Geleneksel Tıraş Forumları
Acqua Di Parma Tıraş Kremi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Acqua Di Parma Tıraş Kremi (/showthread.php?tid=1162)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

RE: Acqua Di Parma Tıraş Kremi - PisPorsuk - 22/03/2018

(22/03/2018, Saat: 12:21)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad sanırım benimki eski formül, sizinki yeni formül muhtemelen. Millet forumlarda eski formülün kolonya gibi koktuğunu, yenisinin ise neredeyse kokusuz olduğunu ama performansının daha iyi olduğunu söylüyor. Benimkinin içeriği @chinaski üstadın fotosundaki içerikden de farklı. Akşam içeriğinin fotosunu eklerim buraya.

Bendeki kremin kutusuna baktım şimdi @Chinaski Yağız kardeşimin fotoğrafını çektiği kremle birebir aynı...

RE: Acqua Di Parma Tıraş Kremi - posicor - 22/03/2018

149t7vl.jpg

Cvp: Acqua Di Parma Tıraş Kremi - DenizKSK - 01/05/2018

Geçen hafta Zürih havaalanının free shop'unda bu ürünün tester'ına bakma fırsatım oldu. İsviçre fiyatını hiç yazmayayım, direkt o noktada İmpa'dan sipariş veresim geldi, o kadar yani. Angel
Ki yarın, kısmetse bunun siparişini geçeceğim. Yaz için tıraş kremi olarak bunu kullanacağım. Tam bir yaz kremi olduğu belli. Kokusu burna neredeyse hiç gelmiyor, ama fiziksel yapı olarak L'occitane Cade'e çok benziyor. Oldukça yumuşak. Kutulama ve paketlemesini çok çok başarılı buldum. Bir aksilik olmaz ise bu hafta içi bir inceleme de paylaşabilirim.

Cvp: Acqua Di Parma Tıraş Kremi - Bilge_Kagan - 01/05/2018

Hocam aklınızı karıştırmak istemem ama bu ürün paraben içeriyor. Yani direk kanserojen bir madde artık bütün kozmetik ürünlerinden kaldırılıyor. Buna gelene kadar neleri var özellikle yediklerimiz hep hormon diyebilirsiniz ben sadece uyarmak istedim saygılar

Cvp: Acqua Di Parma Tıraş Kremi - impaticaret - 02/05/2018

(01/05/2018, Saat: 18:27)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam aklınızı karıştırmak istemem ama bu ürün paraben içeriyor. Yani direk kanserojen bir madde artık bütün kozmetik ürünlerinden kaldırılıyor. Buna gelene kadar neleri var özellikle yediklerimiz hep hormon diyebilirsiniz ben sadece uyarmak istedim saygılar

Merhabalar.
İlk versiyon parabenliydi ,şuanda parabensiz Smile

2egekjp.jpg

Cvp: Acqua Di Parma Tıraş Kremi - DenizKSK - 02/05/2018

Mustafa Bey imdadıma yetişti görsel ile. Big Grin
Ama @Bilge_Kagan komşuma da duyarlılığı için teşekkür ederim. Zira önem arz eden bir husus.

Cvp: Acqua Di Parma Tıraş Kremi - impaticaret - 02/05/2018

(02/05/2018, Saat: 11:09)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey imdadıma yetişti görsel ile. Big Grin
Ama @Bilge_Kagan komşuma da duyarlılığı için teşekkür ederim. Zira önem arz eden bir husus.

Sayın @Bilge_Kagan haklı , 1 değil , 2 değil , tam 4 paraben kullanıyordu Smile

Cvp: Acqua Di Parma Tıraş Kremi - ckeskin - 02/05/2018

İlk krem adeta paraben karşıtlarına tepki olarak yapılmış. Big Grin

Cvp: Acqua Di Parma Tıraş Kremi - onurcakmak - 02/05/2018

#direnparaben

Cvp: Acqua Di Parma Tıraş Kremi - posicor - 02/05/2018

Parabenli filan ama nefis kokuyordu Smile