Geleneksel Tıraş Forumları
Raif Shaving, Youtube - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Video (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Konu Başlığı: Raif Shaving, Youtube (/showthread.php?tid=11873)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Raif Shaving, Youtube - shaving nick - 17/08/2020

(17/08/2020, Saat: 01:04)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Raif kardeşim, gene harika bir video olmuş. Sıhhatler olsun. Bir de iyi bir sabunla ve keskin jiletle denemeni tavsiye ederim. GC gerçekten çok güzel bir alet, 0.84 de yumuşak karakterde gayet etkili bir tıraş veren başlık.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tarkan Bey sizin sayenizde çok güzel bir alet ile tanıştım. Teşekkürler.

(17/08/2020, Saat: 00:50)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel ve zengin içerikli bir video olmuş raif abi eline emeğine sağlık diğer videoyu heyecanla bekliyorum Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cem yeni videolar gelecek inşallah toplamda 6 bölümlük bir seri olacak

(17/08/2020, Saat: 01:17)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler Muharrem Bey

(17/08/2020, Saat: 08:41)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun.Bilgindirmeler süper.
DEvamını bekliyoruz.

Abi desteğin büyük. Burdan yürür gidersem menajerim olursun artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Raif Shaving, Youtube - korgunv - 17/08/2020

Sıhhatler olsun, yine son derece bilgilendirici ve izlemesi bir o kadar keyifli bir video olmuş. Ellerinize ve emeğinize sağlık.

Raif Shaving, Youtube - Fatih23 - 17/08/2020

Video on numara olmuş. Ellerinize sağlık.

(17/08/2020, Saat: 10:27)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun, yine son derece bilgilendirici ve izlemesi bir o kadar keyifli bir video olmuş. Ellerinize ve emeğinize sağlık.

Teşekkürler Veli Bey, siLerim sayesinde yeni videolar oluşuyor.

(17/08/2020, Saat: 12:36)Fatih23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Video on numara olmuş. Ellerinize sağlık.

Teşekkürler komşum

Cvp: Raif Shaving, Youtube - Soner - 17/08/2020

Sıhhatler olsun. Game C. benimde favori aletimdir. Birkere eline alınca, eliniz devamlı hep ona gider. Tek alet ile yola devam edilmek istenirse, bu kesinlikle game c. dir. Hayal kırıklığına hiçbir zaman uğratmaz.

(17/08/2020, Saat: 13:25)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun. Game C. benimde favori aletimdir. Birkere eline alınca, eliniz devamlı hep ona gider. Tek alet ile yola devam edilmek istenirse, bu kesinlikle game c. dir. Hayal kırıklığına hiçbir zaman uğratmaz.

+1 katılıyorum Soner bey beni de çok etkiledi. Ancak tek makinaya kalamam bütün aletler dolapta beklerken

Cvp: Raif Shaving, Youtube - mustbe - 17/08/2020

sıhhatler olsun olsun komşum , ikinci el başlığına da ayrı bir katkı sağladığınızı fark ettim az önce keyifle kullanın hepsini Smile güzel anılarınız ve videolarınız olsun inşallah

(17/08/2020, Saat: 15:58)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sıhhatler olsun olsun komşum , ikinci el başlığına da ayrı bir katkı sağladığınızı fark ettim az önce keyifle kullanın hepsini Smile güzel anılarınız ve videolarınız olsun inşallah

Teşekkürler komşum, benim gibi video izlemeyi sevenlere kalıcı bir katkı sağlamak amacım.

Raif Shaving, Youtube - shaving nick - 20/08/2020

Merhaba komşularım,

Patron görev başında. iKon El Jefe videosu yayında. @kalantorxl Sinan Beye bu aleti gönderdiği için teşekkür ederim.

Raif Shaving, Youtube - GecayS - 20/08/2020

Güzel bir SE incelemesi olmuş çok teşekkürler Kuzen.

Sabunda @[mention]Tarkaner [/mention] abimin bana doğum günü hediyesi idi. Bu vesile ile ona da tekrar teşekkürler