Geleneksel Tıraş Forumları
Selamlar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Selamlar (/showthread.php?tid=13448)

Sayfalar: 1 2

Selamlar - noviembre - 21/12/2020

Selamlar, iyi forumlar. Kendimi kısaca tanıtacak olursam, Gürkan adım, her gün tıraş olan biriyim (çoğu kişi gibi iş gereği). Daha önceden kartuşlu aletler kullandım ancak onu da fırça ve tıraş kremiyle kullanırdım. Hazır köpükleri o zamandan beri sevemedim bir türlü ve kullanmadım da. Ondan yorulunca artık Braun'un elektrikli makinesine geçmiştim. Halen acelem olduğunda, zaman kısıtlaması olduğunda veya tıraş olacak ortam olmadığında mecburen bu makineyi kullanmaktayım. Daha fazla uzatmadan sadede gelecek olursam geleneksel tıraş aletlerini bu kadar geç fark etmiş olmam konusunda kendime kızıyorum. İlk aşamada tıraş aleti olarak EJ89 ve fırça olarak ise Semogue 750 aldım. Zaten daha önceden de fırça (sıradan bir fırça tabi) kullanıyordum ama fırçanın bu kadar fark edeceğini tahmin etmemiştim. Bunların yanında jilet olarak ise Gillette 7 O'clock Sarı almıştım. Bu jileti kullanarak tıraş oldum ve hoşuma gitti açıkçası. Cildimin çabuk tahriş olmasından ve her gün tıraş olmak zorunda olduğumdan forumda sizlerin deneyimleriyle,tavsiyeleriyle yol almaya çalışıyorum. Çok da vaktinizi almadan tanışmak istedim. Tekrardan Selamlar.

Cvp: Selamlar - Soner - 21/12/2020

Hoşgeldiniz, keyifli sohbetleriniz olsun.

Cvp: Selamlar - lim10 - 21/12/2020

Hoşgeldiniz

Cvp: Selamlar - ati19 - 21/12/2020

Hoşgeldiniz iyi forumlar.

Cvp: Selamlar - onurcakmak - 21/12/2020

@"noviembre" hoş geldiniz. Güzel bir giriş olmuş sizin için, ki zaten fırça ve kremden dolayı pek uzak değilmişsiniz. 24 ila 26mm bir porsuk fırça da edinmenizi tavsiye ederim. Keyifli tıraşlarınız olsun.

Cvp: Selamlar - Zayn - 21/12/2020

(21/12/2020, Saat: 22:43)noviembre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar, iyi forumlar. Kendimi kısaca tanıtacak olursam, Gürkan adım, her gün tıraş olan biriyim (çoğu kişi gibi iş gereği). Daha önceden kartuşlu aletler kullandım ancak onu da fırça ve tıraş kremiyle kullanırdım. Hazır köpükleri o zamandan beri sevemedim bir türlü ve kullanmadım da. Ondan yorulunca artık Braun'un elektrikli makinesine geçmiştim. Halen acelem olduğunda, zaman kısıtlaması olduğunda veya tıraş olacak ortam olmadığında mecburen bu makineyi kullanmaktayım. Daha fazla uzatmadan sadede gelecek olursam geleneksel tıraş aletlerini bu kadar geç fark etmiş olmam konusunda kendime kızıyorum. İlk aşamada tıraş aleti olarak EJ89 ve fırça olarak ise Semogue 750 aldım. Zaten daha önceden de fırça (sıradan bir fırça tabi) kullanıyordum ama fırçanın bu kadar fark edeceğini tahmin etmemiştim. Bunların yanında jilet olarak ise Gillette 7 O'clock Sarı almıştım. Bu jileti kullanarak tıraş oldum ve hoşuma gitti açıkçası. Cildimin çabuk tahriş olmasından ve her gün tıraş olmak zorunda olduğumdan forumda sizlerin deneyimleriyle,tavsiyeleriyle yol almaya çalışıyorum. Çok da vaktinizi almadan tanışmak istedim. Tekrardan Selamlar.

Hoşgeldiniz, ekipman konusunda aceleci davranmayın.ben oyle yaptim cunku Wink bol bol yorum/mesaj okumanizi tavsiye ederim forum geleneksel tıraşla buyuk bir bilgi/tecrube kaynağı.
Keyifli tiraşlar

Cvp: Selamlar - cenkcenk - 22/12/2020

Hoşgeldiniz )

Cvp: Selamlar - Poerio - 22/12/2020

Komşum hoşgeldiniz.

Cvp: Selamlar - ahbap - 22/12/2020

Gürkan Bey, hoş geldiniz.

Cvp: Selamlar - batmanforever - 22/12/2020

Foruma hoş geldiniz Gürkan Bey, keyifli tıraşlarınız olsun.