Geleneksel Tıraş Forumları
VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 1. Versiyon - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 1. Versiyon (/showthread.php?tid=11546)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - forevermore07 - 25/12/2019

Benimki de yolda merakla bekliyoruz.

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 25/12/2019

(25/12/2019, Saat: 14:39)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimki de yolda merakla bekliyoruz.

Keyifli tıraşlar dostum.

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 25/12/2019

Dostlarım sabunlar elinize ulaştığında kendi kutusuna veya istediğiniz herhangi bir kaba basarak kullanmanızı tavsiye ediyorum. Kaba basarken ısıtarak yumuşatmak veya rendelemek gibi işlemlere gerek yok. Rahatça bastırarak kutunun dibine yapıştırabilirsiniz. Kullanmadan öncede sıcak suyla hafifçe ıslatmak iyi olacaktır. Fırçaya yüklemek için suda bekletmeye gerek olmayacaktır. Sabun çok sert olmadığından omurgalı veya yumuşak her türlü fırçanızla kullanabilirsiniz. Herkese keyifli ve terapi tadında VIP tıraşlar dilerim.

VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - U A K - 26/12/2019

Komşum herşey için elinize sağlık gönderimi yapılamayan sabunların tamamı bugün mü gönderilecek yoksa başka gün mü heyecanla bekliyorum sabunları

HRY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - ahbap - 26/12/2019

Bu sabah bana sms geldi ptt kargodan. Teşekkürler.

RE: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 26/12/2019

(26/12/2019, Saat: 14:48)U A K Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum herşey için elinize sağlık gönderimi yapılamayan sabunların tamamı bugün mü gönderilecek yoksa başka gün mü heyecanla bekliyorum sabunları

Dostum son siparişleri pazartesi gönderiyorum. Kargo paketleri hazır. Sabun taze olduğundan 10 günden önce vermek istemiyorum. Son 9 sipariş ve yeni satış olursa hepsi pazartesi kargolanacak. Teşekkür ederim.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(26/12/2019, Saat: 15:12)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabah bana sms geldi ptt kargodan. Teşekkürler.
Keyifli tıraşlar. Kargolar yolda.

RE: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - U A K - 26/12/2019

(26/12/2019, Saat: 15:16)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum son siparişleri pazartesi gönderiyorum. Kargo paketleri hazır. Sabun taze olduğundan 10 günden önce vermek istemiyorum. Son 9 sipariş ve yeni satış olursa hepsi pazartesi kargolanacak. Teşekkür ederim.

Teşekkürler komşum bilgilendirme için tekrardan elinize sağlık

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Hüseyin İbiş - 27/12/2019

VQjNCs.jpg
Komşum kargom geldi teşekkür ederim. Kokusu tam acı badem kokusu. yumuşak bir sabun. Jilet hediyeniz içinde tekrardan teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Bir kaç gün dinlendirdikten sonra sanırım pazar tıraşın da sabunu denemiş olurum.

RE: Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - Creator - 27/12/2019

(27/12/2019, Saat: 12:06)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kargom geldi teşekkür ederim. Kokusu tam acı badem kokusu. yumuşak bir sabun. Jilet hediyeniz içinde tekrardan teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Bir kaç gün dinlendirdikten sonra sanırım pazar tıraşın da sabunu denemiş olurum.
Keyifli tıraşlar dostum. Denedikten sonra yorum ve foto paylaşırsanız sevinirim.

Cvp: VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - ArdıçKatranı - 27/12/2019

(27/12/2019, Saat: 12:06)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: VQjNCs.jpg
Komşum kargom geldi teşekkür ederim. Kokusu tam acı badem kokusu. yumuşak bir sabun. Jilet hediyeniz içinde tekrardan teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Bir kaç gün dinlendirdikten sonra sanırım pazar tıraşın da sabunu denemiş olurum.

Arkadaşın biri sabuna el koymak üzere Wink