Geleneksel Tıraş Forumları
Şap Taşı / Alum Block - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sonrası (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: Şap Taşı / Alum Block (/showthread.php?tid=1335)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Şap Taşı / Alum Block - kumuca - 16/02/2012

Bir Şap Blok soğuk su ile ıslatılmış ve hafifçe jilet yanık bir antiseptik olarak hareket etmek tüm yüze sürülür bir kristal benzeri bir taş. Ayrıca rumuz ve kesim kanamayı durdurmak için yardımcı olabilir.   Şap blok ayrıca serin ve tıraş sonrası cildi yenilemek değil, sadece bir merhem olarak hareket antiseptik özellikleri vardır. Basitçe, blok ıslak yüzünüze uygulayabilirsiniz, ve havluyla kurutun.
  Şap Blok veya nick kesme durumunda kanamayı durdurmaya yardımcı olur. Şap iyileştirici özellikleri ile Fransa ve doğal bir antiseptik bir mineraldir.

arkadaşlar sephora da vardı denemek için bir blok aldım yurt dışı sephora sitesinde fiatı 18  dolar , türkiyede 13,50 tl. deneyimlerimi aktaracağım...

Alum Block ( şap ) - papazerigi - 16/02/2012

google translate, ya da ne bu?
(16/02/2012, Saat: 13:52)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir Şap Blok soğuk su ile ıslatılmış ve hafifçe jilet yanık bir antiseptik olarak hareket etmek tüm yüze sürülür bir kristal benzeri bir taş. Ayrıca rumuz ve kesim kanamayı durdurmak için yardımcı olabilir. Şap blok ayrıca serin ve tıraş sonrası cildi yenilemek değil, sadece bir merhem olarak hareket antiseptik özellikleri vardır. Basitçe, blok ıslak yüzünüze uygulayabilirsiniz, ve havluyla kurutun.
Şap Blok veya nick kesme durumunda kanamayı durdurmaya yardımcı olur. Şap iyileştirici özellikleri ile Fransa ve doğal bir antiseptik bir mineraldir.
arkadaşlar sephora da vardı denemek için bir blok aldım yurt dışı sephora sitesinde fiatı 18 dolar , türkiyede 13,50 tl. deneyimlerimi aktaracağım...

Alum Block ( şap ) - kumuca - 16/02/2012

(16/02/2012, Saat: 13:54)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: google translate, ya da ne bu?
(16/02/2012, Saat: 13:52)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir Şap Blok soğuk su ile ıslatılmış ve hafifçe jilet yanık bir antiseptik olarak hareket etmek tüm yüze sürülür bir kristal benzeri bir taş. Ayrıca rumuz ve kesim kanamayı durdurmak için yardımcı olabilir. Şap blok ayrıca serin ve tıraş sonrası cildi yenilemek değil, sadece bir merhem olarak hareket antiseptik özellikleri vardır. Basitçe, blok ıslak yüzünüze uygulayabilirsiniz, ve havluyla kurutun.
arkadaşlar sephora da vardı denemek için bir blok aldım yurt dışı sephora sitesinde fiatı 18 dolar , türkiyede 13,50 tl. deneyimlerimi aktaracağım...

google translate Smile hızlıca bilgi paylaşımı yapayım dedim Smile

Alum Block ( şap ) - papazerigi - 16/02/2012

OK Smile

Alum Block ( şap ) - eggman - 16/02/2012

Bizim İHA şaptan bir farkı yoktur gibi sanki Smile Hayırlı olsun bu arada.

Alum Block ( şap ) - kumuca - 16/02/2012

Şap doğal ve kristalize bir görüntüye sahip ..

Alum Block ( şap ) - BigHillMe - 17/02/2012

şap ın formulu aynı ne olursa olsun
potasyum aluminyum sulfat

pahalısına gerek yok ıha 1 tl Wink

Alum Block ( şap ) - pars - 18/02/2012

(17/02/2012, Saat: 17:44)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şap ın formulu aynı ne olursa olsun
potasyum aluminyum sulfat

pahalısına gerek yok ıha 1 tl Wink

Katılıyorum ve ekliyorum

İha - Ali Bıyıklı yurtdışı markalar olsaydı yaz bi 4 pound, 2 pound da kargosu olsa eder 20 lira. Kıymetini bilmek lazım elimizdekilerin. 1 liralık mucize.

Alum Block ( şap ) - papazerigi - 18/02/2012

bu kozmetikler var ya işte avon oriflame filan. halam satıyor. onlardan birinin koltuk altı için antiperspirant potasyum alüminyum sülfat terkibi. aynı bizm şap bildiğiniz.. ve fiyatı 20-30 lira...
Saygılar

(18/02/2012, Saat: 00:16)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katılıyorum ve ekliyorum
İha - Ali Bıyıklı yurtdışı markalar olsaydı yaz bi 4 pound, 2 pound da kargosu olsa eder 20 lira. Kıymetini bilmek lazım elimizdekilerin. 1 liralık mucize.

Alum Block ( şap ) - pars - 18/02/2012

(18/02/2012, Saat: 00:23)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu kozmetikler var ya işte avon oriflame filan. halam satıyor. onlardan birinin koltuk altı için antiperspirant potasyum alüminyum sülfat terkibi. aynı bizm şap bildiğiniz.. ve fiyatı 20-30 lira...
Saygılar

(18/02/2012, Saat: 00:16)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katılıyorum ve ekliyorum

Şapı direkt koltukaltı antiperspirant olarak kullanmak mümkün mü?