Geleneksel Tıraş Forumları
Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) (/showthread.php?tid=10770)

Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) - mustbe - 29/07/2019

Merhaba arkadaşlar genel bir kargo konusu olsun istedim. Var ise oraya yönlendirilebilir.
Forumda en çok dile getiren kişi ben olduğumu düşündüğüm PTT kargo şube teslim fiyatı %25 zamlanmistir. Artık şube teslim 11 liradır. Adrese teslim 16 lira. Benzer türde bilgileri veya elinizde bulunan indirim anlaşma kodlarını paylaşalım

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) - sfenks - 29/07/2019

Ne fiyata gönderdiklerini bilmiyorum ama Yurtiçi Kargo, paro ve d&r kart ile indirim uyguluyordu galiba.

Cvp: Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) - dikdik_s - 29/07/2019

Yurtici kargonun telefon uygulamasını yuklerseniz, oradan alınan indirim kodu ile %20 indirim oluyordu.
Sistemi guncellemisler. Simdi kodu almak icin ayrı ayrı gonderi olusturup herbirinin tek tek adresini vs. yazıyorsunuz. Hani daha az kullanılsın diye ciddi ugrasmıslar bilginiz olsun.

Cvp: Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) - MetsGo - 29/07/2019

Yurtiçi paro da %25 indirimli
Sürat de firma olmadan indirimli gönderi için kredili kargo diye bir sistem kullanıyor , minimum 50 tl ilk paket alıyorsunuz anlaşmalı gibi indirim oluyor fakat sadece peşin ödemeli gönderilerde geçerli

Genel olarak kargolarda sms sigorta gibi ek hizmetler gerekli değilse çıkartıp fiyatı düşürebilirsiniz

Cvp: Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) - mustbe - 29/07/2019

Mng kargo da sonraki gönderi için yüzde 50 vermişlerdi bana. Sonraki gönderimimde kullanmak istediğimde sadece 4 TL düştü. taşıma bedelinin yüzde ellisini demek istemişler de şöyle de böyle de Smile velhasıl bu aklıma geldiği için anlattım aklınızda bulunsun Smile

Cvp: Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) - Twikownn - 29/08/2019

Bulduğum yöntemlerde en ucuz kargo 3Tl, Gardrops üzerinden 2 tane hesap açarak birinden 1Tl'lik ürün satışa çıkarıyoruz. Diğer hesapta kendi adresimizle alınca kargo dahil 4Tl tutuyor ve şubede herhangi bir ödeme vs yapılmıyor.İşlem tamamlanınca 1Tl hesabımıza tekrar geliyor. İkinci yöntem ise Zebramo üzerinden göndermek, gene aynı şekilde 2 hesap açıp birinden 5Tl'lik ilan oluşturuyoruz. Site 5Tl'lik ilan üzerinden 2Tl komisyon alarak 3Tl'yi banka hesabına gönderiyor. Bu şekilde hem alıcı ödemeli hem de gönderici ödemeli kargo gönderebiliyoruz. Ayrıca sadece Ptt değil Yurtiçi ve Sürat kargo kullanılabiliyor. Bu yöntemlerle kargolar yaklaşık yüzde seksen daha ucuza geliyor, geçen gün Mustbee komşumdan aldığım 1 desilik jiletlerin kargosu 3Tl tuttu.

Cvp: Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) - mustbe - 18/10/2019

179 yıllık geçmişe sahip olan PTT faaliyetlerini genişleterek vatandaşlara güvenilir, kaliteli ve hizmet çeşitliliği ile yurt genelinde ulaşılabilir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

PTT A.Ş. 23 Ekim’de kutlanacak olan 179. Kuruluş Yıl dönümü vesilesiyle 16-22 Ekim tarihleri arasında Aps Kurye- Posta Kargosu gönderilerinde %25 indirim kampanyası düzenlenmiştir.

Cvp: Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) - Sheeplessness - 18/10/2019

(18/10/2019, Saat: 16:07)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 179 yıllık geçmişe sahip olan PTT faaliyetlerini genişleterek vatandaşlara güvenilir, kaliteli ve hizmet çeşitliliği ile yurt genelinde ulaşılabilir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

PTT A.Ş. 23 Ekim’de kutlanacak olan 179. Kuruluş Yıl dönümü vesilesiyle 16-22 Ekim tarihleri arasında Aps Kurye- Posta Kargosu gönderilerinde %25 indirim kampanyası düzenlenmiştir.

Otomatik uygulanıyor mu indirimler ? Yoksa kargoya verirken bişey falan belirtmek gerekiyor mu ?

Cvp: Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) - mustbe - 18/10/2019

(18/10/2019, Saat: 16:44)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Otomatik uygulanıyor mu indirimler ? Yoksa kargoya verirken bişey falan belirtmek gerekiyor mu ?

gönderi yapmadım komşum bilmiyorum ama genel bir indirim olduğu için ekstra belirtmeye gerek yoktur

Cvp: Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) - mustbe - 18/11/2019

öğretmenler günü münasebetiyle kargo bu hafta içi %25 indirimli ptt kargo da