Geleneksel Tıraş Forumları
ToptanTr.com - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: ToptanTr.com (/showthread.php?tid=12118)

ToptanTr.com - -mali - 14/04/2020

Bence geleneksel tıraş hobisi olmayan esnafın bu forumda hesap açması etik değil kesinlikle kabul edilmemeli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - Gungordum - 14/04/2020

(14/04/2020, Saat: 01:47)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence geleneksel tıraş hobisi olmayan esnafın bu forumda hesap açması etik değil kesinlikle kabul edilmemeli

Komşum bu fiyata hangi geleneksel tıraşa hobisi olan esnaf satış yapıyor. Adamlar 3de 1 4de 1 fiyatına jilet satıyor. Bence desteklenmeli daha çok çeşitlilik için firmayla görüşülmeli.

Komşum adamlar toptancı her toptamcı da aynısı olmasa bile benzer jiletleri satıyor. Zaten bu jiletleri satın alan herkes kendileriyle görüştü. Ürün çeşitliliği bakımından duyarlı olacaklarını sanmıyorum ama gene de bu tip isteklerimizi kendilerine iletebiliriz. Toptan sattıkları için fiyat uygun. Foruma girdikleri anda fiyat politikalarının değişeceğini düşünüyorum şahsen.

Cvp: ToptanTr.com - Ert.ozk - 14/04/2020

Valla ben ne etikliği yönünden baktım ne başka yönden.
Sadece forumda olurlarsa gelecek gidecek ürünlerden, isteklerimizden belki olası problemlerden kargo olsun bişey olsun haberdar olurlar diye düşündüm. Tıraş forumunda diş fırçası tanıtımı da yapmazlar elbet. Yapıyolarsa da foruma özel 100'lü jilet paket alana oral b pro 700 %30 indirimli desinler forumca çökelim.

İmpa olsun mühle olsun forumda konuşuyoruz gelecek ürünlerin tanıtımı yapılıyor yeri geliyor stok soruyoruz bak abi o gelmeyecekse şundan alayım veya gelecekse bekleyelim gibi şeyler çok söyleniyor. Ayrıca yorumlara göre ürün de getirtebilirler. Kötü mü oluyor?

Benim işime cebime yarayacaksa, burada da hepimizin uyduğu kurallara uyacaklarsa benim başım gözüm üstüne. Zaten 50 sayfalık konuları var adamların.

Benim bir forum üyesi olarak şahsi fikirlerim bu yönde.

Cvp: ToptanTr.com - 3RD1 - 14/04/2020

(14/04/2020, Saat: 02:12)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum adamlar toptancı her toptamcı da aynısı olmasa bile benzer jiletleri satıyor. Zaten bu jiletleri satın alan herkes kendileriyle görüştü. Ürün çeşitliliği bakımından duyarlı olacaklarını sanmıyorum ama gene de bu tip isteklerimizi kendilerine iletebiliriz. Toptan sattıkları için fiyat uygun. Foruma girdikleri anda fiyat politikalarının değişeceğini düşünüyorum şahsen.

Aman komşum öyle söylemeyin sonra firmayı kötülüyorsun diye linç yeme ihtimalin var. Forum da alışkanlık oldu çünkü. Smile

Ayrıca toptantr diye bir üye var. Bu firmanın sanırsam. Ancak forum da olmayı pek istemiyorlar galiba. @Ert.ozk doğru diyorsun keşke senin dediğin gibi olsa ancak şunu unutmamak gekerir impa, Razorus bunların müşteri kitlesi doğrudan doğruya biziz. Ancak toptantr'nin öyle değil.

Cvp: ToptanTr.com - Alfred - 14/04/2020

(14/04/2020, Saat: 01:47)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence geleneksel tıraş hobisi olmayan esnafın bu forumda hesap açması etik değil kesinlikle kabul edilmemeli

Kurallara uyduğu sürece her isteyen hesap açabilir bence, hobisi bu olsun ya da olmasın. Hem sesimizi duysunlar istiyoruz hem de hesap açandan soyağacı, hobi listesi, ikametgah ilmuhaberi ,adli sicil kaydı mı isteyeceğiz?

Cvp: ToptanTr.com - Müfettiş - 14/04/2020

Diğer firmalar neden bize bu zamana kadar pahalı sattı denileceğine, Toptantr’nin kötülenmesini anlamıyorum. Toptancı diyenler aynısını bonherre de sattı. Bir ara da zaten bonherre furyası esti. Ben artık reklamlı işlerin yapıldığını düşünüyorum. Önce gidip diğer firmalar neden bize Pahalı sattı diye sorun.

Ben jiletler daha kargodan çıkmadan iade ettim maile de iade işleminiz onaylanmıştır diye cevap geldi ancak 13 gün oldu hala ücretini iade etmediler
Oyalayıp duruyorlar ha bugün ha yarın
Maalesef esnaflık anlayışları sıfır.

Cvp: ToptanTr.com - Soner - 14/04/2020

%3 indirim yapmışlar salı gününe özel, fakat yetersiz bence. %6 olsa belki camianın ilgisini çekerdi. Firma forumumuza üye oldu, okadar promlem & memnuniyet belirten müşteri tecrübesi çıktı ortaya. Fakat hala iki satır yazı çıkmış değil ağızlarından. Geltir e özel indirim kodu verilmeli, üyeler bu kod ile indirimli alış veriş yapabilmeli. Bu indirim koduda öyle %3-4 olmamalı bence.

Cvp: ToptanTr.com - Sui Generis - 14/04/2020

(14/04/2020, Saat: 21:22)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: %3 indirim yapmışlar salı gününe özel, fakat yetersiz bence. %6 olsa belki camianın ilgisini çekerdi. Firma forumumuza üye oldu, okadar promlem & memnuniyet belirten müşteri tecrübesi çıktı ortaya. Fakat hala iki satır yazı çıkmış değil ağızlarından. Geltir e özel indirim kodu verilmeli, üyeler bu kod ile indirimli alış veriş yapabilmeli. Bu indirim koduda öyle %3-4 olmamalı bence.

Komşum kartelası 400 TL'ye gelen tıraş bıçağını 50 TL'ye, resmen bedavadan az pahalıya satıyorlar. Daha ne yapsınlar bedavaya mı versinler?