Geleneksel Tıraş Forumları
ToptanTr.com - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: ToptanTr.com (/showthread.php?tid=12118)

Cvp: ToptanTr.com - kral arthur - 28/03/2020

(28/03/2020, Saat: 15:44)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle belirteyim firma ile uzaktan yakından maddi-manevi bir bağım yok. Ankaradayım. Firma ile @byalın ın konu başlığındaki yazısı ile haberdar oldum. Firmayı tanımadan etmeden ve hatta ilgili üyenin ilk mesajları olmasına rağmen riske girerek birer kartela sipariş ettim.

Öncelikle firma sipariş aşamaları boyunca profesyonel bir görüntü çizdi. Sürekli mail ile haberdar edildim. Ve hatta gecikmeden dolayı özür maili felan aldım. Ama birkaç üyemiz gibi aranmadım. Aranmayı da beklemedim açıkcası. Bunu da bir eksiklik olarak görmüyorum.

Ürün mng kargo ile geldi. Ankara Ümitköy MNG kargo güzel çalıştığı için kargoya verildikten yaklaşık 14 saat sonra kargo elimdeydi. Kargo güzel ambalajlanmıştı. KArgo poşetini üzerinde e fatura nüshası vs tamdı. Yani buradan tam puan aldı.

Sakalımı 3 gündür uzatıyordum. Amacım gelir gelmez tıraş olmak idi. Nitekim öyle oldu, kargo gelir gelmez hanımdan ve çocuklardan izin alarak hemen banyoya koştum, tıraşımı oldum ve buradayım. Smile

Vintage jiletler dışında son 6-7 yıldır piyasada olan bütün jiletleri test etmişimdir. Silver Blue favori jiletlerimden biri olduğu için kendisini yakınen tanır ve severim. Bu nedenle karşılaştırmak çok kolay olacak benim için.

Hızlı bir tıraş için olmak için minimum ekipman kullandım. Jileti daha iyi hissetmek için SV felan değil koruyuculuğu az Arko yu tercih ettim.

Rimei + Arko + Blue silver ile tıraş oldum.

VE gelelim şahsi yorumlarıma.

Arkadaşlar bu jilet bizim bildiğimiz Sİlver Blue. KAtıksız ve eksiksiz olarak ta kendisi. Aynı konfor, aynı keskinlik. Sadece o alıştığımız ambalaj ve Mürekkep baskı yok o kadar.

Ama yüzümde jiletle rimei ile biraz zorladımve hatta yapmamam gerek twistleri yaptım. Ama yok kendimi hakikaten kesemedim. Bu bildiğimiz yüksek konforlu GSB.

Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Firma benden olumlu puan aldı. Ve ürün gerçek. SAhte/klon felan değil.

Açıkcası forumdaki arkadaşlar da alabilsin diye bir hafta boyunca sipariş vermeyeceğim. Ama bir hafta sonra hepsinden ikişer kartela almayı planlıyorum arkadaşlar.

Benim yorumlarım bu kadar. Fİrma benimle irtibata geçerse bu yukarıdaki yazıma daha da süsleyebilirim. İki kartelaya hallederiz yani. SmileSmileSmile

@byalın a da bu vesile ile hakikaten bir teşekkür borçluyum. Kendisine bu firmayı bize tanıttığı ve fırsattan haberdar ettiği için teşekkür ederim.
Bilgilendirici yazınız için teşekkürler.Kararsız komşular için yol gösterici olmuş.
Güzel günlerde kullanınız.

ToptanTr.com - Creator - 28/03/2020

Feather maliyet açısından farklı olabilir. Japon malı ve nakliyesinde farklı olabilir. Ancak benim dikkat çekmek istediğim perma Sharp,nacet,GSB,platinum aynı fabrika üretimi o yüzden birkaç kat fiyat farkı yapay olabilir diye düşünüyorum.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - byalın - 28/03/2020

(28/03/2020, Saat: 15:44)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle belirteyim firma ile uzaktan yakından maddi-manevi bir bağım yok. Ankaradayım. Firma ile @byalın ın konu başlığındaki yazısı ile haberdar oldum. Firmayı tanımadan etmeden ve hatta ilgili üyenin ilk mesajları olmasına rağmen riske girerek birer kartela sipariş ettim.

Öncelikle firma sipariş aşamaları boyunca profesyonel bir görüntü çizdi. Sürekli mail ile haberdar edildim. Ve hatta gecikmeden dolayı özür maili felan aldım. Ama birkaç üyemiz gibi aranmadım. Aranmayı da beklemedim açıkcası. Bunu da bir eksiklik olarak görmüyorum.

Ürün mng kargo ile geldi. Ankara Ümitköy MNG kargo güzel çalıştığı için kargoya verildikten yaklaşık 14 saat sonra kargo elimdeydi. Kargo güzel ambalajlanmıştı. KArgo poşetini üzerinde e fatura nüshası vs tamdı. Yani buradan tam puan aldı.

Sakalımı 3 gündür uzatıyordum. Amacım gelir gelmez tıraş olmak idi. Nitekim öyle oldu, kargo gelir gelmez hanımdan ve çocuklardan izin alarak hemen banyoya koştum, tıraşımı oldum ve buradayım. Smile

Vintage jiletler dışında son 6-7 yıldır piyasada olan bütün jiletleri test etmişimdir. Silver Blue favori jiletlerimden biri olduğu için kendisini yakınen tanır ve severim. Bu nedenle karşılaştırmak çok kolay olacak benim için.

Hızlı bir tıraş için olmak için minimum ekipman kullandım. Jileti daha iyi hissetmek için SV felan değil koruyuculuğu az Arko yu tercih ettim.

Rimei + Arko + Blue silver ile tıraş oldum.

VE gelelim şahsi yorumlarıma.

Arkadaşlar bu jilet bizim bildiğimiz Sİlver Blue. KAtıksız ve eksiksiz olarak ta kendisi. Aynı konfor, aynı keskinlik. Sadece o alıştığımız ambalaj ve Mürekkep baskı yok o kadar.

Ama yüzümde jiletle rimei ile biraz zorladımve hatta yapmamam gerek twistleri yaptım. Ama yok kendimi hakikaten kesemedim. Bu bildiğimiz yüksek konforlu GSB.

Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Firma benden olumlu puan aldı. Ve ürün gerçek. SAhte/klon felan değil.

Açıkcası forumdaki arkadaşlar da alabilsin diye bir hafta boyunca sipariş vermeyeceğim. Ama bir hafta sonra hepsinden ikişer kartela almayı planlıyorum arkadaşlar.

Benim yorumlarım bu kadar. Fİrma benimle irtibata geçerse bu yukarıdaki yazıma daha da süsleyebilirim. İki kartelaya hallederiz yani. SmileSmileSmile

@byalın a da bu vesile ile hakikaten bir teşekkür borçluyum. Kendisine bu firmayı bize tanıttığı ve fırsattan haberdar ettiği için teşekkür ederim.

Komşum rica ederim ne demek. Önemli olan paylaşmaktır. Tamamen tesadüfen internette gezinirken bulduğum bir site oldu. Firma güvenilir ve çok ilgili. Diğer komşularımın dediği gibi başka ürünleri istersen getirir belki. Belki sarı seven o'clock bile getirir. tahminim ellerinde bu jiletlerin hepsinden kolilerce var. Bugün baktığımda biraz zam yapmışlar ama yinede fiyatlar çok iyi. Forum rahatlıkla siteyi sömürebilir. Dediğim gibi sayıca çok sipariş üretebilirsek belki başka ürünleri çok daha ucuza getirebilirler. Whatsapp'dan iletişimde Elif hanım çok yardımcı oluyor. Kendisi ile ilerleyen zaman içerisinde isteklerimizi iletebiliriz.

RE: Cvp: ToptanTr.com - Cemhak - 28/03/2020

(28/03/2020, Saat: 13:12)Ricochet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bendeki paketlerden biraz farklı duruyor, iç kağıttaki baskıyı ilk defa burda gördüm. Sizin elinizde bunların dısında bir nacet paketi var mı karşılaştırabileceğiz.
Daha önce bir Nacet almıştım fakat bitince çöpe atmıştım komşum. Üretim tarihi farklı olduğu için değişiklik olabilir diye düşünüyorum. Üretim tarihi 05/10/19 olarak yazıyor kapağında1e5344ab797668923505212ccec6b687.jpg

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - dipcikgibi - 28/03/2020

@izbe elinize sağlık. Bizim için çok değerli bir bilgilendirme oldu.

Cvp: ToptanTr.com - izbe - 28/03/2020

Rica ederim arkadaslar. Smile

ToptanTr.com - shaving nick - 28/03/2020

(26/03/2020, Saat: 18:00)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman, 8923 müSmile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum yeni gördüm. Doğrudur, 8923Smile @oozturk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - Ali Desidero - 28/03/2020

keşke bu firma tıraş sabunuda getirse . Bencede ürünler orijinal duruyor tabi kullanmak lazım. Alan komşularım güle güle kullansınlar .

Cvp: ToptanTr.com - Viper - 28/03/2020

Sadece tıraş malzemeleri değil genel olarak diğer ürünlerde de indirim mevcut. Hazır jilet alırken hem 150 ye tamamlayarak kargo da ücretsiz hale getirilebilir bence.

ToptanTr.com - shaving nick - 28/03/2020

(28/03/2020, Saat: 16:24)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim arkadaslar. Smile

@izbe Komşum merhaba, Siz GSB ve Platinum’mu sipariş vermiştiniz?