Geleneksel Tıraş Forumları
İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. (/showthread.php?tid=13283)

Sayfalar: 1 2 3

İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. - Emir_ - 24/10/2020

Merhaba büyüklerim ve arkadaşlarım. Aranıza yeni bir geleneksel tıraş sevdalısı olarak İstanbul'dan katılıyorum. 24 yaşındayım. Üniversiteden yeni mezun oldum. Bende geleneksel tıraşa başlamadan evvel her erkek gibi tüm tıraş ürünlerini kullandım. Elektrikli makinalar, permatikler, hazır köpükler vs gibi herşeyi kullandım. Ama hiçbir zaman mutlu tıraş olduğumu hatırlamıyorum. Genel olarak bıyıklı ve kirli sakallı olmama rağmen geleneksel tıraşı tanıdıktan sonra sürekli sakal tıraşı olmak istiyorum. Çok güzel bir hobi. Bende ilk ışığı çakan olay ise üniversite okuduğum şehirde sürekli gittiğim berberime ustura ile tıraş olurken arko sabunu sıcak sıcak yüzümde köpürtmesi beni aşık etti. Ve ben bunu koskoca 4.sınıfta keşfetmiştim. Daha sonra tabiki videolar izleyerek buradaki yazıları okuyarak genel bir bilgi edindim. Geç kalınmış bir üyelikti. Deneyimli abilerimin ve kardeşlerimin tecrübelerinden faydalanmak keyif verici olacak. Herkese bol selamlar. İyi geceler.

RE: İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. - Ali192 - 24/10/2020

(24/10/2020, Saat: 00:55)Emir_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba büyüklerim ve arkadaşlarım. Aranıza yeni bir geleneksel tıraş sevdalısı olarak İstanbul'dan katılıyorum. 24 yaşındayım. Üniversiteden yeni mezun oldum. Bende geleneksel tıraşa başlamadan evvel her erkek gibi tüm tıraş ürünlerini kullandım. Elektrikli makinalar, permatikler, hazır köpükler vs gibi herşeyi kullandım. Ama hiçbir zaman mutlu tıraş olduğumu hatırlamıyorum. Genel olarak bıyıklı ve kirli sakallı olmama rağmen geleneksel tıraşı tanıdıktan sonra sürekli sakal tıraşı olmak istiyorum. Çok güzel bir hobi. Bende ilk ışığı çakan olay ise üniversite okuduğum şehirde sürekli gittiğim berberime ustura ile tıraş olurken arko sabunu sıcak sıcak yüzümde köpürtmesi beni aşık etti. Ve ben bunu koskoca 4.sınıfta keşfetmiştim. Daha sonra tabiki videolar izleyerek buradaki yazıları okuyarak genel bir bilgi edindim. Geç kalınmış bir üyelikti. Deneyimli abilerimin ve kardeşlerimin tecrübelerinden faydalanmak keyif verici olacak. Herkese bol selamlar. İyi geceler.
Keyifli tıraşlarınız daim olsun komşum.

Cvp: İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. - Emir_ - 24/10/2020

@"Ali192" Teşekkür ederim komşum

İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. - ahbap - 24/10/2020

Hoş geldiniz.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. - fusuy - 24/10/2020

Aramıza hoş geldiniz Smile

Cvp: İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. - Tony Soprano - 24/10/2020

Hoş geldiniz komşum. Böylece Arko tıraş sabununun kerametini bir kez daha görmüş olduk. Keyifli forumlar dilerim.

Cvp: İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. - oguzhan5069 - 24/10/2020

İyi geceler...

Cvp: İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. - nicky - 24/10/2020

hosgeldin. geleneksel tıraş deniz derya.. keyfini çıkar.

Cvp: İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. - Efrasyab - 24/10/2020

Aramıza hoş geldiniz komşum keyifli forumlar dilerim.

İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. - TheKing - 24/10/2020

Hoş geldiniz komşum keyifli forumlar.