Geleneksel Tıraş Forumları
ToptanTr.com - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: ToptanTr.com (/showthread.php?tid=12118)

ToptanTr.com - tarkaner - 07/04/2020

@astana71 Cenk Bey çok geçmiş olsun. Bu sitenin ufak hesapçılığı uzaya çıktı. Hafta da 2 gün kargo ya veriliyor hadi anladım şu dönemde. Ya uygunsuz paketleme, savsaklama, yok üst yönetime haber verdik, bla bla bla. Malları ucuz dedikçe zam yapma ahlaksızlığı hiç tartışma mevzusu değil zaten.

@mustbe Mustafa Bey in dediği gibi direkt bankadan iptal ettirin. Onlar uğraşsın.

Ben siteyi boykot adına, aldığım ürünleri hiç almamış komşularımla paylaşmaya hazırım. Jiletsizlikten ölmedik arkadaşlar. Bu firmanın sorun yaşattığı komşularıma hem telafi hem de özür borcu var.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - mehmets - 07/04/2020

Sabahtan beri yazilanlari okudukca paketimin akibetini dusunuyorum. Saglam sekilde gelirse kendimi sansli gorecegim. Ama firmadan oyle sogudum ki, ikinci kez girip alisveris yapmayi hic dusunmuyorum artik. Paket geldiginde guncelleyecegim.

Cvp: ToptanTr.com - ibrahimyavuz - 07/04/2020

Benimde 3 Kartela jilet siparişim 6 gün sonra kargo şubesine gelmiş. Yarın alacağım. Bakalım süpriz olacak mı bende merak ediyorum.

Cvp: ToptanTr.com - Erkantek - 07/04/2020

Satın aldıkları kargoya verilmeyenler bugün kargoya verilmezse iptal edilsin şeklinde mesaj yazsınlar geçen bir haftada kargoya verilen siparişlerim bu sefer mesajdan 2 saat sonra kargoya verildi tabiki terside olabilirdi

ToptanTr.com - astana71 - 07/04/2020

Tarkan ve Mustafa komşularım ilginize çok teşekkür ederim.Eger yarında bir çözüme ulaşmazsa gereğini yapacağım..Selam ve sevgiler.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ToptanTr.com - 00serkan4300 - 07/04/2020

Ben de 5-6 gün önce 2 kartela jilet, 2 adet sıvı tüp çeşidi ürün siparis etmistim. Kargo bugun elime gecti herhangi bir aksilik yok şükür. Sadece jilet alsaydım belki ezilme olabilirdi bazı arkadaşlar da bu hususu belirtmiş, bunun faydasını gormus olabilirim.
Alışverişinde tatsızlık yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun diyorum.
Toplu hareket edelim.bir karar çıksın herkes uysun diyorum. Adamlar 2 haftada belki 400 500 kartela sattı. Komşular bu muameleyi kesinlikle hak etmiyor

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - solidas - 07/04/2020

Komşularım benim önerim gillete jilet ihtiyaçlarımizı bonheerre sitesinden gidermek ben firmaya fiyatlarınıźı toptantr.com seviyesine hatta %10 daha düşük tutun ki sizden alalım.Site de seviliyorsunuz dedim Murat bey ankara daki gillette distribitöründen alıcaklarını duymuştum dedi.O da pek emin değil ama bizler taleplerimizi bonherre iletirsek dikkate alacaklardır.soru@bonherre.com gillette fiyat ayarlaması istemeniz ben gönderdim. Sizin de bana destek olmanızın komşularım.Biz geltir ailesi olarak büyük bir aileyiz gücümüzü gösterme zamanı.

Cvp: ToptanTr.com - mehmets - 07/04/2020

(07/04/2020, Saat: 22:38)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım benim önerim gillete jilet ihtiyaçlarımizı bonheerre sitesinden gidermek ben firmaya fiyatlarınıźı toptantr.com seviyesine hatta %10 daha düşük tutun ki sizden alalım.Site de seviliyorsunuz dedim  Murat bey ankara daki gillette distribitöründen alıcaklarını duymuştum dedi.O da pek emin değil ama  bizler taleplerimizi bonherre iletirsek dikkate alacaklardır.soru@bonherre.com gillette fiyat ayarlaması istemeniz ben gönderdim.     Sizin de bana destek olmanızın komşularım.Biz geltir ailesi olarak büyük bir aileyiz gücümüzü gösterme zamanı.

+1

Fakat su an toptantr fiyatini yariya dusurse, ben yine bonherre'den alirim

Fiyatlari toptantr'ye gore birazcik yukarida ama musteri iliskileri cok yukarida. Bunlar fiyattan daha onemli seyler.

Cvp: ToptanTr.com - izbe - 07/04/2020

Fiyatlar yariya duserse Toptantr yi yagmalarim. SmileBig Grin

Sonra da Geltir e ilan verir zararina satis, indirim, pazarlik yok diye %50 kar ile satarim. Sonuc itibari ile guncel fiyattan %25 daha dusuge satmis olurum. SmileBig Grin

Saka bir yana benim 20 kusur kartela yolda. Yarin gelirse bilgi veririm.

Cvp: ToptanTr.com - MetsGo - 08/04/2020

1 top balonlu poşet yaklaşık 60 tl -100 metre civarı
En az 200 paket yapılır
Paket başı maliyeti ne tutar ki .

Eksik gönderilenlerde genelde 1 den gazla alanlar
Paket hazırlarken adet kısmına bakmıyor galiba sevkiyatcılar

Umarım mağdur olan arkadaşların mağduriyeti giderilir . Bu sağlanana kadar alışverişi kesmek , toplu hareket etmek gerektiği kısmına katılıyorum.