Geleneksel Tıraş Forumları
-YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ (/showthread.php?tid=11070)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Cvp: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - Efrasyab - 15/01/2020

Üstad ne zahmeti yeter ki sizlere sağ salim ulaşsın

-YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - tarkaner - 15/01/2020

Komşum bana gelmiş. Sabah ilk işim denemek olacak. Emeğinize sağlık.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - forevermore07 - 15/01/2020

Bugün teslim aldım, kokuların tonlarını beğendim ama biraz daha yoğun olmasını beklerdim. İlk fırsatta deneyeceğim. Ellerinize emeğinize sağlık

Cvp: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - Efrasyab - 16/01/2020

Hepiniz iyi günlerde kullanın komşularım

Cvp: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - Soner - 16/01/2020

Bende teslim aldım, ellerinize sağlık teşekkürler.

Cvp: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - kral arthur - 16/01/2020

Tekrar zahmet oldu komşum.
Teşekkürler.

SON SÖZ VE TEŞEKKÜRLER-YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - Efrasyab - 16/01/2020

3. Sabun etkinliğime katılan tüm komşularıma...

Bugün 2.ekipteki 6 komşumun kargosunu tekrar Aras kargoya teslim ederek sabun etkinliğimizin nihayete ulaştığını sizlere bildirmek isterim.

Tüm etkinlik süreci boyunca; ilginiz için, güveniniz için ve özellikle sabır gösterip beklediğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.

Rabbimin yardımı ile bir etkinliği daha bitirmenin mutluluğunu yaşamaktayım. Kıymetli komşularım Allah sağlık ve ömür verirse bir sonraki etkinlikte buluşmak dileği ile hepinizi saygıyla selamlıyorum. Keyifli tıraşlar dilerim...

RE: SON SÖZ VE TEŞEKKÜRLER-YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - FearOfATG - 16/01/2020

(16/01/2020, Saat: 12:32)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bugün 2.ekipteki 6 komşumun kargosunu tekrar Aras kargoya teslim ederek sabun etkinliğimizin nihayete ulaştığını sizlere bildirmek isterim.

Tüm etkinlik süreci boyunca; ilginiz için, güveniniz için ve özellikle sabır gösterip beklediğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.

Rabbimin yardımı ile bir etkinliği daha bitirmenin mutluluğunu yaşamaktayım. Kıymetli komşularım Allah sağlık ve ömür verirse bir sonraki etkinlikte buluşmak dileği ile hepinizi saygıyla selamlıyorum. Keyifli tıraşlar dilerim...

Dile kolay 22 Eylül'den beri devam eden bir süreç. Neredeyse 4 ay olmuş. Bir kamyon talep, üretim aşaması, paketleme, kargolama....... uzar gider aralardaki aşamalar da. Tekrar tekrar teşekkürler Kemal hocam, elinize sağlık..

Cvp: -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - kral arthur - 16/01/2020

Emeklerinize sağlık biz teşekkür ederiz komşum.

Cvp: SON SÖZ VE TEŞEKKÜRLER-YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ - ErkanY. - 16/01/2020

Komşum emeğine sağlık, gerçekten iyi iş çıkardın yorucu ama sonucu güzel.

(16/01/2020, Saat: 12:32)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: