Geleneksel Tıraş Forumları
Raif Shaving, Youtube - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Video (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Konu Başlığı: Raif Shaving, Youtube (/showthread.php?tid=11873)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Cvp: Raif Shaving, Youtube - Nazikas - 06/04/2020

Sıhhatler olsun, takipteyim bundan sonra Smile

Cvp: Raif Shaving, Youtube - mustbe - 06/04/2020

Komşum önceki videolarınızı da izlemiştim muhabbet havasında videolar çok keyifle izleniyor. Açıklamalariniz yerinde bir tek affınıza sığınarak yüzünüzde köpurtme yaparken sabun tam kıvam almadan tıraşa başladınız gibi geldi bana. Diğer komşular veya siz ne dersiniz ? Biraz daha böyle kabardiktan sonra başlarım ben tıraşa. Sabunun koyu olması da cıvık olması da kayganlik ve koruyuculuğu çok etkiler diye biliyorum.

Son olarak soğuk tıraş forever Big Grin

Keyifle izledim başarılar.

Raif Shaving, Youtube - shaving nick - 06/04/2020

(06/04/2020, Saat: 13:04)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum önceki videolarınızı da izlemiştim muhabbet havasında videolar çok keyifle izleniyor. Açıklamalariniz yerinde bir tek affınıza sığınarak yüzünüzde köpurtme yaparken sabun tam kıvam almadan tıraşa başladınız gibi geldi bana. Diğer komşular veya siz ne dersiniz ? Biraz daha böyle kabardiktan sonra başlarım ben tıraşa. Sabunun koyu olması da cıvık olması da kayganlik ve koruyuculuğu çok etkiler diye biliyorum.

Haklısınız komşum, köpürtme üzerine çalışacağım bir konu. Geri bildirimler için teşekkür ederim. Hep ihtiyacım olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(06/04/2020, Saat: 13:06)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklısınız komşum, köpürtme üzerine çalışacağım bir konu. Geri bildirimler için teşekkür ederim. Hep ihtiyacım olacak.

Komşum bir de youtube ile genel olarak ilgili olduğunuz için ikinci bir kameranız vardır ya da edinebilirsiniz diye varsayarak kameranın birini aynaya sabitleyip diğerı ile tıraş olduğunuz taraftan çekim yaparsanız olay farklı boyuta taşınır gibi Big Grin

Raif Shaving, Youtube - Nani Kuş - 06/04/2020

(06/04/2020, Saat: 13:04)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum önceki videolarınızı da izlemiştim muhabbet havasında videolar çok keyifle izleniyor. Açıklamalariniz yerinde bir tek affınıza sığınarak yüzünüzde köpurtme yaparken sabun tam kıvam almadan tıraşa başladınız gibi geldi bana. Diğer komşular veya siz ne dersiniz ? Biraz daha böyle kabardiktan sonra başlarım ben tıraşa. Sabunun koyu olması da cıvık olması da kayganlik ve koruyuculuğu çok etkiler diye biliyorum.

+1

Ama sohbeti gülümsemesi detayları unutturuyor dimi @mustbe komşum .

(06/04/2020, Saat: 13:40)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1

Aynen öyle üstadım Smile

(06/04/2020, Saat: 13:40)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1

(06/04/2020, Saat: 13:47)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen öyle üstadım Smile

(06/04/2020, Saat: 13:36)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bir de youtube ile genel olarak ilgili olduğunuz için ikinci bir kameranız vardır ya da edinebilirsiniz diye varsayarak kameranın birini aynaya sabitleyip diğerı ile tıraş olduğunuz taraftan çekim yaparsanız olay farklı boyuta taşınır gibi Big Grin

O kadar güzel yorumlar ki çok mutlu ettiniz. Teşekkürler dostlar. Bu forumun en güzel tarafı beyefendi insanlarla dolu olması..

Cvp: Raif Shaving, Youtube - Fenotip - 06/04/2020

(06/04/2020, Saat: 13:52)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu forumun en güzel tarafı beyefendi insanlarla dolu olması..

+1

Raif Shaving, Youtube - KingNorth - 06/04/2020

Komşum severek izledim. Videonun devamını bekliyorum, sabırsızlıkla.

(06/04/2020, Saat: 20:29)KingNorth Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum severek izledim. Videonun devamını bekliyorum, sabırsızlıkla.

Teşekkürler sakalların hızlı uzamasını ister olduk ilk tıraşta bir video daha çekmeyi planlıyorum.