Geleneksel Tıraş Forumları
ToptanTr.com - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: ToptanTr.com (/showthread.php?tid=12118)

Cvp: ToptanTr.com - Dumanus - 15/04/2020

İkinci siparisimde sepete krem de eklemistim. Bugun aradilar kremde stok problemi oldugunu, para iadesi yapacaklarini soylediler. 7-10 isgunu icerisinde kartima yansiyacagini soylediler. Musteri hizmetleri bilgilendirmesi iyiydi. Bekleyip gorelim bakalim, umarim surec uzamaz

Cvp: ToptanTr.com - CtrlKML - 16/04/2020

12 Nisan'da yeni bir sipariş verdim, bugün teslim edildi. Bu defa siparişte sadece tıraş bıçağı değil başka ürünler de vardı. Ellerinde kalmayan bir ürün için aradılar haber verdiler. Kalabalık bir kutu olmasına rağmen paketleme sorunsuz.
Tek kötü yanı artık elimdeki bıçak stokunun tek başına hatırı sayılır ölçüde yer kaplaması. Blush

Cvp: ToptanTr.com - habaz - 16/04/2020

14 Nisan'da verdiğim sipariş bugün elime geçti. 2 günde elime geçmiş oldu. Teslimatı oldukça hızlandırmışlar. Jilet dışında başka siparişlerim de vardı. Kutu içerisine güzelce paketlenmişti, herhangi bir eksik te yoktu. Firma sanırım eleştirileri dikkate almış, paketleme ve teslimat süresi konusunda iyileştirme yapmış. Sadece jilette değil diğer ürünlerde de fiyatlar çok uygun, tavsiye ederim.

Cvp: ToptanTr.com - BuraKaya55 - 17/04/2020

11 Nisanda sipariş ettiğim ürünler 16 Nisanda geldi. İlk posta jiletler geldi denedim bunlar ikinci postaydı. Jiletlerin yanında farklı ürünlerde sipariş verdim. Bu ürünler içerisinde sıvı deterjan da vardı. Dün kargo geldi sıvı deterjan tamamen akmış karton kutu ıslanmış dışına akmış. Teslim almadan geri gönderdim. Anladım ki bu firma müşterisini önemsemeyen baştan savma iş yapan bunu kararlılıkla sürdüren bir firma. Belli başlı ürünler dışında alışveriş yapılmaz. Gerçi onuda beceremiyorlar birçok komşumuzun kartelaları ezilmiş zarar görmüştü. Bu özensiz işlerine halen daha devem ediyorlar. Bu firmadan son kez birkaç kartela daha stoklayıp bir daha bulaşmayacağım. Yine böyle kişisel bakım ürünleri, temizlik malzemeleri yine birkaç geleneksel tıraş malzemeleri satan benzer bir firma Toptankozmetik örnek vereyim. Bu firmadan ihtiyaç oldukça alışveriş yaparım. Geçenlerde Activex sıvı sabun aldım inanın açana kadar yoruldum o kadar güzel balonlu naylona sarılmış bir sekilde geldiki bu rezil özensiz firmayı gördükten sonra gerçekten adamları takdir ettim.

ToptanTr.com - kokopelli - 17/04/2020

Ilginç olmuş komşum. Ben el dezenfektani da ısmarlamıştım jiletlerin yanında. Onda kapağını güzelce bantlamışlardı.

~SB

ToptanTr.com - Kacak - 17/04/2020

Ben de bir kartela gsb ile bazı ev ihtiyaçlarını sipariş verdim. Siparişin ertesi günü kargoya verdiler, bugün eve ulaşmış, eşim teslim aldı kaygoyu. Gayet güzel paketlenmiş, akma ihtimali olan malzemelerin ağızları bantlı olarak gelmiş. Şuan için gayet güzel bir alış veriş oldu benimki. Malzemeler şuan balkonda havalanıyorlar, bugün evde değilim ama gsb yi denemek için sabırsızlanıyorum. Firmanın yeni müşteri profiline alışması, yada alışmak için çaba sarfetmesini görmek ve iletilen geri beslemelere göre tedbir geliştirmesi insanı mutlu ediyor. Şuan için toptancı mantığıyla çalışan bir firmadan Noyan beyin yada Mustafa beyin özenli çalışmasını hemen beklemek çok da doğru değil bence, ülke şartlarında ortanın üzerinde alış veriş yapılabilir. Firmaya şimdiden teşekkür ederim.44643ed58dd0ae6beb710b08330632a5.jpg

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - Shavette - 17/04/2020

(17/04/2020, Saat: 15:54)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bir kartela gsb ile bazı ev ihtiyaçlarını sipariş verdim. Siparişin ertesi günü kargoya verdiler, bugün eve ulaşmış, eşim teslim aldı kaygoyu. Gayet güzel paketlenmiş, akma ihtimali olan malzemelerin ağızları bantlı olarak gelmiş. Şuan için gayet güzel bir alış veriş oldu benimki. Malzemeler şuan balkonda havalanıyorlar, bugün evde değilim ama gsb yi denemek için sabırsızlanıyorum. Firmanın yeni müşteri profiline alışması, yada alışmak için çaba sarfetmesini görmek ve iletilen geri beslemelere göre tedbir geliştirmesi insanı mutlu ediyor. Şuan için toptancı mantığıyla çalışan bir firmadan Noyan beyin yada Mustafa beyin özenli çalışmasını hemen beklemek çok da doğru değil bence, ülke şartlarında ortanın üzerinde alış veriş yapılabilir. Firmaya şimdiden teşekkür ederim.44643ed58dd0ae6beb710b08330632a5.jpg

Şampuanların veya duş jellerinin son kullanma tarihine baktınız mı komşum? Ben mesela yüz yıkama jeli aldım fakat üretimi duralı baya olmuş sanırım markanın sitesinde artık yok öyle bir ürün, geçmiştir tarihi muhtemelen ama uğraşmadım geri vermeye Smile

RE: Cvp: ToptanTr.com - Kacak - 17/04/2020

(17/04/2020, Saat: 16:00)Shavette Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şampuanların veya duş jellerinin son kullanma tarihine baktınız mı komşum? Ben mesela yüz yıkama jeli aldım fakat üretimi duralı baya olmuş sanırım markanın sitesinde artık yok öyle bir ürün, geçmiştir tarihi muhtemelen ama uğraşmadım geri vermeye Smile
Bugün evde yokum malesef, kısmetse yarın eve geçince bakacağım komşum, eşimi de huylandırmamak için tarih mevzuuna hiç girmedim.

ToptanTr.com - kokopelli - 17/04/2020

Bu kimyasalı bol kozmetiklerde son kullanma tarihi önemini yitirmiş gibi. 2017'de üretimi duran Arko Regular Tiras Kremi'ni hala tam performans kullanıyorum. Daha da 15-20 paket var sanırım.

ToptanTr Outlet sayfasında günü geçmiş ürünler vardı bu arada. Onlardan değil o zaman sizinki herhalde?

~SB

RE: ToptanTr.com - Kacak - 17/04/2020

(17/04/2020, Saat: 17:56)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kimyasalı bol kozmetiklerde son kullanma tarihi önemini yitirmiş gibi. 2017'de üretimi duran Arko Regular Tiras Kremi'ni hala tam performans kullanıyorum. Daha da 15-20 paket var sanırım.

ToptanTr Outlet sayfasında günü geçmiş ürünler vardı bu arada. Onlardan değil o zaman sizinki herhalde?

~SB
Komşum yanlış ifade ettim herhalde. Tarih konusundan eşime hiç bahsetmedim, evde olmadığım için de bakamadım. Yarın eve geçince kontrol edeceğim tarihleri.