Geleneksel Tıraş Forumları
Raif Shaving, Youtube - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Video (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Konu Başlığı: Raif Shaving, Youtube (/showthread.php?tid=11873)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Raif Shaving, Youtube - shaving nick - 20/08/2020

(20/08/2020, Saat: 21:36)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir SE incelemesi olmuş çok teşekkürler Kuzen.

Sabunda @[mention]Tarkaner [/mention] abimin bana doğum günü hediyesi idi. Bu vesile ile ona da tekrar teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[mention]Tarkaner [/mention] Tarkan abi zevkli insandır, sağolsun bende tecrübe ettim.

RE: Raif Shaving, Youtube - tarkaner - 20/08/2020

(20/08/2020, Saat: 21:36)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir SE incelemesi olmuş çok teşekkürler Kuzen.

Sabunda @[mention]Tarkaner [/mention] abimin bana doğum günü hediyesi idi. Bu vesile ile ona da tekrar teşekkürler

İyi günlerde sıhhat ve afiyetle kullan kardeşim.

@shaving nick Raif kardeşim merakla bekliyoruz videolarını. Önemli olan ürün değil, insan.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Raif Shaving, Youtube - korgunv - 20/08/2020

@shaving nick Raif Bey öncelikle geçmiş olsun. Gerçekten patron riskini çok güzel idare ettiniz. Uyarıcı ifadeleriniz ve tanıtıcı bilgiler için çok teşekkürler. Sıhhatler olsun.

Raif Shaving, Youtube - shaving nick - 20/08/2020

(20/08/2020, Saat: 22:17)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde sıhhat ve afiyetle kullan kardeşim.

@shaving nick Raif kardeşim merakla bekliyoruz videolarını. Önemli olan ürün değil, insan.

İyi dilekleriniz için Teşekkür ederim İnşallah muhabbetli güzel video arşivi yaparız beraber.

(20/08/2020, Saat: 22:35)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @shaving nick Raif Bey öncelikle geçmiş olsun. Gerçekten patron riskini çok güzel idare ettiniz. Uyarıcı ifadeleriniz ve tanıtıcı bilgiler için çok teşekkürler. Sıhhatler olsun.

Veli Bey çok teşekkür ederim Ağustos sonuna kadar seri video gelecek inşallah.

Cvp: Raif Shaving, Youtube - CK89 - 21/08/2020

Cok guzel video olmus elinize saglik.

* Ikon MR-SE yada El-Jefe
* Asylum RX
* Cobra Classic
kullandigim etkinligi ve agresifligi en yuksek SE'ler.

RX'i kullanmak El-Jefe'den daha zor. RX daha agresif.
Cobra daha kolay, El-Jefeye gore.

RE: Cvp: Raif Shaving, Youtube - tarkaner - 21/08/2020

(21/08/2020, Saat: 02:28)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cok guzel video olmus elinize saglik.

* Ikon MR-SE yada El-Jefe
* Asylum RX
* Cobra Classic
kullandigim etkinligi ve agresifligi en yuksek SE'ler.

RX'i kullanmak El-Jefe'den daha zor. RX daha agresif.
Cobra daha kolay, El-Jefeye gore.
Blackland Vector ve RazaRock Hawk SS (Agressive) kullandınız mı? Bunları ve diğer SE leri nasıl sıralarsınız komşum?

Cvp: RE: Cvp: Raif Shaving, Youtube - CK89 - 21/08/2020

(21/08/2020, Saat: 05:03)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Blackland Vector ve RazaRock Hawk SS (Agressive) kullandınız mı? Bunları ve diğer SE leri nasıl sıralarsınız komşum?

Vectoru denemedim, ama yurtdisi yorumlari cok konforlugu oldugu yonunde, ve cok rahat sinek kaydi tiras verdigi seklinde.

RazoRock Hawk A ve OC kullandim. OC ile biraz daha yakin tiras elde ettim. Ama ikiside Cobra kadar konforlu ve etkin gelmedi. Yoksa Razorockin fiyati, kalitesi, tiras keyfi cok guzeldi.

Paradigm ve Colonial daha mild aletler. Elimdeki Mongoose, Alumigoose, ATT SE1 ve SE2 de sattim.

Elinizde Vector varsa ve memnunsaniz, yeni OC plate cikaracak, onu edinebilirsiniz.
Blackland aletlerine yapilan yorumlarin cogu pozitif oluyor.

Elimde kalan tek SE alet Cobra. Cok memnun oldugum icin, baska SE alet edinmeyi dusunmuyorum. Fazla macera aramama gerek yok. Siz de Vectorden memnunsaniz, bence siz de fazla macera aramayin.

RE: Cvp: Cvp: Raif Shaving, Youtube - tarkaner - 21/08/2020

(21/08/2020, Saat: 06:46)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vectoru denemedim, ama yurtdisi yorumlari cok konforlugu oldugu yonunde, ve cok rahat sinek kaydi tiras verdigi seklinde.

RazoRock Hawk A ve OC kullandim. OC ile biraz daha yakin tiras elde ettim. Ama ikiside Cobra kadar konforlu ve etkin gelmedi. Yoksa Razorockin fiyati, kalitesi, tiras keyfi cok guzeldi.

Paradigm ve Colonial daha mild aletler. Elimdeki Mongoose, Alumigoose, ATT SE1 ve SE2 de sattim.

Elinizde Vector varsa ve memnunsaniz, yeni OC plate cikaracak, onu edinebilirsiniz.
Blackland aletlerine yapilan yorumlarin cogu pozitif oluyor.

Elimde kalan tek SE alet Cobra. Cok memnun oldugum icin, baska SE alet edinmeyi dusunmuyorum. Fazla macera aramama gerek yok. Siz de Vectorden memnunsaniz, bence siz de fazla macera aramayin.
Çok teşekkürler değerlendirme için.

Vector bence de harika bir alet. Ama bir arkadaşımın emaneti bende. Gerçekten hiç bir DE veya SE alette alamadığım keyfi, konforlu ve etkili tıraşı aldım. Razarock SS yolda, eğer tatmin ederse onunla devam ederim.

Yoksa Vector şart. OC a gerek varmı bilmiyorum. Feather Pro Süper ile hem etkili, hem de konforlu tıraş veriyor. Benim sıkıntılı top sakal kenar düzeltmelerini tek ve uzun çekişlerde dümdüz yapıyor. Elde tutması, dengesi ve görünüşü mükemmel. Ustura ile tıraşa başlayan ikiz oğullarım var. Biri sıkıldı, kartuşlu ya dönmüştü. Vector u görünce çok beğendi ve şimdi onunla oluyor. Düşünün yani..

Raif Shaving, Youtube - tarkaner - 21/08/2020

Bu arada konunu meşgul ettik Raif, kusura bakma. Kendimizi affettirelim, gelince RazaRock Hawk SS i yollayayım, sen de bir dene istersen.

Raif Shaving, Youtube - shaving nick - 21/08/2020

(21/08/2020, Saat: 07:18)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada konunu meşgul ettik Raif, kusura bakma. Kendimizi affettirelim, gelince RazaRock Hawk SS i yollayayım, sen de bir dene istersen.

Büyük bir keyifle okudum paylaşımları, isteğimde bu zaten bilgi paylaşımı olsun. @"CK89" harika katkılarınız için teşekkür ederim