Geleneksel Tıraş Forumları
ToptanTr.com - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: ToptanTr.com (/showthread.php?tid=12118)

Cvp: ToptanTr.com - 3.Perde - 24/04/2020

(19/04/2020, Saat: 00:00)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende sipariş verdim Nacet, hayırlısı bakalımSmile

Benim siparişi kargoya bile vermemişler, çarşamba günü müşteri hizmetleri dün(salı) verilmiş dedi ama bana pazartesi kargolandı maili gönderdiler. müşteri hizmetlerine istedikleri kargolandı maillerini geri forward ettim. Çarşamba günü müşteri hizmetleri bana, pazartesi değil ama dün(salı) kargolanmış ama gönderi numarası yok biz de anlamadık dedi. Bugün ben yine arayınca hiç gönderilmemiş dediler. Bende kargoları gezmekle, telefonlarla maillerle uğraşarak öğrenebildim. Tahminim depocuları hata yapmış çünkü hiç kargoya verilmemiş siparişim, yanlışlıkla kargolandı maili atmışlar.

Cvp: ToptanTr.com - rock83 - 25/04/2020

2. siparişim de geçen gün geldi...
Paket, ambalajlama normal seviyedeydi. Bundan sonra 85 yaşına kadar jilet almamam lazım Big Grin

Cvp: ToptanTr.com - kirmizibalik - 25/04/2020

(24/04/2020, Saat: 22:44)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim siparişi kargoya bile vermemişler, çarşamba günü müşteri hizmetleri dün(salı) verilmiş dedi ama bana pazartesi kargolandı maili gönderdiler. müşteri hizmetlerine istedikleri kargolandı maillerini geri forward ettim. Çarşamba günü müşteri hizmetleri bana, pazartesi değil ama dün(salı) kargolanmış ama gönderi numarası yok biz de anlamadık dedi. Bugün ben yine arayınca hiç gönderilmemiş dediler. Bende kargoları gezmekle, telefonlarla maillerle uğraşarak öğrenebildim. Tahminim depocuları hata yapmış çünkü hiç kargoya verilmemiş siparişim, yanlışlıkla kargolandı maili atmışlar.

Kargolandı maili galiba biraz başta savma atılıyor. Bana da atıldıktan 3-4 gün sonra baskılar sonucu ancak kargoya verilmişti.

Cvp: ToptanTr.com - Viper - 25/04/2020

(25/04/2020, Saat: 00:23)kirmizibalik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargolandı maili galiba biraz başta savma atılıyor. Bana da atıldıktan 3-4 gün sonra baskılar sonucu ancak kargoya verilmişti.

Evet o konuda bende sıkıntı yaşadım. Siparişi vereli bir haftayı geçmişti eğer bugün kargolanmazsa siparişi iptal edeceğimi söyledim, ürünlerde sıkıntı olmuş fakat bugün kargolanacak dedi whatsapptaki görevli daha sonra kargolandığını belirtti fakat kargolandığına dair daha sonra mail geldi. Sanırım biraz müşteri gazını almak için kargolandığını söylüyorlar sistemden olan birşey olduğunu sanmıyorum.

ToptanTr.com - Kacak - 25/04/2020

Ben de salı yeni siparişi verdim. Çarşamba kargoladılar, bugün gaziantap e ulaştı ve teslim aldım. Gayet güzel ufak bir koli yapmışlar, gelen ürünlerde de bir sıkıntı yok.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - BuraKaya55 - 27/04/2020

Umarım firma stoklarına 7 O'clock Sharp Edge (Sarı) de getirir. Bizde bunun gibi kaliteli bir jileti stoklama fırsatı bulmuş oluruz.

Cvp: ToptanTr.com - KRAL - 05/05/2020

arkadaşlar yüklü alım yapıcam mutlaka sunuda al dediğiniz ürün varmı toptantr.com da

suan kargo ücreti ödememek icin 150 tl bandını geçtim

birde bu site hangi günler indirime giriyor dikkat eden varmı??

RE: Cvp: ToptanTr.com - tarkaner - 05/05/2020

(05/05/2020, Saat: 20:25)KRAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar yüklü alım yapıcam mutlaka sunuda al dediğiniz ürün varmı toptantr.com da

suan kargo ücreti ödememek icin 150 tl bandını geçtim

birde bu site hangi günler indirime giriyor dikkat eden varmı??
Bugün indirim günü komşum.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: ToptanTr.com - KRAL - 05/05/2020

(05/05/2020, Saat: 22:01)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün indirim günü komşum.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

her salımı yoksa ayın 5 inde mi oluyor?

Cvp: ToptanTr.com - MetsGo - 05/05/2020

Her salı ama Farklı ürünlere galiba