Geleneksel Tıraş Forumları
Şap Taşı / Alum Block - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sonrası (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: Şap Taşı / Alum Block (/showthread.php?tid=1335)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Cvp: şap nasıl kullanılır? - Chinaski - 12/12/2014

Bütün şaplar aynı şekilde deforme olur arkadaşlar. Cilde, suya ve havaya teması yüzeyinden başlayarak deforme ediyor. Eğer kutusunda saklamazsanız ZAZA ve ya OSMA da aynı şekilde deforme olur. Nem özellikle etkili bana kalırsa. Konusu daha önce de geçmişti, belli aralıklarla şapı değiştirmek faydalıdır-görsel olarak kontrol edilerek kişi kararını verir sanıyorum-.

Cvp: şap nasıl kullanılır? - ts9funk - 12/12/2014

Evet arkadaşlar katılıyorum sizlere,zaten değiştireceğim de ama ne kadar gidiyor merak da ediyorum.

RE: şap nasıl kullanılır? - Straht - 12/12/2014

Benim elimdeki şap 3 yıllık, 1 yıldır geleneksel tıraş için kullanıyorum önceki iki yılda ise herhangi bir kesik olursa durdurmak için kullanıyordum. Vakti zamanında babam almış, markası falan yoktu üzerinde ben bulduğum zaman, belki 3 yıldan da eskidir=) Kutu falan olmadan dolabın içinde duruyor, ne pütürlenme ne renk değişikliği hiç bir şey olmadı. Zaten gördüğüm iha şaplar gibi soluk beyaz değil opak ve kirli beyaz bir renge sahip.

Şap gibi kontrol edilmesi zor küçük tüketim ürünlerini ne kadar bilindik ve kaliteli marka alırsanız o kadar iyidir. Bitince ne alcam diye düşünüyorum bende=)

şap nasıl kullanılır? - zorba58 - 19/12/2014

Ne zamandir soyleyecegim unutuyorum. Daha önce forumda bircok kez bahsi gecti. Yeni uyelere ve sapin sulanip akmasi konusuna ithafen şu tarz alum sticklerin kullanimi cok cok pratik.

26f181b70e3e0da9aaa87425a9b6edec.jpg
e9439172b67f698e6c5ea82d19b05fc1.jpg

Yasanilan sıkıntılara cözüm.

RE: şap nasıl kullanılır? - emre-sti - 19/12/2014

Nereden yemin edeceğimiz de yazılsa iyi olur bizler için

Cvp: şap nasıl kullanılır? - ckeskin - 19/12/2014

(19/12/2014, Saat: 15:11)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nereden yemin edeceğimiz de yazılsa iyi olur bizler için

Aşağı yukarı bütün yurtdışı sitelerde ve e-bay de var ama yurt içi satıldığı bir yeri ben henüz görmedim.

Cvp: şap nasıl kullanılır? - mavi - 19/12/2014

(19/12/2014, Saat: 15:11)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nereden yemin edeceğimiz de yazılsa iyi olur bizler için

İnternette "Crystal Body Deodorant" olarak araştırdığıma göre fotoğraftaki küçük boyu 5 TL'den Gratis'te satılıyormuş.

Cvp: şap nasıl kullanılır? - ooppss - 19/12/2014

Kristal deodorant diye aratınca yerli sitelerde de bolca bulmak mümkün. bir tanesini 1 yıla yakın bir süredir kullanıyorum, kurutma derdi yok oldukça kullanışlı. yüzey pürüzsüzlüğü ve şeffaflık muhtemelen markasına göre değişiyordur. Benim kullandığım avon tarzı pazarlama alınmış. Markasını sökmüştüm hatırlamıyorum. Kalite olarak yerli şaplar ayarında ama zaza şaptan düşük diyebilirim

Cvp: şap nasıl kullanılır? - ckeskin - 19/12/2014

Evet Crystal Body Deodorant yazınca çıkıyor. Milyon tane de "dişi" blogunda sitesinde deodorant olarak incelemeleri var. "Doğal tuzlardan üretilmiş bu şekerim." gibi yorumlar var. Altına geçip koca harflerle "Bildiğimiz şap bu hanımlar erkek arkadaşınıza da alabilirsiniz tıraş sonrası ürünü olarak." diye yorum yapıp onları derin bir boşluğa sürüklemek istiyorum.

Cvp: şap nasıl kullanılır? - DelikanliTiras - 19/12/2014

(19/12/2014, Saat: 16:03)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet Crystal Body Deodorant yazınca çıkıyor. Milyon tane de "dişi" blogunda sitesinde deodorant olarak incelemeleri var. "Doğal tuzlardan üretilmiş bu şekerim." gibi yorumlar var. Altına geçip koca harflerle "Bildiğimiz şap bu hanımlar erkek arkadaşınıza da alabilirsiniz tıraş sonrası ürünü olarak." diye yorum yapıp onları derin bir boşluğa sürüklemek istiyorum.

Big GrinBig Grin