Geleneksel Tıraş Forumları
Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS (/showthread.php?tid=12539)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - Mustafa40 - 09/10/2020

Farklı jilet ve alet kombinasyonlariyla denediğim Alsancak sabunu hakkindakı yorumlarımi guncellemek istiyorum. Sabunun kıvamı daha çok kremsi yoğun ve çok güzel bilindik sabunlardan WS sticke benzettim. Kayganlıgı simdiye kadar kullandığim sabunlardan aşağı değil. Teşbihte hata olmasın kayganlığı Tabac refile benzettim.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - Amokachi - 14/10/2020

Bugün Basri beyle sipariş için görüştüğümde. Biraz daha beklemem gerektiğini söyledi. Yakında epttAVM ve n11'de satışa sunulacağını söyledi.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - SupraMachine - 15/10/2020

Satışını merakla bekliyorum. Kendilerine özel, imzaları olabilecek bir koku bulmaları güzel olur.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - klasik63 - 16/10/2020

Arkadaşlar Basri beyden beklenen haber geldi. Alsancak sabunu kaşeli olarak pazartesiden itibaren n11 ve eptt AVM den satışa sunulacakmis. Aynı zamanda farklı koku çeşitleri de 1 ay içinde çıkacakmış.

26qc8H.jpg

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - crsm - 16/10/2020

(16/10/2020, Saat: 21:56)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Basri beyden beklenen haber geldi. Alsancak sabunu kaşeli olarak pazartesiden itibaren n11 ve eptt AVM den satışa sunulacakmis. Aynı zamanda farklı koku çeşitleri de 1 ay içinde çıkacakmış.

26qc8H.jpg

Güzel haber
Ürün nedir ? ne değildir merak eden ama 1kg almak istemeyen benim gibi komşularım için çok iyi.
Ayrıca farklı koku çeşitlerini de 1 ay içerisinde çıkarmaları güzel haber .
Sabunun iyi olması ve daha da gelişmesi dileğiyle.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - ati19 - 16/10/2020

Bende çok merak ediyordum bu sabunu iyi oldu satışa çıktığı.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - edward - 16/10/2020

farklı koku çeşitlerini merakla bekliyorum.

RE: Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - MERCAN.04 - 16/10/2020

(16/10/2020, Saat: 21:56)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Basri beyden beklenen haber geldi. Alsancak sabunu kaşeli olarak pazartesiden itibaren n11 ve eptt AVM den satışa sunulacakmis. Aynı zamanda farklı koku çeşitleri de 1 ay içinde çıkacakmış.

26qc8H.jpg
Bu güzel haber için teşekkürler. Kendi adıma çok sevindim. Yolları açık olsun.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - Amokachi - 17/10/2020

Hayırlı olsun geleneksel tıraş severlere ve geltir ailesine, sipariş için bekliyorum  Smile

Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS - KurtaranS - 17/10/2020

Çok güzel haber gerçekten güzel bir sabun f/p ürünü olacak diye düşünüyorum. Bu bilgi için de ayrıca teşekkür ederim komşum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi