Geleneksel Tıraş Forumları
ToptanTr.com - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: ToptanTr.com (/showthread.php?tid=12118)

Cvp: ToptanTr.com - izbe - 05/05/2020

Para iadesi konusunda berbatlar.

Son derece cuzi bir rakam icin 45 gundur bekliyorum. Rakam ufak oldugu icin cok israrci degilim. Uc kere gorustum. Dorduncude vazgecicem.

Cvp: ToptanTr.com - Fenotip - 06/05/2020

(05/05/2020, Saat: 23:02)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Para iadesi konusunda berbatlar.

Son derece cuzi bir rakam icin 45 gundur bekliyorum. Rakam ufak oldugu icin cok israrci degilim. Uc kere gorustum. Dorduncude vazgecicem.

Komşuma katılıyorum ben bir ay beklemiştim iade için. Her sorduğumda bankanıza paranız yattı bankanız hala yatırmadı, muhasebe sorun var vs. dendi.

Cvp: ToptanTr.com - korgunv - 06/05/2020

(05/05/2020, Saat: 23:02)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Para iadesi konusunda berbatlar.

Saygıdeğer komşum, bence bu konuda nicelik değil nitelik önemli. Miktar ne olursa olsun gecikme yaşatmaları kabul edilebilir bir durum değil. Bence talep etmekten vaz geçmeyin. Ben jiletlerin tesliminde sorun yaşadım. Evde bulamadık diye çalıştıkları kargodan sms gelir gelmez WhatsApp hattını aradım. Elif hanım sorunu sahiplendi ve yarım saat sonra kargo giydirmeli olmayan özel bir araçla bizim güvenliğe teslim ettiler. Sizin sorunda bir an önce çözümlenir inşallah.

Cvp: ToptanTr.com - BuraKaya55 - 06/05/2020

Banada hasarlı ürün gelmişti geri gönderdim. Haftalardır para iadesi bekliyorum. Hala daha yatıracaklar bekliyorum. Firmayla defalarca gerek whatsapp üzerinden gerek telefonla irtibat kurmama rağmen sonuç alamadım. Gerçekten insanı yoran bir firma.

Cvp: Bonherre.com - trooper_gs - 10/05/2020

(04/05/2020, Saat: 05:11)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu yapan ToptanTR olaydı şimdiye en az 10 kere linç yemişti Smile

(Erken cevap: Yahu he he ToptanTR avukatıyım)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba komşum. Ben ToptanTR avukatiyim gercekten  Big Grin  Big Grin  Big Grin

Cvp: Bonherre.com - izbe - 10/05/2020

(10/05/2020, Saat: 16:36)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşum. Ben ToptanTR avukatiyim gercekten  Big Grin  Big Grin  Big Grin

O zaman rica edelim de muvekkilinize soyleyin lutfen 50 gundur bekleyen iadeleri yapsinlar artik.

Cvp: Bonherre.com - trooper_gs - 10/05/2020

(10/05/2020, Saat: 16:45)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman rica edelim de muvekkilinize soyleyin lutfen 50 gundur bekleyen iadeleri yapsinlar artik.

Merhaba komsum. Benim universiteden sinif arkadasimin sirketi. Bu islerinin avukatliğini yapmiyorum.

Ama forumdaki konuyu arkadasima ilettim, takip edecekler konuyu. İyi pazarlar.

Cvp: Mesleklerimiz - korgunv - 10/05/2020

(10/05/2020, Saat: 18:26)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avukatım

Toptan. Tr müvekkilininiz değil. Ancak üniversite arkadaşınız. Bu durumda toptan. Tr de avukat mı oluyor?

Cvp: Mesleklerimiz - trooper_gs - 10/05/2020

(10/05/2020, Saat: 18:51)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toptan. Tr müvekkilininiz değil. Ancak üniversite arkadaşınız. Bu durumda toptan. Tr de avukat mı oluyor?

Toptan TR'nin dahil olduğu şirketler grubu müvekkilim, sahiplerinden biri de avukat. Sorunuzun cevabı olarak Toptan TR avukat değil ama.

Cvp: ToptanTr.com - izbe - 11/05/2020

27 Mart 2020 tarihli siparisimdeki son kullanma tarihi sikintili urunden dolayi olusan cuzi miktardaki iademi bugun yani 11 Mayis 2020 tarihinde alabildim arkadaslar.

Alisveris surecinde ve urunlerde bir sikinti yasamadim. Ama para iadesi sureci cok sikintili.