Geleneksel Tıraş Forumları
Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti (/showthread.php?tid=12746)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - CK89 - 03/07/2020

Cok guzel inceleme yazisi olmus, kizinizin hediyesini mutlulukla kullanmaniz dilegiyle.

Standi Razoremporiumdan almak isterseniz, TY10(%10 indirim kodu).

Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - -mali - 03/07/2020

Çok güzel bir inceleme yapmışsınız ve son derece güzel yazmışsınız elinize emeğinize sağlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - klasik63 - 03/07/2020

Keyifli tiraslariniz olsun.

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - DenizKSK - 03/07/2020

Çok güzel bir inceleme olmuş, elinize sağlık. Sıhhatli ve keyifli tıraşlarınız olsun hocam.

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - Samet - 03/07/2020

@Metsgo komşum paylaşımında bulunduğunuz hatıra kısmı için çok çok teşekkür ederim. Heleki fotoğraf ayrı bir derinlik vermiş. Sağolun...

Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - tarkaner - 03/07/2020

Rex in ne Ayarlısı ne de Envoy u sap tasarımı olarak beğendiğim bir alet değil. Tıraşı iyi olabilir ama elşme aldığımda ısınamadım.

Fakaaaaat, inceleme harika olmuş her zamanki gibi. @Ahraz Caner komşumuz olsun, Lord üstad olsun, yada edebi yönü güçlü diğer komşularımız ve sizin, bu tarz incelemeleriniz foruma ayrı bir renk veriyor. Biz zaten her şekilde tıraş tan zevk alıyoruz. Ama bir de sosyo kültürel bağdaştırmalar, tarihi alıntılar falan tadından yenmiyor. İnceleme sonrasında nerdeyse ya alsam mı acaba noktası na geliyor insan.

Tebrik ediyorum komşum. Klavyenize sağlık. Güzel kızınız da harika bir seçim yapmış.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - MetsGo - 04/07/2020

Tüm komşularıma güzel yorumları için teşekkür ederim .
@Tarkaner ağabey , çok teşekkürler .
Bu güzel hobiyi paylaşacak keyfimizi aktaracak tek ortamımız aslında bu forum , eşe dosta en yakınına bile bu keyfini paylaşamıyorsun. O yüzden iyi ki bu forum var ki tecrübelerimizi yazıya dökerek keyfimizi katlıyoruz

@mali komşum özel mesaj kutunuz dolu sizi yanıtlayamadım Smile

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - trooper_gs - 04/07/2020

@metsgo komşum fotoğaftaki Razorock Game Changer Radio Knob Hande mı? Memnun musunuz ben de almayı düşünüyorum. Keyifli traşlar

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - MetsGo - 04/07/2020

@trooper_gs Evet komşum doğrudur . Ben. Memnunum . Konusuna da şimdi gc sapları ile ilgili görsel atıyorum .

Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - trooper_gs - 04/07/2020

(04/07/2020, Saat: 21:12)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @trooper_gs Evet komşum doğrudur . Ben. Memnunum . Konusuna da şimdi gc sapları ile ilgili görsel atıyorum .

Tesekkurler komsum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi