Geleneksel Tıraş Forumları
19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması (/showthread.php?tid=11685)

Sayfalar: 1 2 3 4

19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - tarkaner - 19/01/2020

Çok güzel bir buluşma oldu. İlginç yanı, çoğunluğun Avrupa yakasında olmasına karşın Kadıköy de bir araya gelmek oldu.

Güzel sample lar, hediye jiletler ile jestler herzamanki geltir centilmenliği örneği idi. Katılan dostlara çok çok teşekkürler.

Bir sonrakine daha hazırlıklı geleceğim. İyi bir deneyim oldu benim için.

Selam ve sevgiler.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - erfa - 19/01/2020

Muhabbetiniz daim olsun arkadaşlar. Çok güzel kareler.istanbul da olmak varmış.

19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - Berberbey - 19/01/2020

Güzel kareler güzel ekipmanlar görüyorum.

Youtube.com/Berberbey

Cvp: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - mustbe - 19/01/2020

O değil de arkadaki insanlar nasıl mutsuz bizim üyelerde maşallah güler yüzlu. Geleneksel tıraşin başka bir güzel yanı sanki

Cvp: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - GriffinV8 - 19/01/2020

(19/01/2020, Saat: 22:16)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhabbetiniz  daim olsun çok güzel ortam. Kitap kurdu hanım kız da çok tatlı maşallah Smile

Smile Komşum küçük kızımla Kadıköy’de işlerimiz vardı, ikimiz de biraz fedakarlıkta bulunduk, böylece ikimizin de gönlünden geçenleri gerçekleştirdik. Kendisi gerçi sohbete dahil olamadığı için sanırım biraz sıkıldı ama neyse ki yanında kitabı vardı. Önce işlerimizi halletmemiz gerektiği için oldukça geç katılıp erken ayrılma durumumuz oldu ama o kadarı bile çok keyifliydi. Ayrıca değerli komşularımızla yüz yüze tanışmak da ayrı bir mutluluk.

Ben bu vesile ile başta Soner Bey olmak üzere emeği geçen bütün komşularıma teşekkürlerimi sunmak isterim, çok keyifli bir buluşma ve sohbetti. Masadaki tıraş aletleri ve fırçalar, bunların  gelişimini kronolojik sırayla gösteren eğitsel bir tablo gibiydi Smile Bir çoğunu ilk kez inceleme imkanım oldu. Ayrıca jilet numuneleri için de çok teşekkür ederim.

Katılan tüm komşularıma selam ve saygılarımı sunarım.

Cvp: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - Tolga Yurdaer - 19/01/2020

Çok büyük bir buluşmayı kaçırdım. Takip etmiyordum. Ama bundan sonra kaçırmamaya çalışıcam. Emeği geçenlerin ve gelenlerin ellerine kollarına sağlık Komşular.

Cvp: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - kalantorxl - 19/01/2020

Keyifli güzel bir buluşma oldu . Buluşmaya önayak olan @Soner ve katılan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Cvp: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - Soner - 20/01/2020

Kıymetli geltir üyesi dostlarım, sizlerle aynı masada biraraya gelmek sohbet etmek, benim içinde çok büyük bir mutluluk ve sevinç kaynağı oldu. Umarım daha kalabalık sohbetlerimiz olur, İstanbul gurubunu biraraya getirebilme çalışmalarında bana desteklerini esirgemeyen astana71 Cenk kardeşime ve batmanforever Volkan abime teşekkür ederim.

Cvp: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - habaz - 20/01/2020

(20/01/2020, Saat: 00:00)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıymetli geltir üyesi dostlarım, sizlerle aynı masada biraraya gelmek sohbet etmek, benim içinde çok büyük bir mutluluk ve sevinç kaynağı oldu. Umarım daha kalabalık sohbetlerimiz olur, İstanbul gurubunu biraraya getirebilme çalışmalarında bana desteklerini esirgemeyen astana71 Cenk kardeşime ve batmanforever Volkan abime teşekkür ederim.

Ben de bugün misafir olarak katıldığım buluşmadaki sıcak sohbetten büyük keyif aldım. Hepnizle tanışmış olmak beni çok mutlu etti. Herkese sıcak karşılama için teşekkür ediyorum.

Cvp: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - dikdik_s - 20/01/2020

Habaz kardes fake attın izmirlilere.
Saka bir yana eminim bir isin vardı ama arada kafa dagıtmısındır hos sohbetle.
Nice bu sekil guzel bulusmalarınız, sohbetleriniz olsun dostlar.