Geleneksel Tıraş Forumları
OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP (/showthread.php?tid=13617)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 19/02/2021

Yeni versiyon sabunlarımızı Brut esansı ile buluşturdum. Hayırlı uğurlu olsun.

WlJw3u.jpg

cUaX64.jpg

Cvp: OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP - abdussamedy - 19/02/2021

çok güzel görünüyor, hayırlı uğurlu olsun.

OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP - Dr.TomFord - 19/02/2021

Hayırlı olsun komşum

Cvp: OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 19/02/2021

(19/02/2021, Saat: 18:30)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok güzel görünüyor, hayırlı uğurlu olsun.

Teşekkürler. Brut esansını bir kaç ay kullandım ve çok beğendim. Asıl sürpriz yeni versiyon sabunlarda çok iyi oldular.

(19/02/2021, Saat: 18:40)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum

Teşekkür ederim. Umarım kullanan arkadaşlarda beğenecektir.

Cvp: OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP - oguzhan5069 - 19/02/2021

Osman Bey, tallow versiyonunuz da var elimde ama bitkisel sabunlarınıza hayran kaldım. Bu seri de eminim müthiştir. Tek merak ettiğim bitkisel versiyonlarınızda versiyon yenilemesi yani içerik değişikliği oldu mu?

(19/02/2021, Saat: 19:40)oguzhan5069 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman Bey, tallow versiyonunuz da var elimde ama bitkisel sabunlarınıza hayran kaldım. Bu seri de eminim müthiştir. Tek merak ettiğim bitkisel versiyonlarınızda versiyon yenilemesi yani içerik değişikliği oldu mu?

İçerik değişmedi ancak daha çabuk ve daha kıvamlı bir karakter kazandı. İstediğiniz kıvamda köpük hazırlamak çok daha kolay oldu. Yeni versiyonlarda köpük daha dolgun ve daha kıvamlı oldu.

Cvp: OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP - dipcikgibi - 19/02/2021

Yeni versiyon sabunda vegetable artisty denedim. Gerçekten çok başarılı bir sabun. Köpük yapması çok kolay . Kısa sürede çok iyi bir Köpük hazirlayabiliyorsunuz. Tebrik ederim Osman Bey

(19/02/2021, Saat: 20:25)dipcikgibi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni versiyon sabunda vegetable artisty denedim. Gerçekten çok başarılı bir sabun. Köpük yapması çok kolay . Kısa sürede çok iyi bir Köpük hazirlayabiliyorsunuz. Tebrik ederim Osman Bey

Beğenmenize sevindim. Yeni versiyonun en belirgin özelliği fırçanızı yüklerken yoğun bir krema kıvamına gelmesi ve baloncuklu bir köpük oluşmamasıdır. Her iki sabunda da aynı özellik mevcuttur. Teşekkür ederim.

Cvp: OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP - Erdem009 - 19/02/2021

2.1 olanı daha önce kullandım 3.1 versiyonunu çok öven olmuştu ama kullanmamıştım 4.1'i bugün kullandım hiç böyle köpük yapamamıştım bu sabun çok başka birşeymiş gerçekten wilkinson stick mavi sabun prorosa sandal ağacı ve alsancak gibi tıraş sabunlarını kullanmıştım en fazla bu sabun seviyesinde değil hiç biri gerçekten çok beğendim bu sabunu bizlerle buluşturduğunuz için emeğiniz için çok teşekkürler Osman abi.

RE: Cvp: OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 20/02/2021

(19/02/2021, Saat: 23:50)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2.1 olanı daha önce kullandım 3.1 versiyonunu çok öven olmuştu ama kullanmamıştım 4.1'i bugün kullandım hiç böyle köpük yapamamıştım bu sabun çok başka birşeymiş gerçekten wilkinson stick mavi sabun prorosa sandal ağacı ve alsancak gibi tıraş sabunlarını kullanmıştım en fazla bu sabun seviyesinde değil hiç biri gerçekten çok beğendim bu sabunu bizlerle buluşturduğunuz için emeğiniz için çok teşekkürler Osman abi.
Keyifli tıraşlar dilerim beğendiyseniz ne mutlu bana

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi