Geleneksel Tıraş Forumları
ToptanTr.com - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: ToptanTr.com (/showthread.php?tid=12118)

Cvp: ToptanTr.com - Erdi - 14/04/2020

Tıraş kremi de uygun, markette 4.50 TL'ye satılan Derby onlarda 2kusur lira. Acaba şöyle 10 tane alsam mı diye düşünmüyor değilim

ToptanTr.com - 40tansonra - 15/04/2020

(14/04/2020, Saat: 22:57)Sui Generis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kartelası 400 TL'ye gelen tıraş bıçağını 50 TL'ye, resmen bedavadan az pahalıya satıyorlar. Daha ne yapsınlar bedavaya mı versinler?

Öyle deme komşum bedava verseler Kargo uzun sürüyor ya da niye kutusu mavi de yeşil değil diye kızacak çok kişi var burada Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - rock83 - 15/04/2020

Bugün Gillette Silver Blue kartelalarım gayet sağlam şekilde geldi.

Jiletlerin orjinal olduğuna kanaat ettim. 7 kartela daha sipariş ettim.

GSB efsanesini kaçırmayın derim Smile

Cvp: ToptanTr.com - Bilge_Kagan - 15/04/2020

(14/04/2020, Saat: 19:54)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben jiletler daha kargodan çıkmadan iade ettim maile de iade işleminiz onaylanmıştır diye cevap geldi ancak 23 gün oldu hala ücretini iade etmediler
Oyalayıp duruyorlar ha bugün ha yarın
Maalesef esnaflık anlayışları sıfır.

Benim de 14. Gün olacak yarın bana da henüz iade gelmedi. Bir siparişi iptal edip yeni bir sipariş oluşturmuştum. Ürünler sorunsuz geldi fakat ilk siparişin ücreti hala iade edilmedi. Kesinlikle sipariş iptal etmeyin komşular aklınızda bulunsun

Cvp: ToptanTr.com - Erdi - 15/04/2020

(15/04/2020, Saat: 00:13)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Gillette Silver Blue kartelalarım gayet sağlam şekilde geldi.

Jiletlerin orjinal olduğuna kanaat ettim. 7 kartela daha sipariş ettim.

GSB efsanesini kaçırmayın derim Smile

Tüm para Nacet'e gitti, bi miktar daha olsa 7 o'clock veya Gsb alırdım. Şu virüs bi bitse de önümüzü görsek. Sad

Cvp: ToptanTr.com - Soner - 15/04/2020

(14/04/2020, Saat: 22:57)Sui Generis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kartelası 400 TL'ye gelen tıraş bıçağını 50 TL'ye, resmen bedavadan az pahalıya  satıyorlar. Daha ne yapsınlar bedavaya mı versinler?

"bedavaya mı versinler" hayır komşum, bilakis hiçkimse kimsenin malını bedavaya alma niyetinde değil. Anılan fiyatlara firma tarafından, daha öncede satışlar yapıldı. Forum ahalisinin ilgisi olunca fiyatlar biraz yukarı çekildi, demekki satılabiliyormuş. Günümüz serbest piyasasında, bu tekrar yapılamayacağı anlamına gelmez. Zararına vermediğiniz sürece, kar kardır. Depoda duracağına firmanın kasasında nakit dursun.

ToptanTr.com - -mali - 15/04/2020

@Bilge_Kagan komşum 13 yazacak yerde 23 yazmışım bugünle benimde 14. oldu.

Cvp: ToptanTr.com - Dentraş - 15/04/2020

Komşularım uzun yıllardan beri jiletle tıraş olsam da geleneksel tıraş dünyasında nispeten yeniyim. Bu süreçte bol bol okudum ve bu forumdan oldukça istifade ettim. Bilgilerini paylaşan herkese teşekkürlerimi sunarım. Bu zaman zarfında anladım ki dünya genelinde çok sıradan olan ve ulaşılabilir olan markalar ve ürünler ülkemizde lüks kalıyor. Bu sebeple nispeten düşük kalite ürünlere ve yerli ürünlere yöneliyoruz. Bir siteden alışveris yaparken kaliteli bir jileti veya ürününü sepete eklerken elimiz titriyor. Ben ilk yuma ve derby ile başladım. Sonra perma sharp aldım ve hazır kargo ücretsizken bir 5 li paket feather jilet ekledim. Kullanınca anladım ki ben tıraş olmuyor yüzüme eziyet ediyormuşum. Üstelik feather ile defalarca konforlu bir şekilde oldum. Şimdi bu firma normalde alamayacak değilsek bile idare edip, kanaat edip, lüks görüp almadığımız ürünleri SIRADAN fiyatlarla sunmuş. Elbetteki bunu "insanlar kaliteli jilete rahat ulaşsın" mantığından önce kendi ticari faaliyetleri için yapmışlardır. Hangi işletme bunun dışında bir davranış sergiliyor ki. En doğal şey. Tabi ki forumdan bazı arkadaşların mağduriyetleri oldu. Onların da bir an önce giderilmesi gerektiğini firmaya bir kez daha hatırlatmış olalım. Sonuç olarak sunduğu bu fiyat ve ürünler müşteri memnuniyetini sağlamak şartıyla anlamlıdır. Piyasaya göre uygun fiyata satılması hizmet kalitesini düşürecekse, bütün cazibesini ve anlamını yitirmiş olur.

Buradan okuduğum yorumlar sonucunda ben de sipariş verdim. Nasıl gelecek ve ne olacak ben de merak içindeyim. Gelirse durumu paylaşırım.

Cvp: ToptanTr.com - solidas - 15/04/2020

Benim eksik olan siparişimi kargo ücreti almadan gönderdiler tabi o kadar olaydan sonra .

Cvp: ToptanTr.com - Erdi - 15/04/2020

Biraz önce Nacet'imi aldım, özenle kargolanmis, baştan savma iş yapmamışlar. Alışverişi beğendim. Toptan tr benden tam puan aldı