Geleneksel Tıraş Forumları
Nivea Sensitive Tiras Kremi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Nivea Sensitive Tiras Kremi (/showthread.php?tid=1513)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cvp: Nivea Sensitive Tiras Kremi - ynspektas - 16/06/2015

Son 3-4 tirasimi nivea sensitive krem ile oluyorum, suyu iyi ayarlandigi zaman kıvamlı köpük elde edebiliyorsunuz ama benim için en önemlisi kayganlık hissi, yüzde kopurtme yapınca gayet tatmin edilir düzeyde kayganlık elde ediliyor, kokusu da temiz ve taze bir hissiyat veriyor, suan için bana göre arko krem lerden bir tık daha başarılı.

Cvp: Nivea Sensitive Tiras Kremi - Saltuk - 24/10/2015

Ben de denedim son tirasimda. Biraz bol kullanmak gerekiyor gordugum kadariyla. Kopugu de biraz daha parlak duruyor. Kokusu biraz yapay, nivea nin diger kozmetik urunlerine benziyor. Diger ozellikleriyle gayet tatminkar bir urun.hic de kalitesiz degil.

Nivea Sensitive Tiras Kremi - ynspektas - 17/11/2015

Yüzde köpürtme yapıyorum uzun bir süredir, belki ondandir bilmiyorum ama elde ettiğim köpük kremsi ve dolgun, yerliler arasında bana en iyi gelen krem açık ara nivea sensitive krem.

Cvp: Nivea Sensitive Tiras Kremi - damascus - 17/11/2015

Suan nivea krem bulundugum bölgede 4.5 tl ihtiyacı olan varsa indirimli kargo ile yollarim...

Nivea Sensitive Tiras Kremi - ynspektas - 22/11/2015

Nivea nin mild ile sensitive olanı arasında fark var mı ? Performans ve koruyuculuk olarak ? İkisini de kullanıp tecrübe edenler değerlendirebilirse daha yararlı olur...

Cvp: Nivea Sensitive Tiras Kremi - impaticaret - 22/11/2015

Nivea, sensitive tıraş kremini satıştan kaldırdı.
Mild modeli şuanda firmada yok, sanırım o modelini ithal etmede kararsız.
Sizlerle birlikte bütün çabalarımıza rağmen klasik tıraşı layık olduğu yere taşıyamıyoruz Sad

Nivea Sensitive Tiras Kremi - utunc - 22/11/2015

Nivea mild harika bir krem. Koruyuculuk koku köpük f/p olarak çok yüksek. Üzülürüm impa'dan satıştan kalkarsa.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: Cvp: Nivea Sensitive Tiras Kremi - ynspektas - 22/11/2015

(22/11/2015, Saat: 17:36)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nivea, sensitive tıraş kremini satıştan kaldırdı.
Mild modeli şuanda firmada yok, sanırım o modelini ithal etmede kararsız.
Sizlerle birlikte bütün çabalarımıza rağmen klasik tıraşı layık olduğu yere taşıyamıyoruz Sad
Bende uzun süredir sensitive olanı var, gayet başarılı bir ürün ve severek kullaniyorum , satıştan kaldırılmasına üzüldüm.

RE: Nivea Sensitive Tiras Kremi - ynspektas - 23/11/2015

(22/11/2015, Saat: 19:07)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nivea mild harika bir krem. Koruyuculuk koku köpük f/p olarak çok yüksek. Üzülürüm impa'dan satıştan kalkarsa.

Sent from my iPhone using Tapatalk
@utunc hocam sensitive ile kiyaslarsaniz fark var mi

Cvp: Nivea Sensitive Tiras Kremi - utunc - 23/11/2015

@ynspektas komşum impada mild kalmadığı için sensitive almıştım daha kullanmaya fırsat olmadı Smile