ve takipçilerine merhaba (/showthread.php?tid=10714)

Sayfalar: 1 2 3

Forum üyeleri ve takipçilerine merhaba - TheCro - 18/07/2019

Hepinize iyi günler ve keyifli traşlar dileyerek
Forumla tanışma hikayemi kısaca anlatmak istiyorum aslında forumdan haberdar olmam tamamen tesadüf eseri oldu esasen ben iflah olmaz bir parfüm severim uzun yıllardan beri sayısız parfümü tecrübe ettim ve etmeye devam ediyorum teşhisi olan fakat tedavisi olmayan bir hastalık bendeki toparlayacak olursam yıllar önce strawberry diye yurtdışından kozmetik gönderen bir site vardı malum kur döviz çok düşüktü bir zamanlar bizde çılgınlar gibi maaşımızın bir kısmını bu siteye aidat öder gibi öder olmuştuk uzun yıllar önce bir siparişimin yanına minyatür bir kolonya şişesi gönderdiler gönderdikleri kolonya benim o zamana kadar varlığından habersiz olduğum forumdada bir efsane olan tabac original kolonya o zamanlar çok fazla ilgimi çekmesede yıllar içindeki tecrübem ve deneyimlerim sonucunda kolonya versiyonu için konuşuyorum eşsiz bir hazine olduğunu net anladım yıllar sonra koku hafızası burun direğini sızlatınca İnternete dolaşırken yolum buraya düştü konuları okurken günlük traş olan biriyim traş bir eziyet onlarak görürdüm kendimden utandım ve okumaya
Devam ettim ve tesadüf eseri eski dost LORD'un burada olduğunu görünce daha bir dikkatli okudum "My gitar" yıllarından parfüm konusundan tanırım kendisini velhasıl kelam bir tarafından tutmaya karar verdim bu işi şimdilik mutavazi bir set ile geleneksel tıraşa başladım traş bir keyfe dönüştüreceğim aklımdan geçmezdi bu vesile ile forumda emegi geçenlere teşekkürü bir borç bilirim şimdilik bukadar hepinize selamlar

LLD-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Forum üyeleri ve takipçilerine merhaba - erfa - 18/07/2019

Hoşgeldiniz.

Cvp: Forum üyeleri ve takipçilerine merhaba - Sh@dow - 18/07/2019

Hoşgeldiniz keyifli forumlar...

Forum üyeleri ve takipçilerine merhaba - FearOfATG - 18/07/2019

Hoşgeldiniz. Umarım daim olursunuz. Keyifli tıraşlar..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Cvp: Forum üyeleri ve takipçilerine merhaba - Mustafa40 - 18/07/2019

Hoş geldiniz komşum keyifli tıraşlarınız olsun.

Cvp: Forum üyeleri ve takipçilerine merhaba - 3RD1 - 18/07/2019

Hoş geldiniz aramıza. Keyifli tıraşlarınız olsun.

Cvp: Forum üyeleri ve takipçilerine merhaba - SedoAgA - 18/07/2019

Aramıza hoş geldiniz köpüğünüz bol keyfiniz daim olsun..

Cvp: Forum üyeleri ve takipçilerine merhaba - AbuzTech - 18/07/2019

Hoş geldiniz Smile

Cvp: Forum üyeleri ve takipçilerine merhaba - Lord Sparhawk - 18/07/2019

Hoşgeldin kro komşum geç bile kalmışsın geleneksel tıraş için. Smile

Cvp: Forum üyeleri ve takipçilerine merhaba - mustbe - 18/07/2019

hoşgeldiniz forum kültürünü bilen değerli insanları aramızda görmek güzel şey . çok güzel tespitlerde bulunacağınızı ve incelemeler yapacağınızı tahmin ediyorum ilerleyen zamanlarda