Geleneksel Tıraş Forumları
-YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ (/showthread.php?tid=11070)

-YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - Efrasyab - 22/09/2019

Değerli Komşularım,

Beklenen 3. Sabun etkinliği için talepleri bu başlık altında topluyorum.

*Sabunlar yaklaşık 100 gr olacak.

*Kapların bir önceki etkinliğimizdeki gibi kapaklı olması için çalışmalarım var ve çok büyük olasılıkla kapaklı kaplara dökeceğim. Şayet hiç bir üretici talebimiz kadar kap vermez ise 1. Sabun etkinliğinde olduğu gibi Berber taslarına dökeceğim.

*Diğer iki etkinliğimizde olduğu gibi kargo katılımcı komşularıma aittir.

*Ankaralı komşularıma yine elden teslimi ben gerçekleştireceğim tabii ki içinizden kargo ile almak isteyen olursa istediği adrese kargosunu yapabilirim.

* Talep toplama 15 gün içinde gerçekleşecektir ancak talep için liste kapanmayacaktır. İlk 15 gün içinde gelen taleplere göre yağların ve E-vitaminin tedarikini gerçekleştireceğim. Sabunları yapıp dinlendirmeye almadan 1 gün öncesine kadar talep alabileceğim.  15 günün sonunda ödeme için banka IBAN numarasını paylaşacağım.

* Bir önceki etkinliğe katılmış olsa dahi etkinliğe katılan komşularımdan teslimat adresi ve iletişim bilgilerini sabunlar dinlendikten rica edeceğim.

* Taleplerin toplanması, sabunların dökülmesi ve sabunların dinlenmesinin hemen ardından sabunlar kargoya verilecektir.

*Etkinliğin her adımını bu başlık altında takip edebilirsiniz. Sık aralıklarla güncelleme ve bilgilendirmeler olacaktır.

*  Değerli komşularım, lütfen talebinizin hangi üründen kaç adet olduğunu şu an okuduğunuz etkinlik başlığı altında yazınız.

Etkinliğimize dahil olanlar

-KANTARON YAĞLI TIRAŞ SABUNU 25 TL
-TATLI BADEM YAĞLI TIRAŞ SABUNU 25 TL
-LANOLİNLİ TIRAŞ SABUNU 25 TL
-BAL ÖZLÜ SKIN FOOD AFTER SHAVE BALSAM 50ML. 35 TL
- KANTARON YAĞI 50ML ŞİŞEDE 25 TL
"Bal Özlü Skin Food After Shave Balsam'ın kıvamlı bir yapısı bulunmakta. Cilt yenileyici ve serinletici özelliği ön planda olan bir yoğun bakım kremi. Ayrıca Elimdeki Bal ve Balmumu miktarı kadar sınırlı sayıda bir ürün çıkacaktır. tahminim 45-50 adet 50 ML kadar.

KATILIMCILAR.
1. @Mehmet_G Bal Özlü Balsam 2 Adet- 1 Adet Kantaron Yağı 50 ML
2. @osaka23  Kantaron Yağı 50 ML 1 Adet
3. @Erdem009  Lanolin Sabun 1 Adet- Bal Özlü Balsam 1 Adet.
Güveniniz İçin Çok Teşekkür Ederim Komşularım.

Favori Ürünleriniz - EskUyeMhmt_G - 22/09/2019

Kemal Ağabey benim sabun stoğu haddini aştı. O yüzden bu etkinlikte sabunu pas geçip yaptığın o harika balsamdan 2 adet istiyorum.

Ekleme: 1 adet Kantaron Yağı

Teşekkür ederim. Ellerine sağlık şimdiden.

Cvp: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - osaka23 - 22/09/2019

Balsami kullananlardan biri olarak cok begendigimi soylemem lazim daha cok gft skin food a benziyor karakteri Smile

Bana bir tane ayirirsan sevinirim ani Smile

Amaaaa ben kantaron yagi da istiyorum Smile listeye eklenirse cok sevinirim. Evde yara bere birakmadi Smile mucize gibi her yere suruyorumSmile

Cvp: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - Erdem009 - 22/09/2019

Bir adet lanolinli sabun ve bir balsam için katılmak istiyorum komşum.

Cvp: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - Gentleman - 22/09/2019

Etkinlikteki her üründen 1 adet istiyorum. Teşekkürler.

Cvp: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - marek - 22/09/2019

Kemal hocam bir adet -BAL ÖZLÜ SKIN FOOD AFTER SHAVE BALSAM 50ML. için beni listeye ekleyin lütfen.

Cvp: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - Ayhandulgar - 22/09/2019

Keşke sabun stoğum bu kadar sismeseydi çok merak ediyordum bir sonrakine inşallah diyelim ama balsamdan 1 adet istiyorum Kemal üstadım.

Cvp: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - ahmet12345 - 22/09/2019

Lanolinli traş sabunu 1 adet

-YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - ahbap - 22/09/2019

Bana 1 adet kantaron yağlı ve 1 tatlı badem yağlı tıraş sabunu yazabilir misiniz komşum?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - Sheeplessness - 22/09/2019

1 adet balsam 1 adet kantaron yağlı sabun rica ediyorum komşum. Kolay gelsin. Şimdiden emeğinize sağlık.