Geleneksel Tıraş Forumları
OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP (/showthread.php?tid=12427)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP - ErkanY. - 18/05/2020

Dostum yeni sabunumuz hayırli olsun , az once aldım.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 18/05/2020

(18/05/2020, Saat: 18:35)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum yeni sabunumuz hayırli olsun , az once aldım.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayrlı olsun dostum. Keyifli tıraşlar dilerim.

OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP - rating - 18/05/2020

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum. Şu korona illeti bitsin inşallah Bursa’da sizinle tanışıp almak isterim.

RE: OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 18/05/2020

(18/05/2020, Saat: 20:12)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum. Şu korona illeti bitsin inşallah Bursa’da sizinle tanışıp almak isterim.
İnşallah beklerim dostum.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP - 3.Perde - 18/05/2020

Bende bursaya gittimde sizden almak cok isterim. Malum corona tum seyahatleri minimuma indirdi

RE: OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 18/05/2020

(18/05/2020, Saat: 21:57)3.Perde Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende bursaya gittimde sizden almak cok isterim. Malum corona tum seyahatleri minimuma indirdi
Tabii ki dostum beklerim

Cvp: OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP - 40tansonra - 27/05/2020

Emeraude de on numara her zamanki gibi. Şöyle Tabac gibi efsane bir tütün kokusu da olsa tadından yenmez Smile

Cvp: OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 27/05/2020

(27/05/2020, Saat: 16:54)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeraude de on numara her zamanki gibi. Şöyle Tabac gibi efsane bir tütün kokusu da olsa tadından yenmez Smile

Teşekkürler komşum. Keyifli tıraşlar dilerim.

Cvp: OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP - FurkanB - 01/06/2020

Sabun dün ulaştı elime ve bugün tıraşta deneyimleme fırsatım oldu, köpük kayganlık koruma zaten çok iyi ona diyecek bişey yok ama koku bu seride daha kalıcı daha yoğun olmuş sanki, benim için bu sabunu güzel ve farklı yapan bir özellik, artistry de sevdiğim bir sabun olmuştu kokusundan dolayı bu da baş köşeye oturdu çok güzel olmuş elinize sağlık.

Bir de ilk defa eski seriniz olan vip lime sabundan aldım onu da diğer tıraşta deneyimler ve konusuna yazarım artık kısmet olursa.

RE: Cvp: OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 01/06/2020

(01/06/2020, Saat: 00:13)FurkanB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun dün ulaştı elime ve bugün tıraşta deneyimleme fırsatım oldu, köpük kayganlık koruma zaten çok iyi ona diyecek bişey yok ama koku bu seride daha kalıcı daha yoğun olmuş sanki, benim için bu sabunu güzel ve farklı yapan bir özellik, artistry de sevdiğim bir sabun olmuştu kokusundan dolayı bu da baş köşeye oturdu çok güzel olmuş elinize sağlık.

Bir de ilk defa eski seriniz olan vip lime sabundan aldım onu da diğer tıraşta deneyimler ve konusuna yazarım artık kısmet olursa.
Güzel günlerde kullanın dostum. Beğenmenize sevindim. Keyifli tıraşlar dilerim