Geleneksel Tıraş Forumları
ToptanTr.com - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: ToptanTr.com (/showthread.php?tid=12118)

Cvp: ToptanTr.com - umok - 01/04/2020

Zam yaparlarsa eskiye satıcıya döneriz olur biter, denildiği gibi önemli olan iyi niyettir, zammın miktarı değil. Önce ticaret ahlakı ve iyi niyet, yoksa tıraş başına bir kaç kuruş daha pahalı jilet kullanacak kadar durumunuz iyi Allah'a şükür.
Şu anki fiyat politikasını sürdürüp ürün çeşitliliği artarsa kendileri kazanır. Bkz Amazon ilk açıldığında çok ucuza satmıyordu . Ama olumsuz yorum yapana para iadesi yapıp ürün sizde kalsın diyordu. Bir kaç yıla dünyanın en büyük e-ticaret sitesi oldular

Cvp: ToptanTr.com - kral arthur - 01/04/2020

Komşularım firma hangi kargo ile yolluyor acaba?

RE: Cvp: ToptanTr.com - oozturk - 01/04/2020

(01/04/2020, Saat: 10:48)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım girma hangi kargo ile yolluyor acaba?
Mng

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: Cvp: ToptanTr.com - kral arthur - 01/04/2020

(01/04/2020, Saat: 10:49)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mng

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler komşum.

ToptanTr.com - tanios74 - 01/04/2020

Alanlar ben dahil en az 3 paket aldı gördüğüm kadarıyla. Sırf bu aldıklarımız nedeniyle az 2 yıllık stoğumuz oluştu. Mevcut stoklarımızda birlikte ki hiç de az değildir diye tahmin ediyorum, zam yapılması talebimizi büyük ölçüde azaltacaktır.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - hlkkzn - 01/04/2020

@ToptanTR bizi okuyor Smile

Cvp: ToptanTr.com - 3RD1 - 01/04/2020

(01/04/2020, Saat: 11:02)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ToptanTR bizi okuyor Smile

Foruma katılması bizler için güzel haber. WinWin yapabiliriz. Smile Hiç kimse zaten satıcılarımızın zarar etmesi peşinde değil.

Cvp: ToptanTr.com - korgunv - 01/04/2020

Firma forumu okuyup yüzde 10 gibi zam yapmış. Ben zamlı fiyattan almış bulundum. Fırsatçılığın böylesi. İstismarın bu kadarı. Artık bedava dağıtsa umurumda değil. Benim için ilk karşılaştığım kişiler her zaman 100 % olarak değerlendirmeye alınır. Bazıları anında kendilerini 0 a indirirler. Bknz. ismi lazım değil jilet satıcısı Angry Angry Angry Yolları açık olsun, ben artık o yolda yokum.

ToptanTr.com - 40tansonra - 01/04/2020

Bence yüzde 10 zam var diye kızanlar iade etsinler de ellerindeki stok bitmesin lütfen iade edin ürünleri Smile

Bu arada benim “sahte” ürünlerim de geldi. Kendilerine bu kadar mükemmel sahte ürünler hazırlayıp gönderdikleri için sonsuz teşekkür ediyorum.

Sahte olmadığı ortaya çıkınca üç kuruş zammı ticaret ahlakı olarak gören 200 TL’ye almaya devam etsin ben şahsen 4’te 1 fiyatına buradan almaya devam edeceğim Smile

30337766502fbd86ecaf3f014ed1e85b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - ErkanY. - 01/04/2020

Valla 4te 1 fiyatına bu güzel ürünlere sahip olmak çok çok iyi
Komşum katılıyorum noktasına kadar
keyifli tıraşlar
TEŞEKKÜRLER TOPTAN TR
(01/04/2020, Saat: 12:27)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence yüzde 10 zam var diye kızanlar iade etsinler de ellerindeki stok bitmesin lütfen iade edin ürünleri Smile

Bu arada benim “sahte” ürünlerim de geldi. Kendilerine bu kadar mükemmel sahte ürünler hazırlayıp gönderdikleri için sonsuz teşekkür ediyorum.

Sahte olmadığı ortaya çıkınca üç kuruş zammı ticaret ahlakı olarak gören 200 TL’ye almaya devam etsin ben şahsen 4’te 1 fiyatına buradan almaya devam edeceğim Smile

30337766502fbd86ecaf3f014ed1e85b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi