Geleneksel Tıraş Forumları
Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS (/showthread.php?tid=12539)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - ekindgn - 27/09/2020

(26/09/2020, Saat: 21:45)smltrpn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık olarak 25 yıldır Arko sabun ile tıraş oluyorum. @ahbap dostum beni bir Arko fan boy olarak tanımlıyor. Geçenlerde bana denemem için Alsancak sabunu gönderdi. Yapan kişiyi veya kişileri tebrik ederim. Arko'nun hep söylenen nemlendirme etkisinin azlığını çözmüş, tıraş sonuna doğru kurumayan, yüzü kurutmayan, 20-25 saniyelik yükleme ile rahat 4 perdelik bir tıraş çıkartan, kıvamı yoğun krem şanti gibi bir sabun üretmişler. Sabuna çok para harcamayı kabul edemeyen(sonucta yüzümüzü yıkayınca koku gidiyor tabi ki koruyuculuğu yüksek sabunlara bir şey diyemem ama bir sabuna da 700 lira vermem) bir tıraş sever olarak eski kral öldü yaşasın yeni kral diyorum.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(26/09/2020, Saat: 23:01)Mustafa40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kelimesi kelimesine katılıyorum komşum. Ancak Alsancak icin tek endişem berberlere hitap edeceginden dolayı çabuk bitme özelligi yönünden revize edilmesi gerekir.

Kelimesi kelimesine katılıyorum

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - edward - 27/09/2020

Satış agının genişlemesi lazım.Nasıl arko her yerde bulunuyorsa bu sabunda bulunmalı. Hadi bu yapılamıyorsa en azından internet satışında kolaylık olmalı. Gidip 1 kilo sabunu kim alacak?Ayrıca bu tarz klasik traş ekipmanları satan yerlerde bulunmalı.Siparişverilirken yanına bir tane sabun eklenir.

Birde yerli olarak limonlu vs sabun yapılmalı artık. Hep aynı koku.Maliyetten mi kaçıyorlar yada bir sabuna koku eklemek bu kadar mı zor?

Arkodan ümidi kestim artık.Arko yerine bu markalara destek verilebilir. Berberler zaten arko yada en ucuzu hangisiyse onu alıp geçiyor.

Galiba firma toptancı havasında alıorsan 1 kilo yoksa alma gibisinden. Yada berber malzemeleri satanlar alacak ordan berberlere tabi berberler ne kadar tercih eder orası ayrı. Berberler uzun süreli gidecek ucuz ürün arayışında.

Zaten piyasaya yeni girdiysen ürünlerin satışını internetten aç 1 kilo yerine 1 tane alabilelim ayrıca satışlarda zaten düşmüş berbere gidenlerde eskisi gibi degil. Gidilsede saç traşı için sakal traşı olanlarda azalmıştır.

Bu pandemi dolayısıyla bazı berberlerde köpük yada jel ve tek kullanımlık usturaya geçiyordur illa. Ben daha önce videoda bir berberin daha hijyenik oldugu için köpük kullandıgını gördüm.Fırça yok sabun yok.

Traş sabunu pazarı iyice daralabilir.

Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - shaving nick - 27/09/2020

İnstagram üzerinden 2 defa mesaj attım, dönen olmadı.

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - shaving nick - 30/09/2020

Bugün Alsancak tıraş sabunundan Basri Bey ile iletişime geçtim. Kendisinin konuşmasından beyefendi biri olduğu açık. Geltir.com için 85 grlık paketler yaptıklarını ve büyük ihtimalle önümüzde ki hafta tamamlayacaklarını iletti. Kendisine forumumuzda hesap açmasının faydalı olacağını aktardım. Ayrıca acıbadem, misket limonu ve sandal ağacı konularına da çalışıyorlarmış. Bizler için güzel haber.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - Sheeplessness - 30/09/2020

(30/09/2020, Saat: 14:38)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Alsancak tıraş sabunundan Basri Bey ile iletişime geçtim. Kendisinin konuşmasından beyefendi biri olduğu açık. Geltir.com için 85 grlık paketler yaptıklarını ve büyük ihtimalle önümüzde ki hafta tamamlayacaklarını iletti. Kendisine forumumuzda hesap açmasının faydalı olacağını aktardım. Ayrıca acıbadem, misket limonu ve sandal ağacı konularına da çalışıyorlarmış. Bizler için güzel haber.

Güzel haber gerçekten komşum. Bu hamleleri kişisel satışları artırır.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - Ali192 - 30/09/2020

(30/09/2020, Saat: 14:38)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Alsancak tıraş sabunundan Basri Bey ile iletişime geçtim. Kendisinin konuşmasından beyefendi biri olduğu açık. Geltir.com için 85 grlık paketler yaptıklarını ve büyük ihtimalle önümüzde ki hafta tamamlayacaklarını iletti. Kendisine forumumuzda hesap açmasının faydalı olacağını aktardım. Ayrıca acıbadem, misket limonu ve sandal ağacı konularına da çalışıyorlarmış. Bizler için güzel haber.

Gerçekten çok sevindim bu habere dört gözle bekliyorum yeni tıraş sabunlarını

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - klasik63 - 30/09/2020

Güzel bir haber. Basri bey sağolsun ilk numune gönderdiği den beri severek kullandım sabunu. Daha öncede yazdım sabunları gerçekten köpük kayganlık ve nemlendirme olarak iyi bir sabun ama alternatif kokular da olursa ve tekli ambalajda hatta güzel bir kaba basılmış satış yaparlarsa bence hem bizler için hemde piyasa için çok iyi olur.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - yakup - 30/09/2020

umarım iyi ürünler ortaya çıkar. yerli ve güzel oldumu ithal ürünler yerine bunu alırız

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - ahbap - 30/09/2020

(30/09/2020, Saat: 14:38)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Alsancak tıraş sabunundan Basri Bey ile iletişime geçtim. Kendisinin konuşmasından beyefendi biri olduğu açık. Geltir.com için 85 grlık paketler yaptıklarını ve büyük ihtimalle önümüzde ki hafta tamamlayacaklarını iletti. Kendisine forumumuzda hesap açmasının faydalı olacağını aktardım. Ayrıca acıbadem, misket limonu ve sandal ağacı konularına da çalışıyorlarmış. Bizler için güzel haber.

Çok güzel haber komşum. Umarım her şey yolunda gider ve farklı esanslı sabunlarına da erişiriz.

Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - smltrpn - 30/09/2020

Efendim ben bir tane olsun ona da tavım.

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi