Geleneksel Tıraş Forumları
ToptanTr.com - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: ToptanTr.com (/showthread.php?tid=12118)

Cvp: ToptanTr.com - Kaya42 - 10/04/2020

Pazartesi verdiğim 1 kartela gsb siparişi Çarşamba günü teslim edildi. Paketlemede ve ürünlerde herhangi bir problem yoktu.

ToptanTr.com - astana71 - 10/04/2020

Değerli komşularım , benimde 31.03.2020 tarihinde başlayan Toptantr alışverişim(Maceram) bugün sona erdi.(MNG kargo şubeden teslim alarak elbette)

Eski siparişimden eksik olan 1 Kartela GSB jilette de gönderildi.Bu dönemde yardımları için müşteri ilişkileri müdürü Songül hanıma teşekkür ederim.

Bu siparişten edindiğim izlenimi paylaşmam gerekirse.
Öncelikle jilet alacaksanız siparişe başka bir şey mümkün mertebe ilave etmeyin çünkü 2. Siparişim eksik olan bir diş macunu için uzun süre bekledi.
Corona dönemi olduğu için bir karışıklık olduğu kesin.
Müşteri hizmetleri ile depo entegre değil.Songül hanım ayrıca Corona salgınında sonra Geltir olarak bizlere hediye vermek yada indirim kodu tanımlamayı düşündüklerini bildirdi
Firma genel olarak iyi niyetli fakat belirttiğim gibi müşteri hizmetleri ile depo entegre değil ve bundan dolayı çıkan sorunlara müdahale uzun sürüyor.Mesela herşey tam eksiksiz derken.(Tecrübeden kaynaklıSmile) Eksik ürünle ilgili hatırlatma ve kısa markaj sonucu eksik kartela kargo paketi içine koli bandı açılıp son anda içine atıldı.
Sonuç olarak firmada sorun yaşansa bile bir şekilde çözüm bulmak mümkün.Umarım bu sıkıntılı dönemi aşarız ve sağlık içinde gelen ürünlerimizi kullanırız.Tüm komşularıma sağlık dolu günler dilerim.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - solidas - 10/04/2020

bonherre.com Büşra hanımın dediğine göre jilet fiyatlarında kurdan kaynaklı artış olacakmış sipariş vermek isteyen siparişlerini verebilirler.

Cvp: ToptanTr.com - Shavette - 10/04/2020

An itibarı ile benim de siparişlerim sorunsuz ve güzel bir şekilde paketlenmiş biçimde ulaştı.

Cvp: ToptanTr.com - kirmizibalik - 11/04/2020

Siparişlerim sorunsuzca elime ulaştı 5. iş gününün sabahında ancak yukarıda belirtildiği üzere depo ile müşteri hizmetlerinin entegre olamama sorununu ben de yaşadım. Umarım perakende satış konusunda yaşanılan problemleri de en kısa sürede çözerler.

Cvp: ToptanTr.com - Efrasyab - 11/04/2020

(10/04/2020, Saat: 17:14)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bonherre.com Büşra hanımın dediğine göre jilet fiyatlarında kurdan kaynaklı artış olacakmış sipariş vermek isteyen siparişlerini verebilirler.

Ne olacakmış kur mesela 10 tl mi olacakmış? Abartsın daha bonherre mesela devalüasyon geliyor desin. Bıktırdılar artık. Koysunlar fiyatlarını alan alır, sanki paletle jilet alacağız kur farkından zarar edeceğiz. @solidas komşum seni tenzi ediyorum kesinlikle lafım size değil lütfen üzerinize alinmayın. Lafım bonherre'ye.

ToptanTr.com - 00serkan4300 - 11/04/2020

20200410-124517.jpg
2. Siparisim de geldi. Bu kez ilk siparişten farklı olarak 3 kartela jiletim yukarıdaki gibi guzel sarmalanmış. Ayrıca ilk siparis 6-7 gunde gelmişti. Bu siparisim ise 7 nisan aksamı verildi 10 nisan öğlen bana ulaştı. Kolide 6 çeşit ve 14 adet ürün vardı eksik gedik hasarlı vs. Yok. 2. Alışverişimden cok memnun kaldım yine sipariş verecek olsam tereddüt etmem

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - BuraKaya55 - 11/04/2020

Bir kartela Silver Blue bir kartelada Platinum sipariş vermiştim. Bunlar elime sorunsuz bir şekilde ulaştı ben yorumlarından dolayı Silver Blue dan daha ümitliydim fakat Platinum akıyor. İkiside başarılı fakat Platinum daha önde. Satıcının sağı solu belli olmaz fiyatları yukarı çekmeden bir kartela daha Platinum söyledim. İlk siparişlerim sorunsuz hasarsız gelmişti. Umarım yeni sipariş de aynı şekilde gelir.

Cvp: ToptanTr.com - Namık Kemal - 11/04/2020

En yüksek miktar alım yapan komşumuz kaç kartela almış olabilir?
3 kartela ?
5 kartela ?

RE: Cvp: ToptanTr.com - tarkaner - 11/04/2020

(11/04/2020, Saat: 17:43)Namık Kemal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En yüksek miktar alım yapan komşumuz kaç kartela almış olabilir?
3 kartela ?
5 kartela ?
20+

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi