Geleneksel Tıraş Forumları
OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP (/showthread.php?tid=11970)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Berberbey - 15/12/2020

Osman abi bir yenilik var mı "kış kokusu" formunda?

YouTube - Berberbey

RE: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 15/12/2020

(15/12/2020, Saat: 16:25)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman abi bir yenilik var mı "kış kokusu" formunda?

YouTube - Berberbey
Ahmet bey yeni bir esans yok şimdilik üç esansta kaldık

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - FatihAhmet - 25/12/2020

(15/11/2020, Saat: 22:37)oguzhan5069 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paslanma sıkıntısı yaşayanlara farklı bir tavsiyem olacak Smile

Beğenerek kullandığım coho marka bakır kaplara (küçük mumluk kapları) taşıdım ben sabunu. Tavsiye ederim; çok estetik ve güzeller.

s0iLhV.jpg

6jsiNZ.jpg
Oğuzhan Bey, üstünü kapatmak için ne önerirsiniz? Ya da kapla birlikte satılıyor mu?

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - safporsuk - 02/02/2021

Uzun süredir denemeyi istediğim bir sabundu. Hem kısa süre önce geleneksel tıraşa başlamış biri olmanın verdiği heves, hem de okuduklarım kadarıyla forumdaki herkesin uzlaşı halinde beğendiği bir sabun olması sebebiyle çok merak ediyordum. Türkiye pazarındaki büyük bir boşluğu dolduruyorsunuz, başarınızın devamını dilerim komşum.

RE: Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 02/02/2021

(02/02/2021, Saat: 00:00)safporsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun süredir denemeyi istediğim bir sabundu. Hem kısa süre önce geleneksel tıraşa başlamış biri olmanın verdiği heves, hem de okuduklarım kadarıyla forumdaki herkesin uzlaşı halinde beğendiği bir sabun olması sebebiyle çok merak ediyordum. Türkiye pazarındaki büyük bir boşluğu dolduruyorsunuz, başarınızın devamını dilerim komşum.
Tıraş keyfinize birazcık katkım olursa ne mutlu bana. Keyifli tıraşlar dilerim.

OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 16/02/2021

İlgilenen tüm dostlara duyurmak istedim. Donyağlı sabunu yeni 4.1 versiyon olarak geliştirdim ve yeniledim. Yeni versiyonla daha çabuk ve daha sert,dolgun köpük hazırlamak mümkün. Kayganlık olarakta daha iyi bir seviye yakaladım. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.3727e848dff8bc4e26e857414679f10d.jpg

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - İmam Fatip - 16/02/2021

Abi tıraş kremi ile ilgili planın var mı?

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - ahbap - 16/02/2021

(16/02/2021, Saat: 11:53)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlgilenen tüm dostlara duyurmak istedim. Donyağlı sabunu yeni 4.1 versiyon olarak geliştirdim ve yeniledim. Yeni versiyonla daha çabuk ve daha sert,dolgun köpük hazırlamak mümkün. Kayganlık olarakta daha iyi bir seviye yakaladım. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.3727e848dff8bc4e26e857414679f10d.jpg

Hayırlı olsun komşum, elinize sağlık.

RE: Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 16/02/2021

(16/02/2021, Saat: 14:37)İmam Fatip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi tıraş kremi ile ilgili planın var mı?
Tıraş kremi düşünmüyorum. Ben sabuncuyum

Cvp: OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP - oguzhan5069 - 16/02/2021

Ellerinize sağlık Osman Bey

@"FatihAhmet" komşum özür dilerim. Sizin sorunuzu görmemişim. Şimdi fark ettim. Coho bakır mumluklar kapakla birlikte satılıyor. Eski versiyon kapaklar deliksizdi ancak şu anki yeni üretim olanların kapaklarının tam ortasında küçük bir delik var tütsü çubuğu girebilsin diye. Açıkçası delikli olması benim için çok problem değil. Delikli halini de aldım. Sabunun havayla teması iyi olur düşüncesindeyim. Islak kalmaz.