Geleneksel Tıraş Forumları
Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem (/showthread.php?tid=13517)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - mustbe - 22/01/2021

@"Soner" abinin önerisi çok yerinde. Ben de şuna benzer bir ürün buldum. Birim başı maliyeti yüksek ancak büyük miktarları konuşmak işe yarayabilir.

https://www.gittigidiyor.com/koleksiyon/50-adet-100-ml-lux-gumus-serit-kozmetik-kutusu-plastik-krem-kavanozu-bos-krem-kutusu-beyazkutu-gumus_pdp_547442192

Hedef kitleyi dinleyip bu kadar kısa sürede cevap verdikleri için üretici firma ve ilgililere teşekkür ederim.

Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - bekvural - 23/01/2021

Her çeşitten birer tane aldım kapları güzel değil gibi ama evde yeterince boş sabun kabı var Smile merakım bademli olan Cella hissini verir mi?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - forevermore07 - 23/01/2021

İşte görmek istediğimiz hareketler. Umarım piyasada kalıcı olan bir firma olur, klasik olanı oldukça beğenmiştim umarım kokular güçlüdür...

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - marv - 23/01/2021

(22/01/2021, Saat: 20:23)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marv komsum, bu geri donusler icin firmalar tonlarca para harciyor ki tuketicilerin ne dusundugunu ogrenebilmek icin.. bu nedenle -/+ geri donuler commise yariyor. Sagolsun Basri Bey, sanirim elinden geldigince bu geri donusleri dikkate aliyor. Bugun telefonla konuştuğumuzda Basri Bey: geleneksel tiras sevenler icin kapta uretim yapacagiz dedi, kendisine kap onerisinde bulundum. Bu yaklasim bile cok mutlu etti beni. Bu nedenle, -/+ geri donus cok faydali.
Yarin sabah Arko yerine Alsancak basayım fircaya dolu dolu Smile

Kesinlikle haklısın Ekin hocam. Basri bey numune gönderdikten sonra bizzat kendisi dönüş yapmış , ürünle ilgili izlenimlerimi vs sormuştu. İnceleme yazımda da belirtmiştim bu durumu ve takdir etmiştim.Tüm ürünlerden birer adet siparişi verdim , merakla bekliyorum.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - Ali Desidero - 23/01/2021

Firmanın geri bildirimleri dikkate alması camia için güzel gelişme

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - onurcakmak - 23/01/2021

Yerli olup "Sandal Ağacı" kokulu sabun üreten bir üretici, mutlaka biz niş tüketiciler kadar bu işe gönül vermiş demektir benim için. Forumda belirtilen beklentilere en iyi şekilde cevap vermeye çalışmışlar, iletişimi koparmamışlar. Gerçekten yolları açık olsun.

Kap konusu ciddi maliyet. Derby ve Arko'nun fiyatından dolayı vazgeçemeyen berber esnafı için yine eski tip rulo veya görsellerdeki plastik kap ile devam etmeleri çok faydalı olur. Berberlerin hem kaba ihtiyacı yok, hem de birim fiyattaki 50 kuruşluk artış bile olumsuz geri dönüş almalarına sebep olur.

Bakkal ve marketler için ise, gramaj olarak daha büyük ve kullanışlı plastik kaplar tercih etmeleri ise ev tüketicisini memnun edecektir. Eğer pazar bulabilirlerse ihracat ürünü de olur.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - ahbap - 23/01/2021

Yerli bir üreticinin böyle bir adım atması, geribildirimleri dikkate alarak kendini geliştirmeye çalışması ve çeşitlilik adına da çalışmalar yapması gerçekten çok güzel bir hareket. Firmayı tebrik ediyorum.

Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - Koray Koçhan - 24/01/2021

Müşterilerine duyarlı yerli bir üreticiye destek olmak amacıyla evde fazla fazla sabun bulunmasına rağmen her birinden birer adet sipariş verdim ben de. Elime ulaşınca yorumlarımı da paylaşırım. Niyetim arkadaşlarıma ve berberime de hediye etmek.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - yakup - 24/01/2021

alsancak kimyanın yolu açık olsun. iyi çalışma. her birimiz alıp denemeli. elimdeki sabunlar azalınca alacağım artık.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - oguzhan5069 - 25/01/2021

Böyle güzel çalışmalara destek olmak lazım. Ben de hepsinden birer adet sipariş veriyorum şimdi.