Geleneksel Tıraş Forumları
ToptanTr.com - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: ToptanTr.com (/showthread.php?tid=12118)

Cvp: ToptanTr.com - OrhanAslan - 11/04/2020

Eksik çıkarsa "Biz bi' kameraları kontrol edelim." demesinler diye kutuyu açarken video kaydı yaptım. İkinci alışverişimdeki ürünleri eksiksiz, noksansız teslim aldım. Jilet harici ürünler de vardı bu yüzden biraz geç geldi ama sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde teslim aldığım için dert değil. Toptantr'ye teşekkürler...

Cvp: ToptanTr.com - oznk40 - 11/04/2020

Bende kendime 1 kt, arkadaşım için 3 kt gillette marka jiletlerden aldım. Yeşillerle traş oldum, sorun yaşamadım.

Yanında oda parfümü, rolon gibi birkaç ürün de sipariş vermiştim. İnternnette bir yorumda, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri yolladıklarına dair şikayete rastlayınca aklıma kurt düştü. Bakayım dedim ve benim rolonunda tarihi geçmiş, 2019 yılında sona ermişti. Direk müşteri hizmetlerini aradım, ürünün fotoğrafını istediler, depoya sordurup haber vereceklerini söylediler. İlk telefonda 2019 tarihinin üretim tarihi olduğunu, öncesinde açılmadığı sürece de kullanım ömrünün 12 ay olduğunu söylediler ama ben 2.telefonda durumu kabul etmediğimi söyleyince ürün tutarını hesabıma puan olarak yüklediler. Alışveriş sonrasında da arayarak gerekli ilgiliyi göstermişlerdi. Açıkçası bir daha alışveriş yapar mısın derseniz evet yaparım.

Cvp: RE: Cvp: ToptanTr.com - mvorun - 11/04/2020

(11/04/2020, Saat: 17:44)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20+

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yok artık, ciddi misin komşum? Big Grin

RE: Cvp: Cvp: ToptanTr.com - tarkaner - 11/04/2020

(11/04/2020, Saat: 23:37)mvorun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok artık, ciddi misin komşum? Big Grin
Ben değil...

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: Cvp: ToptanTr.com - mustbe - 12/04/2020

(11/04/2020, Saat: 23:37)mvorun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok artık, ciddi misin komşum?  Big Grin

448. Yorum komşum

Cvp: ToptanTr.com - e.bozdag - 12/04/2020

(11/04/2020, Saat: 19:15)oznk40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende kendime 1 kt, arkadaşım için 3 kt gillette marka jiletlerden aldım. Yeşillerle traş oldum, sorun yaşamadım.

Yanında oda parfümü, rolon gibi birkaç ürün de sipariş vermiştim. İnternnette bir yorumda, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri yolladıklarına dair şikayete rastlayınca aklıma kurt düştü. Bakayım dedim ve benim rolonunda tarihi geçmiş, 2019 yılında sona ermişti. Direk müşteri hizmetlerini aradım, ürünün fotoğrafını istediler, depoya sordurup haber vereceklerini söylediler. İlk telefonda 2019 tarihinin üretim tarihi olduğunu, öncesinde açılmadığı sürece de kullanım ömrünün 12 ay olduğunu söylediler ama ben 2.telefonda durumu kabul etmediğimi söyleyince ürün tutarını hesabıma puan olarak yüklediler. Alışveriş sonrasında da arayarak gerekli ilgiliyi göstermişlerdi. Açıkçası bir daha alışveriş yapar mısın derseniz evet yaparım.

Hayırlı olsun komşum Smile

Cvp: ToptanTr.com - Erdi - 12/04/2020

(10/04/2020, Saat: 17:14)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bonherre.com Büşra hanımın dediğine göre jilet fiyatlarında kurdan kaynaklı artış olacakmış sipariş vermek isteyen siparişlerini verebilirler.

Ne olur ne olmaz diye 3 kartela jilet aldım, Osman Bey'in sabunlarından da biraz stoklarsam 1-2 yıl kafam rahat eder

ToptanTr.com - DeaKeN - 13/04/2020

Biraz önce siteden aradılar ve ürünün elime ulaşıp ulaşmadığını, kargonun durumunu sordular bu bile ileriki dönemlerde alışveriş yapılması için yeterli bir sebep. İlgileri çok iyi.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - zorsakal - 13/04/2020

ilk siparişim ulaştı.1 kartala silver blue,şampuan vs başka ürünler almıştım..kutuda geldi..jiletlerde herhangi bir ezilme yok..şampuanların ağzı bantlıydı..bütün ürünler sorunsuz,sağlam olarak ulaştı bana..bugün telefon etmeleri de hoşuma gitti..müşteri hizmetleri çok ilgili.
kısacası ilk alışverişimden memnun kaldım..tıraş dışında da ihtiyacım olan ürünler satması benim için avantaj..tekrar alışveriş yaparım..
tek pişmanlığım 1 kartela daha silver blue almamış olmam :-)

Cvp: ToptanTr.com - Ert.ozk - 14/04/2020

Bugün beni aradılar, siparişiniz ulaştı mı memnun musunuz bizi nasıl buldunuz vs. Diye
Sanırım burada bir hesapları yok, söyleyelim de bir hesap açsınlar eğer burada yoklarsa konuşurken aklıma gelmedi.