Geleneksel Tıraş Forumları
19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması (/showthread.php?tid=11685)

Sayfalar: 1 2 3 4

19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - PisPorsuk - 20/01/2020

Güzel mekan, güzel insanlar, güzel muhabbet daha ne olsun...
daha nicelerine inşallah...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Cvp: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - habaz - 20/01/2020

(20/01/2020, Saat: 01:09)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Habaz kardes fake attın izmirlilere.
Saka bir yana eminim bir isin vardı ama arada kafa dagıtmısındır hos sohbetle.
Nice bu sekil guzel bulusmalarınız, sohbetleriniz olsun dostlar.

@dikdik_s üstadım bir haftalığına İstanbul'daydım, denk gelince katılayım dedim iyi de oldu. Güzel insanlarla tanıştım. İnşallah İzmir'de böyle güzel buluşmalar yapmak nasip olur. Biz İzmirliler ne yazık ki organizasyon konusunda biraz zayıfız sanırım.

Cvp: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - manuple - 20/01/2020

(20/01/2020, Saat: 12:12)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s üstadım bir haftalığına İstanbul'daydım, denk gelince katılayım dedim iyi de oldu. Güzel insanlarla tanıştım. İnşallah İzmir'de böyle güzel buluşmalar yapmak nasip olur. Biz İzmirliler ne yazık ki organizasyon konusunda biraz zayıfız sanırım.

İzmir'de olsaydım kesin olarak buluşmayı başlatırdım.
@habaz sesimi duyar mı acaba ?
Denemekten zarar gelmez. Smile)

19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - habaz - 20/01/2020

Duydum duydum komşumSmile

Sent from my TA-1024 using Tapatalk

(20/01/2020, Saat: 12:56)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Duydum duydum komşumSmile

Start vermeni bekliyoruz.
Belki Başkentten de destek gelir. Hem mevsim olarak zaman da uygun.
İzmir'li komşularımızın sesini uzakta olsa hep duyuyoruz, selamlarını da alıyoruz.

Cvp: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - dikdik_s - 20/01/2020

Guzel istanbul bulusması konusu icine paralel yapı acmayalım ama, İzmir 1-2 kere vakit zaman belirterekten bulusuyoruz dediydik kimse gelmedi abi. Biz Nanikus, Akadir 15 gunde bir hep bulusuruz. Bir iki kişiye haber verdik, son dakika hep isleri cıktı, valla artık haber veresimde gelmiyor gelen yok diye Smile

Abi İzmiri İstanbul ile karıstırmayın, siz stresten trafikten kacarak yarım saat hos sohbet ederseniz mutlu oluyorsunuz, bizim burada millet zaten sosyal hayatını, muhabbetini kendine ait zamanını fazlasıyla yasıyor, yapıyor. Buyur gel tıras dostluguna diyince amann simdi gidemem diyor herhalde. İzmir farkı; Saat 9 dan once çayını boyozunu gevregini yemeden işe başlamaz, aksam iş çıkışı 5 sonrası asıl gunu baslar, çarşambaya küçük cumartesi der. Haftaiçi aksam full ceken pastane, rakı balıkçımı olur ağalar. Burada nasılsa oluyor değişik iste. Smile

Cvp: 19 Ocak 2020 İstanbul buluşması - DelikanliTiras - 20/01/2020

Güzel bir buluşma gerçekleşmiş, artarak devam etmesi dileklerimle ...Smile

(20/01/2020, Saat: 14:31)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Guzel istanbul bulusması konusu icine paralel yapı acmayalım ama, İzmir 1-2 kere vakit zaman belirterekten bulusuyoruz dediydik kimse gelmedi abi. Biz Nanikus, Akadir 15 gunde bir hep bulusuruz. Bir iki kişiye haber verdik, son dakika hep isleri cıktı, valla artık haber veresimde gelmiyor gelen yok diye Smile

Abi İzmiri İstanbul ile karıstırmayın, siz stresten trafikten kacarak yarım saat hos sohbet ederseniz mutlu oluyorsunuz, bizim burada millet zaten sosyal hayatını, muhabbetini kendine ait zamanını fazlasıyla yasıyor, yapıyor. Buyur gel tıras dostluguna diyince amann simdi gidemem diyor herhalde. İzmir farkı; Saat 9 dan once çayını boyozunu gevregini yemeden işe başlamaz, aksam iş çıkışı 5 sonrası asıl gunu baslar, çarşambaya küçük cumartesi der. Haftaiçi aksam full ceken pastane, rakı balıkçımı olur ağalar. Burada nasılsa oluyor değişik iste. Smile
Ben niye bunları düşünemedim diye tuhaflaştım şimdi. Smile)
Eskiden çok gider gelirdim, gerçekten de oranın iklimi çok farklı.
Galiba sebep her ne olursa olsun demek ki gönül öyle istiyormuş.