Geleneksel Tıraş Forumları
YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's (/showthread.php?tid=13486)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's - Yakuzadnt - 09/07/2021

(08/07/2021, Saat: 15:34)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serbest piyasa komşum. Benim bir eleştirim var bu konuda Salih Bey'e. Ürün tabi ki sizin istediğiniz değerlerde sergilemek en doğal hakkınız. Fakat ben belli bir oranda zam yapıp sonra indirim var diye duyuru yaptığınız sürece sizi tercih etmeyeceğim. Karalama kampanyası vs olarak algılamayın. Fakat yerli üretici desteklenecek ise eğer. Üreticinin de bu konuda birşeyler yapması kanaatindeyim. Örnek vermem gerekirse Osman Bey ' ve Salih Bey'den ayrı ayrı ürünler almak istedim. Hem babalar günü vesilesi hemde kendi vatandaşımızın ürünü varken yabancı bir ürün neden kullanayım diye. Osman Beyi' tercih edemedim yeterli miktarda sabunum olduğunu gördüm. Malesef Salih Bey de fiyat konusunda yabancı ürünlerle yarışıyordu. Sadece yazmak istedim dediğim gibi serbest piyasada herkes fiyatını kendi belirler. Fakat bu platformda da seviye ve saygı içerisinde konuşma özgürlüğümüz olduğunu düşünüyorum.

Komşum yerli üreticiyi desteklemek gerekirse 700 liralık mdc yerine 159 liralık gül alınabilir, kalite olarak aralarında bi fark görmedim açıkçası. Fiyat olarak da yarışıyor gibi değiller.

Cvp: YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's - sohayli - 15/07/2021

(08/07/2021, Saat: 15:34)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serbest piyasa komşum. Benim bir eleştirim var bu konuda Salih Bey'e. Ürün tabi ki sizin istediğiniz değerlerde sergilemek en doğal hakkınız. Fakat ben belli bir oranda zam yapıp sonra indirim var diye duyuru yaptığınız sürece sizi tercih etmeyeceğim. Karalama kampanyası vs olarak algılamayın. Fakat yerli üretici desteklenecek ise eğer. Üreticinin de bu konuda birşeyler yapması kanaatindeyim. Örnek vermem gerekirse Osman Bey ' ve Salih Bey'den ayrı ayrı ürünler almak istedim. Hem babalar günü vesilesi hemde kendi vatandaşımızın ürünü varken yabancı bir ürün neden kullanayım diye. Osman Beyi' tercih edemedim yeterli miktarda sabunum olduğunu gördüm. Malesef Salih Bey de fiyat konusunda yabancı ürünlerle yarışıyordu. Sadece yazmak istedim dediğim gibi serbest piyasada herkes fiyatını kendi belirler. Fakat bu platformda da seviye ve saygı içerisinde konuşma özgürlüğümüz olduğunu düşünüyorum.

Eleştiriniz için teşekkür ediyorum sevgili dostum.

Agresif bir tutum olarak algılamayın bunu içimden gelerek söylüyorum ancak sabunlarımdan veya ürünlerimden almanız aslında benim için pek de önemli değil.
Evet yerli üreticiler desteklenmeli ancak şunu belirtmem gerekir ki ben üretici veya tedarikçi falan değilim ve geçimimi de bu işten sağlamıyorum. Yani sizi memnun etmek adına elimden gelen herşeyi yapamam ve özverimin karşılığını almadığımı düşündüğümde de fiyatları yükseltirim.

Bu vesile ile temmuz ayı boyunca kargonun bedava olduğunu ve tıraş sabunu alan komşularıma elimde bulunan tıraş kaselerini %30 indirimli göndereceğimi buradan duyurmak istedim.

YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's - 40tansonra - 15/07/2021

İndirim güzel olmuş üye girişi yapınca kaselerde direk indirimli fiyat geliyor. Benzer bir kampanyayı sabunlarda da görmek dileğiyle diyelim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's - sohayli - 17/07/2021

(15/07/2021, Saat: 17:52)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirim güzel olmuş üye girişi yapınca kaselerde direk indirimli fiyat geliyor. Benzer bir kampanyayı sabunlarda da görmek dileğiyle diyelim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sepetinize sabun eklediğinizde kaselerin fiyatı otomatik olarak indirimli hale geliyor.

https://beyfendi.org

Cvp: YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's - XauPau - 18/07/2021

(15/07/2021, Saat: 17:20)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eleştiriniz için teşekkür ediyorum sevgili dostum.

Agresif bir tutum olarak algılamayın bunu içimden gelerek söylüyorum ancak sabunlarımdan veya ürünlerimden almanız aslında benim için pek de önemli değil.
Evet yerli üreticiler desteklenmeli ancak şunu belirtmem gerekir ki ben üretici veya tedarikçi falan değilim ve geçimimi de bu işten sağlamıyorum. Yani sizi memnun etmek adına elimden gelen herşeyi yapamam ve özverimin karşılığını almadığımı düşündüğümde de fiyatları yükseltirim.

Bu vesile ile temmuz ayı boyunca kargonun bedava olduğunu ve tıraş sabunu alan komşularıma elimde bulunan tıraş kaselerini %30 indirimli göndereceğimi buradan duyurmak istedim.

Lütfen siz de agresif bir tutum olarak algılamayın ama mesajınızda beni rahatsız eden bir yön var. Söyledikleriniz sizin açınızdan doğru olabilir ama her şey her yerde bu kadar keskin ifade edilmez diye düşünüyorum. Sizi bu camiada kızdıran bir durum var ise ona tavır almanızı, bunu yaparken de sizi tercih eden dostları da gücendirmeyecek üslupta yaklaşmanız gerektiğini düşünüyorum. Sabunlarınız ile ilgili o kadar güzel yorumlar okudum ki bence bunu gölgelememek lazım.

RE: Cvp: YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's - sohayli - 21/07/2021

(18/07/2021, Saat: 17:16)XauPau Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lütfen siz de agresif bir tutum olarak algılamayın ama mesajınızda beni rahatsız eden bir yön var. Söyledikleriniz sizin açınızdan doğru olabilir ama her şey her yerde bu kadar keskin ifade edilmez diye düşünüyorum. Sizi bu camiada kızdıran bir durum var ise ona tavır almanızı, bunu yaparken de sizi tercih eden dostları da gücendirmeyecek üslupta yaklaşmanız gerektiğini düşünüyorum. Sabunlarınız ile ilgili o kadar güzel yorumlar okudum ki bence bunu gölgelememek lazım.
Teşekkür ederim. Kimseyi üzmek istemem. Üzdüğümüz arkadaşlar oldu ise kusura bakmasın.
Bu iş bir keyif ve hobi işi.
Herkese sıhhatler olsun.

airbnb.com/h/sohayli

YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's - Ratiere - 03/08/2021

Çok merak ettiğim gül sabununu aldım geçen hafta. Kokusunu çok beğendim. Harika bir kupaj adeta, zira tahminimce iki koku hakim gibi.
Az miktarda sabunla köpürtme kasesinde muazzam köpük elde edilebiliyor. Nemlendirme gayet iyi ancak tıraştan sonra balsam kıvamında bir tabaka bırakıyor bende. Yağ miktarı fazla olduğundan mı bilmiyorum. Yağlı bir cildim olduğu için kokusunu çok beğenmeme rağmen sanırım pek kullanamayacağım.
Üstadın eline sağlık, tebrik ederim.

SM-A725F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's - Schumi - 23/08/2021

@sohayli Üstat kısa süre önce Gio sabununuzu aldım. Aman allahim o ne sabun öyle. Kullandığım en iyi sabun olmalı dedim. Kokusu ile önce mest etti. Tıraşa gelince Tabac köpüğü SV nın aftershave özelliği birleşirse ancak böyle bir sabun olabilir. 5. tıraşımı da oldum öyle yazıyorum. Her açıdan fevkalade bir ürün inanın başka bir sabun kullanmak istemiyorum aldığımdan beri. Elinize sağlık üst düzey bir ürün yaratmışsınız, alkışşş.

JSN-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's - sohayli - 23/08/2021

(03/08/2021, Saat: 13:19)Ratiere Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok merak ettiğim gül sabununu aldım geçen hafta. Kokusunu çok beğendim. Harika bir kupaj adeta, zira tahminimce iki koku hakim gibi.
Az miktarda sabunla köpürtme kasesinde muazzam köpük elde edilebiliyor. Nemlendirme gayet iyi ancak tıraştan sonra balsam kıvamında bir tabaka bırakıyor bende. Yağ miktarı fazla olduğundan mı bilmiyorum. Yağlı bir cildim olduğu için kokusunu çok beğenmeme rağmen sanırım pek kullanamayacağım.
Üstadın eline sağlık, tebrik ederim.

SM-A725F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhabalar. Sabunu kaşıkla alıp bir kapta köpürtürseniz biraz daha ölçülü bir oran olabilir belki. Fırça ile kendi kabından yükleyince sabun çok sert olmadığından bazen miktarı çok kaçabiliyor.
Ama yine de kendi cildim biraz hassas ve kurumaya meyilli olduğundan tıraş sonrası etkinin biraz daha iyi olması için sabunun asiditesini yükselttiğim doğrudur.

https://airbnb.com/h/sohayli

RE: YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's - sohayli - 23/08/2021

(23/08/2021, Saat: 18:11)Schumi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @sohayli Üstat kısa süre önce Gio sabununuzu aldım. Aman allahim o ne sabun öyle. Kullandığım en iyi sabun olmalı dedim. Kokusu ile önce mest etti. Tıraşa gelince Tabac köpüğü SV nın aftershave özelliği birleşirse ancak böyle bir sabun olabilir. 5. tıraşımı da oldum öyle yazıyorum. Her açıdan fevkalade bir ürün inanın başka bir sabun kullanmak istemiyorum aldığımdan beri. Elinize sağlık üst düzey bir ürün yaratmışsınız, alkışşş.

JSN-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sıhhatler olsun keyifli tıraşlarınız olsun sayın komşum.

https://airbnb.com/h/sohayli