Geleneksel Tıraş Forumları
VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 1. Versiyon - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 1. Versiyon (/showthread.php?tid=11546)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 25/12/2019

İlk köpük fotoları benden sizlerden daha iyilerini bekliyorum.Smile
Elde köpürtme

27Af7B.jpg

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jaguar 1071 fırça kullandım. Test fırçam
Dblphe.jpg

Akrobat köpük Smile

ETUTS1.jpg

Kapak kaldıran köpük Smile

dVW0Sv.jpg

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Efrasyab - 25/12/2019

Süper köpuk harika.

RE: Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 25/12/2019

(25/12/2019, Saat: 12:11)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Süper köpuk harika.
Teşekkürler dostum.

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - mustbe - 25/12/2019

Elinize sağlık komşum mizah yönünüzü de takdir etmek lazım Smile

RE: Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 25/12/2019

(25/12/2019, Saat: 12:15)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık komşum mizah yönünüzü de takdir etmek lazım Smile
Dostum hayat yeterince zor birazda gülmek gerek Smile

(25/12/2019, Saat: 11:36)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Creator az önce bilgilendirme mesajı geldi PTT kargodan. Hatta 2 tane mesaj geldi sanki iki ayrı paket gibi. Merakla beklemedeyiz.

Ziya Bey sizin 2 adet kargonuz yola çıktı. 2 tane tek sabun satın almışsınız. Bazı arkadaşlar 2 li ve 3 lü indirimli paket tanımlayınca siparişlerini iptal ettirdiler. Daha sonra indirimli olan 2 li ve 3 lü paketten satın aldılar. Siz iptal ettirmediğiniz için paketinizin biriyle 5 tl indirim miktarını gönderdim. Bilginize.

VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - matrakçı - 25/12/2019

Komşum emeğiniz için tebrikler, köpük de maşallah Ben de bir adet sipariş verdim, merakla bekliyorum. İnşallah forum içi üretim yapan komşularımız da üretim çapını büyütüp, yerli yabancı sitelerde boy gösteren ürünler çıkartabilirler. Eminim ki bizden de gayet başarılı ürünler çıkacaktır. Tabii benimki sadece temenni, yoksa maliyet, zaman ve diğer etkenleri yadsıyan bir istek değil. Şimdiden emeklerinize sağlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 25/12/2019

(25/12/2019, Saat: 12:39)matrakçı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum emeğiniz için tebrikler, köpük de maşallah Ben de bir adet sipariş verdim, merakla bekliyorum. İnşallah forum içi üretim yapan komşularımız da üretim çapını büyütüp, yerli yabancı sitelerde boy gösteren ürünler çıkartabilirler. Eminim ki bizden de gayet başarılı ürünler çıkacaktır. Tabii benimki sadece temenni, yoksa maliyet, zaman ve diğer etkenleri yadsıyan bir istek değil. Şimdiden emeklerinize sağlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dostum teşekkür ederim. VIP tıraşlar dilerim. Sabunumu sürekli ve düzenli olarak aynı siteden sizlere ulaştırmaya çalışacağım. Seri üretimde yeni olduğumdan hızlı servis verebilmek için tedbirler almaya çalışıyorum. Üretim yöntemini geliştiriyorum. İnşallah bir kaç ay sonra en geç 3 gün içinde siparişlerinizi kargolamak mümkün olacak. Zamanla daha iyi olacak. Saygılar sunarım.

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - SKYBRAVE - 25/12/2019

(25/12/2019, Saat: 12:32)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ziya Bey sizin 2 adet kargonuz yola çıktı. 2 tane tek sabun satın almışsınız. Bazı arkadaşlar 2 li ve 3 lü indirimli paket tanımlayınca siparişlerini iptal ettirdiler. Daha sonra indirimli olan 2 li ve 3 lü paketten satın aldılar. Siz iptal ettirmediğiniz için paketinizin biriyle 5 tl indirim miktarını gönderdim. Bilginize.

Osman Bey, ilk sipariş verdiğim zaman ürün tekli satılıyordu. 50 gr da bana az geldiği için ikinci siparişi geçmiştim. Sonrasında 2'li 3'lü siparişler için mesajınızı gördüm ama verilen emeği düşünerek ve indirimden de yararlanmak istemediğim için siparişi iptal etmek istemedim. Kargoya verirken tek paket olarak verirsiniz diye düşünmüştüm, o yüzden sordum. Yanlış anlaşılmasın yoksa indirim talebim yoktu ancak çok naifsiniz gerçekten. Hem emeğinizi hem de ince düşünceliliğinizi takdir ediyorum. Teşekkür ederim.

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Ricochet - 25/12/2019

Benim kargom da yola çıkmış Smile ellerinize sağlık.

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 25/12/2019

(25/12/2019, Saat: 13:02)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman Bey, ilk sipariş verdiğim zaman ürün tekli satılıyordu. 50 gr da bana az geldiği için ikinci siparişi geçmiştim. Sonrasında 2'li 3'lü siparişler için mesajınızı gördüm ama verilen emeği düşünerek ve indirimden de yararlanmak istemediğim için siparişi iptal etmek istemedim. Kargoya verirken tek paket olarak verirsiniz diye düşünmüştüm, o yüzden sordum. Yanlış anlaşılmasın yoksa indirim talebim yoktu ancak çok naifsiniz gerçekten. Hem emeğinizi hem de ince düşünceliliğinizi takdir ediyorum. Teşekkür ederim.

Keyifli tıraşlar dostum. Güle güle kullanın.

(25/12/2019, Saat: 14:02)Ricochet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim kargom da yola çıkmış Smile ellerinize sağlık.

Vip tıraşlar dilerim dostum.